Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta MECH 52 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
2. Anna SZYMCZAK 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
3. Luiza STANISŁAWSKA 40 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
4. Katarzyna Matysiak 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
5. Anna JERECZEK 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
6. Patrycja RUDZIŃSKA 42 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
7. Monika DOMBROWSKA 71 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
8. Karolina KAPRAL 33 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
9. Sylwia ŁUCZAK 64 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
10. Wiktoria SZEWCZYK 46 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
11. Natalia MUKLEWICZ 58 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
12. Julia LIDZBARSKA 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
13. Sesil SALI 0 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
14. Kamila BOBKOWSKA 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
15. Alicja SZOSTAKIEWICZ 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
16. Katarzyna STAWIARSKA 55 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
17. Marianna JANKOWSKA 22 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
18. Sylwia LENARD 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
19. Zuzanna BOBER 57 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
20. Sara ŻELECHOWSKA 26 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
21. Joanna Toporska 49 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
22. Julia Wojtaluk 24 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998 zakwalifikowano
2. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
3. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
4. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
5. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
6. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
7. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
8. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
9. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
10. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
11. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
12. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
13. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
14. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
15. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999 zakwalifikowano
16. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
17. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
18. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
19. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
20. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
21. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
22. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
2. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
3. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
3. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
5. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
6. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
7. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
8. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
9. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
10. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
11. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
12. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
13. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
14. Wiktoria SZEWCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
15. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
16. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
17. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
18. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
19. Sylwia LENARD D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.12.1999
20. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
21. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
22. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy