Nazwa: XV Turniej Szermierczy o Puchar Ursynowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KAPUŚCIŃSKA Alicja | 0 | 20.05.2003 | |
2. | ŚNIAROWSKA Karolina | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
3. | DZIWOSZ Hanna | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
4. | JANUCHTA Emilia | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.01.2002 |
5. | Wasilczuk Karolina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
6. | MILECKA Marianna | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
7. | RYCHLIK Alicja | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.08.2001 |
8. | Sobczak-Domańska Maja | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
9. | KOSTERA Natalia | 51 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 |
10. | Brzezińska Zofia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
11. | ABRACHAMCZYK Sara | 0 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
12. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
13. | SZYMCZYK Zuzanna | 31 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.02.2001 |
14. | RÓŻYCKA Magda | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |
15. | SZKLARSKA Kinga | 66 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 |
16. | Kolibabka Julia | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
17. | CHYZIAK Julia | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 |
18. | ARCISZEWSKA Oliwia | 29 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
19. | KURKOWSKA Victoria | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 09.08.2002 |
20. | GAUDEN Magdalena | 11 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
21. | SZKLARSKA Klara | 89 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 |
22. | LACHMAN Antonina | 60 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
23. | KANIEWSKA Anna | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.2002 |
24. | Kluszczyńska Sandra | 12 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
25. | PLUTA Marta | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
26. | BUDZANOWSKA Katarzyna | 0 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.2001 |
27. | NIEPYTALSKA Jadwiga | 88 | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2001 |
28. | WIECZOREK Aleksandra | 61 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
29. | TLATLIK Wiktoria | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 |
30. | LASKA Aleksandra | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 03.05.2001 |
31. | ZAKRZEWSKA Alicja | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
32. | TOMASZEWSKA Dominika | 70 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
33. | FAŁDZIŃSKA Ada | 68 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.2002 |
34. | TULEWICZ Sandra | 16 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
35. | TYBURSKA Julia | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 16.11.2001 |
36. | PATOKA Olga | 76 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
37. | Figler Andżelika | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
3. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
4. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
5. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
6. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | RYCHLIK Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.08.2001 | zakwalifikowano |
8. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 | zakwalifikowano |
9. | SZKLARSKA Kinga | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 | zakwalifikowano |
10. | NIEPYTALSKA Jadwiga | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2001 | zakwalifikowano |
10. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 | zakwalifikowano |
12. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
13. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 | zakwalifikowano |
15. | KOSTERA Natalia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 | zakwalifikowano |
16. | TLATLIK Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 | zakwalifikowano |
17. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 | zakwalifikowano |
18. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
19. | FAŁDZIŃSKA Ada | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.2002 | zakwalifikowano |
19. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
21. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
22. | SZKLARSKA Klara | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 | zakwalifikowano |
23. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
24. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 | zakwalifikowano |
25. | CHYZIAK Julia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 | zakwalifikowano |
26. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
27. | JANUCHTA Emilia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.01.2002 | zakwalifikowano |
27. | LASKA Aleksandra | PKSZERM WARSZAWA | 03.05.2001 | zakwalifikowano |
30. | KURKOWSKA Victoria | AZS UKW BYDGOSZCZ | 09.08.2002 | zakwalifikowano |
31. | SZYMCZYK Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.02.2001 | zakwalifikowano |
33. | TYBURSKA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 16.11.2001 | zakwalifikowano |
34. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
35. | BUDZANOWSKA Katarzyna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.2001 | zakwalifikowano |
36. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
37. | KANIEWSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.2002 | zakwalifikowano |
38. | KAPUŚCIŃSKA Alicja | 20.05.2003 | zakwalifikowano | |
43. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
2. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
3. | KOSTERA Natalia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.01.2002 |
3. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
5. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
6. | SZKLARSKA Kinga | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 |
7. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
8. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
9. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
10. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
11. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
12. | ZAKRZEWSKA Alicja | UKS ATENA GDAŃSK | 20.02.2002 |
12. | NIEPYTALSKA Jadwiga | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2001 |
14. | TLATLIK Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 |
15. | FAŁDZIŃSKA Ada | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.05.2002 |
16. | CHYZIAK Julia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 |
17. | RYCHLIK Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.08.2001 |
18. | PATOKA Olga | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2002 |
19. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
20. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
21. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
22. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
23. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |
24. | SZKLARSKA Klara | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.07.2001 |
25. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
26. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
27. | LASKA Aleksandra | PKSZERM WARSZAWA | 03.05.2001 |
27. | JANUCHTA Emilia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 11.01.2002 |
29. | SZYMCZYK Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.02.2001 |
30. | TYBURSKA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 16.11.2001 |
31. | BUDZANOWSKA Katarzyna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.2001 |
32. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
33. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
34. | KURKOWSKA Victoria | AZS UKW BYDGOSZCZ | 09.08.2002 |
36. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
37. | KANIEWSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.09.2002 |
38. | KAPUŚCIŃSKA Alicja | 20.05.2003 |