Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Stanisław KLAMUT 0 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
2. Filip GODLEWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
3. Kacper Morek 0 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
4. Mateusz MAĆKÓW 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003
5. Piotr Urban 0 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
6. Antoni WOŁKOW 0 KKS KRAKÓW 15.10.2004
7. Filip BYTOMSKI 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
8. Filip SAJDAK 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
9. Grzegorz SZYMAŃSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
10. Jan PARDA 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE
11. Kacper BILL 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
12. Paweł Urban 0 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
13. Ziemowit GOŁOJUCH 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 03.03.2003
14. Jan Skalski 0 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
15. Jędrzej KRZEMIŃSKI 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
16. Gustaw FELIŃSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
17. Ireneusz FILEK 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
18. Maksymilian WYCHOWAŁEK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003
19. Szymon Tarachanowicz 0 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
20. Adrian GAJDA 0 KKS KRAKÓW 09.06.2005
21. Wojciech Rzyczniak 0 PIAST GLIWICE 26.05.2004
22. Czcibor Partyka 0 PIAST GLIWICE 30.05.2005
23. Tymoteusz GLAZAR 0 KKS KRAKÓW 12.04.2003
24. Arkadiusz KOZŁOWSKI 0 GTS Zielona Góra 02.10.2003
25. Krzysztof Bezuch 0 RMKS RYBNIK 18.05.2004
26. Bartosz CHODOŃ 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 16.05.2004
27. Kamil Olejniczak 0 PIAST GLIWICE 29.10.2004
28. Jakub CHRZANOWSKI 0 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
29. Szymon PYRDOŁ 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
30. Aleksander SZATANEK 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005
31. Kacper Łucki 0 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
32. Wiktor Wałach 0 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
2. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003 zakwalifikowano
3. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
4. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
5. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
5. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
7. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
7. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
9. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
10. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003 zakwalifikowano
11. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
12. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
13. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
14. Ziemowit GOŁOJUCH SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 03.03.2003 zakwalifikowano
15. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
16. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
17. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
18. Maksymilian WYCHOWAŁEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003 zakwalifikowano
19. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
20. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
21. Mateusz MAĆKÓW UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003 zakwalifikowano
22. Tymoteusz GLAZAR KKS KRAKÓW 12.04.2003 zakwalifikowano
23. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004 zakwalifikowano
24. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
25. Bartosz CHODOŃ SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 16.05.2004 zakwalifikowano
26. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003 zakwalifikowano
27. Aleksander SZATANEK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005 zakwalifikowano
28. Jan PARDA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE zakwalifikowano
28. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004 zakwalifikowano
28. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
28. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
32. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
2. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
5. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
6. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
7. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
8. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
9. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
10. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
11. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
12. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
12. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
14. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
15. Maksymilian WYCHOWAŁEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2003
16. Tymoteusz GLAZAR KKS KRAKÓW 12.04.2003
17. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
18. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
19. Ziemowit GOŁOJUCH SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 03.03.2003
20. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
21. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
22. Mateusz MAĆKÓW UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003
23. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004
24. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
25. Bartosz CHODOŃ SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 16.05.2004
26. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
27. Aleksander SZATANEK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005
28. Jan PARDA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE
28. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
28. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
28. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
32. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy