Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.05.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Cichocka Konstancja | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
2. | LEWUSZ Aleksandra | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |
3. | Jabłonowska Kaja | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
4. | WIECZOREK Aleksandra | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
5. | Brzezińska Zofia | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
6. | KOŁYSZKO Emilia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.02.2002 |
7. | WYWIAŁ Zuzanna | 8 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
8. | JÓŹWIAK Zuzanna | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
9. | KAMIŃSKA Karolina | 45 | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 |
10. | LACHMAN Antonina | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
11. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
12. | HYŻYK Oliwia | 0 | IKS LESZNO | 25.06.2002 |
13. | ŁAKOMSKA Aleksandra | 6 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 |
14. | BORZYSZKOWSKA Zofia | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
15. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
16. | PLENZLER Nadia | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 09.03.2002 |
17. | OLSZÓWKA Jagoda | 47 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
18. | MIESZAŁA Wiktoria | 38 | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
19. | Sobczak-Domańska Maja | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
20. | ZIOBROWSKA Natalia | 65 | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
2. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
4. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
5. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
6. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
7. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
8. | ŁAKOMSKA Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
9. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
10. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
11. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
12. | PLENZLER Nadia | AZS AWF POZNAŃ | 09.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | KOŁYSZKO Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.02.2002 | zakwalifikowano |
14. | KAMIŃSKA Karolina | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
15. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
16. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 | zakwalifikowano |
17. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
18. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
19. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 | zakwalifikowano |
20. | HYŻYK Oliwia | IKS LESZNO | 25.06.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
2. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
3. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
3. | KAMIŃSKA Karolina | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 |
5. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
6. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
7. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
8. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
9. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
10. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
11. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
12. | ŁAKOMSKA Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 |
13. | PLENZLER Nadia | AZS AWF POZNAŃ | 09.03.2002 |
14. | KOŁYSZKO Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.02.2002 |
15. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
16. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
17. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
18. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |
19. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
20. | HYŻYK Oliwia | IKS LESZNO | 25.06.2002 |