Nazwa: Ogólnopolski Turniej Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.09.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 23 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
2. | KRUPIŃSKA Aleksandra | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 |
3. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
4. | Jabłonowska Kaja | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
5. | ŁAKOMSKA Aleksandra | 9 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 |
6. | JÓŹWIAK Zuzanna | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
7. | Sobczak-Domańska Maja | 2 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
8. | CHYZIAK Julia | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 |
9. | KAMIŃSKA Karolina | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 |
10. | Wasilczuk Karolina | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
11. | WIERZCHOWSKA Barbara | 19 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
12. | LACHMAN Antonina | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
13. | BAN Zofia | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
14. | Brzezińska Zofia | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
15. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
16. | KOROL AMELIA | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
17. | BORZYSZKOWSKA Zofia | 23 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
18. | Daniewska Michalina | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
19. | WIECZOREK Aleksandra | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
20. | WYWIAŁ Zuzanna | 6 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
2. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
3. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
4. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
5. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
6. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
7. | ŁAKOMSKA Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
8. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
9. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
10. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
11. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
12. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
13. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
14. | KRUPIŃSKA Aleksandra | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
16. | KAMIŃSKA Karolina | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
17. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 | zakwalifikowano |
18. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 | zakwalifikowano |
19. | CHYZIAK Julia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 | zakwalifikowano |
20. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
2. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
3. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
5. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
6. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
7. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
8. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
9. | ŁAKOMSKA Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 15.08.2002 |
10. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
11. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
12. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
13. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
14. | KRUPIŃSKA Aleksandra | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 |
15. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
16. | KAMIŃSKA Karolina | AZS AWF POZNAŃ | 30.04.2002 |
17. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
18. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
19. | CHYZIAK Julia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2002 |
20. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |