Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.09.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. DĄBROWSKA Laura 15 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
2. SERAFIN Lilia 20 UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003
3. ŻELECHOWSKA Oliwia 1 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
4. BILIŃSKA Natalia 20 UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003
5. WIERZCHOWSKA Barbara 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
6. SOLIWODA Oliwia 20 UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004
7. KISIELEWSKA Alicja 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
8. KRUPIŃSKA Aleksandra 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
9. Daniewska Michalina 2 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
10. Oklińska Marta 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
11. KRYCHOWSKA Aleksandra 20 UKS ATENA GDAŃSK 15.11.2004
12. OLSZEWSKA Amelia 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
13. PRZYBYŁ Ewa 20 BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004
14. SOŁTYS Julia 13 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
15. Dębicka Oliwia 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
16. WÓJCIK Martyna 20 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2004
17. KOŁODZIEJCZYK Malwina 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
18. BUDKIEWICZ Iga 20 UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
19. ZACHAREWICZ Ewa 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
20. ŻURAWSKA Karolina 16 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
21. SZMIT Laura 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
22. LEWANDOWSKA Karolina 20 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004
23. Papużyńska Roksana 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
24. BORKOWSKA Zuzanna 17 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
25. SZEMPLIŃSKA Natalia 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
26. PLICHTA Dominika 20 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
27. SZATARSKA Maja 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004
28. BUCZYŁO Oliwia 6 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
29. BAN Zofia 7 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
30. KOWALSKA OLIWIA 18 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
1. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
3. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
4. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
5. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
6. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
7. BORKOWSKA Zuzanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004 zakwalifikowano
8. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
9. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
10. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
11. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003 zakwalifikowano
12. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
13. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
14. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
15. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
16. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003 zakwalifikowano
17. DĄBROWSKA Laura UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003 zakwalifikowano
18. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
19. PRZYBYŁ Ewa BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004 zakwalifikowano
20. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
21. SZATARSKA Maja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004 zakwalifikowano
22. BUDKIEWICZ Iga UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003 zakwalifikowano
23. PLICHTA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004 zakwalifikowano
24. BILIŃSKA Natalia UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003 zakwalifikowano
25. WÓJCIK Martyna UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2004 zakwalifikowano
26. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004 zakwalifikowano
27. KRYCHOWSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 15.11.2004 zakwalifikowano
28. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004 zakwalifikowano
29. SERAFIN Lilia UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003 zakwalifikowano
30. SOLIWODA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
2. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
3. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
3. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
5. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
6. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
7. BORKOWSKA Zuzanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
8. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
9. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
10. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
11. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
12. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
13. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
14. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
15. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
16. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
17. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
18. DĄBROWSKA Laura UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
19. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
20. PRZYBYŁ Ewa BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004
21. SZATARSKA Maja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004
22. BUDKIEWICZ Iga UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
23. PLICHTA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
24. BILIŃSKA Natalia UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003
25. WÓJCIK Martyna UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2004
26. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
27. KRYCHOWSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 15.11.2004
28. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004
29. SERAFIN Lilia UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003
30. SOLIWODA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content