Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.09.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DĄBROWSKA Laura | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.2003 |
2. | SERAFIN Lilia | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.07.2003 |
3. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
4. | BILIŃSKA Natalia | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.05.2003 |
5. | WIERZCHOWSKA Barbara | 12 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
6. | SOLIWODA Oliwia | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |
7. | KISIELEWSKA Alicja | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
8. | KRUPIŃSKA Aleksandra | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 |
9. | Daniewska Michalina | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
10. | OKLIŃSKA Marta | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
11. | KRYCHOWSKA Aleksandra | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.2004 |
12. | OLSZEWSKA Amelia | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
13. | PRZYBYŁ Ewa | 20 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 |
14. | SOŁTYS Julia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
15. | Dębicka Oliwia | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
16. | WÓJCIK Martyna | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 |
17. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 8 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
18. | BUDKIEWICZ Iga | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.10.2003 |
19. | ZACHAREWICZ Ewa | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
20. | ŻURAWSKA Karolina | 16 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
21. | SZMIT Laura | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
22. | LEWANDOWSKA Karolina | 20 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
23. | PAPUŻYŃSKA Roksana | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 |
24. | BORKOWSKA Zuzanna | 17 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
25. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 20 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
26. | PLICHTA Dominika | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
27. | SZATARSKA Maja | 19 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
28. | BUCZYŁO Oliwia | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 |
29. | BAN Zofia | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
30. | KOWALSKA OLIWIA | 18 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
1. | BUCZYŁO Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 | zakwalifikowano |
3. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
4. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
5. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
6. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
8. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
10. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
11. | PAPUŻYŃSKA Roksana | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 | zakwalifikowano |
12. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
13. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
15. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
16. | KRUPIŃSKA Aleksandra | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 | zakwalifikowano |
17. | DĄBROWSKA Laura | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
19. | PRZYBYŁ Ewa | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
20. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
21. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
22. | BUDKIEWICZ Iga | UKS ATENA GDAŃSK | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
23. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | BILIŃSKA Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.05.2003 | zakwalifikowano |
25. | WÓJCIK Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 | zakwalifikowano |
26. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
27. | KRYCHOWSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.2004 | zakwalifikowano |
28. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 | zakwalifikowano |
29. | SERAFIN Lilia | UKS ATENA GDAŃSK | 22.07.2003 | zakwalifikowano |
30. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
2. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
3. | BUCZYŁO Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 |
3. | PAPUŻYŃSKA Roksana | MKS KUSY SZCZECIN | 10.11.2003 |
5. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
6. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
7. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
8. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
9. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
10. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
11. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
12. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
13. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
14. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
15. | KRUPIŃSKA Aleksandra | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 24.06.2003 |
16. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
17. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
18. | DĄBROWSKA Laura | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.2003 |
19. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
20. | PRZYBYŁ Ewa | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 |
21. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
22. | BUDKIEWICZ Iga | UKS ATENA GDAŃSK | 22.10.2003 |
23. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
24. | BILIŃSKA Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.05.2003 |
25. | WÓJCIK Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 |
26. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
27. | KRYCHOWSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 15.11.2004 |
28. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
29. | SERAFIN Lilia | UKS ATENA GDAŃSK | 22.07.2003 |
30. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |