Nazwa: VIII Puchar Miasta Opola w szpadzie dziewcząt i chłopców (turniej open)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Open
Data rozpoczęcia: 26.10.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 1 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
2. | GNATOWICZ Pamela | 1 | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
3. | Mielniczek Ignacy | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
4. | JANECKA Iga | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 13.09.1995 |
5. | ŁUSZCZ Weronika | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
6. | Budek Karol | 1 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
7. | KRZEMIŃSKA Natalia | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 |
8. | JASTRZĘBSKI Rafał | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.1996 |
9. | Koc Tadeusz | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
10. | Kłusek Damian | 1 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
2. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
3. | KRZEMIŃSKA Natalia | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 | zakwalifikowano |
4. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
5. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
6. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
7. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
8. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 | zakwalifikowano |
8. | JANECKA Iga | T.S. WISŁA KRAKÓW | 13.09.1995 | zakwalifikowano |
10. | JASTRZĘBSKI Rafał | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
2. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
3. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
3. | KRZEMIŃSKA Natalia | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 |
5. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
6. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
7. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
8. | JANECKA Iga | T.S. WISŁA KRAKÓW | 13.09.1995 |
9. | GNATOWICZ Pamela | UKS START OPOLE | 10.06.1995 |
10. | JASTRZĘBSKI Rafał | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.1996 |