Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz SACHARCZUK 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
2. Mikołaj Olszewski 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
3. Bartosz KOŁACKI 1 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 17.05.2005
4. Krzysztof Łopatniuk 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
5. Wiktor KIERZKOWSKI 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004
6. Piotr Sowa 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
7. Jan GLINKA 1 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
8. Łukasz Kulpaczyński 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
9. Mateusz SKRZYPKOWSKI 1 UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004
10. Mikołaj Prajzner 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
11. Kosma JEZIERSKI 1 UKS-I BOHUN TORUŃ. 23.01.2004
12. Igor SZŁOD 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.2005
13. Maksymilian KANCI 1 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
14. Tomasz Gorczyca 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
15. Oskar MACH 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
16. Bartosz KRUSZONA 1 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
17. Konrad KULSKI 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.05.2004
18. Kuba STASZKIEWICZ 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2005
19. Igor BOLIŃSKI 1 AZS UKW BYDGOSZCZ 24.05.2004
20. Jakub Kotek 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
21. Michał KUL 1 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
22. Melchior Krawczyński 1 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
23. Karol LESZYŃSKI 1 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
24. Antoni Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
25. Kamil Tomeczek 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
2. Konrad KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.05.2004 zakwalifikowano
3. Mateusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004 zakwalifikowano
4. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
5. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
6. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
7. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
8. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
9. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
10. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
11. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
11. Kosma JEZIERSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 23.01.2004 zakwalifikowano
13. Igor SZŁOD UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.2005 zakwalifikowano
14. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
15. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
16. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
17. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
18. Bartosz KOŁACKI UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 17.05.2005 zakwalifikowano
19. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
20. Kuba STASZKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2005 zakwalifikowano
21. Wiktor KIERZKOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004 zakwalifikowano
22. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
23. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
24. Igor BOLIŃSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 24.05.2004 zakwalifikowano
25. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
2. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
3. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
3. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
5. Mateusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004
6. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
7. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
8. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
9. Konrad KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.05.2004
10. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
11. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
12. Kosma JEZIERSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 23.01.2004
13. Igor SZŁOD UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.2005
14. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
15. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
16. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
17. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
18. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
19. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
20. Bartosz KOŁACKI UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 17.05.2005
21. Kuba STASZKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2005
22. Wiktor KIERZKOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004
23. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
24. Igor BOLIŃSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 24.05.2004
25. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy