Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.12.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Koc Franciszek | 60 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
2. | OLEKSIEJUK Stanisław | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
3. | SZYMAŃSKI Błażej | 30 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
4. | Fajkis Jarosław | 61 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
5. | KAPAŁA Piotr | 1 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
6. | TUREK Jan | 52 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
7. | NIKIEL Michał | 32 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
8. | ŚMIEJA Sebastian | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
9. | Wąsiewicz Tomasz | 67 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
10. | BIELEC Maciej | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
11. | MIREK Krzysztof | 34 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
12. | RYSZKIEWICZ Artur | 28 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
13. | NIESTRÓJ Daniel | 3 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
14. | KOTULSKI Przemysław | 58 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
15. | KOŁPA Piotr | 67 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
16. | Murdzek Krzysztof | 59 | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 |
17. | SZUKALSKI Krzysztof | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
18. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 27 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
19. | Majgier Sebastian | 4 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
20. | BIAŁAS Maciej | 67 | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
21. | Krzemiński Antoni | 65 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
22. | KOSMOL Tomasz | 26 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
23. | PODSĘDKOWSKI Maciej | 57 | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 |
24. | Rachwalik Michał | 35 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
25. | Lubieniecki Wojciech | 5 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
26. | GŁOWACKI Mikołaj | 67 | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
27. | HAUDER Sebastian | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
28. | MILLER Wiktor | 38 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
29. | KRZYŚCIN Marcin | 67 | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
30. | NIKIEL Marcin | 6 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
31. | SZURLEJ Bartłomiej | 56 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
32. | Kałuziński Ryszard | 55 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
33. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
34. | Mielniczek Ignacy | 23 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
35. | Skorupa Marcin | 65 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
36. | BARTOLEWSKI Wacław | 36 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
37. | GRYCZ Marek | 67 | ||
38. | LESIAK Piotr | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
39. | PERDJON Szymon | 54 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
40. | PROKOP Rafał | 67 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
41. | FRAŚ Mieszko | 8 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
42. | BAR Michał | 37 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
43. | ĆWIELĄG Tomasz | 67 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
44. | MARCOL Daniel | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
45. | DANISZEWSKI Marek | 51 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
46. | MARCINIAK Jarosław | 39 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
47. | BOROŃ Paweł | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
48. | GOŁĘBIOWSKI Bartosz | 67 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1998 |
49. | KASZTELAN Tomasz | 40 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
50. | PONICKI Maciej | 53 | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
51. | MIKLASZEWSKI Konrad | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
52. | KOLER Kacper | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
53. | PIEKARZ Michał | 67 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
54. | TARACHANOWICZ Kamil | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
55. | Staszulonek Bartosz | 10 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
56. | Budek Karol | 11 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
57. | SOKOŁOWSKI Michał | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 |
58. | KOLAŃCZYK Wojciech | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
59. | JANIK Krzysztof | 67 | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
60. | Fryc Szymon | 41 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
61. | LECHOWICZ Bartosz | 50 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
62. | Golec Maciej | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
63. | Kłusek Damian | 42 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
64. | PIŁAT Mateusz | 49 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
65. | Michalak Damian | 18 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
66. | BUDZIŁOWSKI Kacper | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 |
67. | ANTONIAK Konrad | 67 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
68. | SIUDAK Aleksander | 48 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
69. | SZLAMA Patryk | 13 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
70. | Urban Karol | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
71. | ADAMOWICZ Jakub | 67 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
72. | Golec Paweł | 14 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
73. | KRÓLICKI Michał | 43 | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
74. | TYMUSZ Igor | 67 | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
75. | Strączyński Wiktor | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
76. | SMOLEŃ Tomasz | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
77. | Truchanowski Andrzej | 67 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
78. | Chyrek Kasper | 45 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
79. | TRZEPIZUR Przemysław | 15 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
80. | OBAL Mateusz | 46 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
81. | Koc Tadeusz | 16 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
82. | Zbierada Bartłomiej | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
2. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
4. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
5. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
6. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
7. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
7. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
7. | PODSĘDKOWSKI Maciej | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 | zakwalifikowano |
10. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
11. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
12. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
14. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
15. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
16. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
17. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
18. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
19. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
20. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
21. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
22. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
23. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
24. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
25. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
26. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
27. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
28. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 | zakwalifikowano |
29. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
31. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
32. | SOKOŁOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 | zakwalifikowano |
33. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 | zakwalifikowano |
34. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
35. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
36. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
37. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
38. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
39. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
40. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
41. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
42. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
43. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
44. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
45. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
46. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
47. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
48. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
49. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 | zakwalifikowano |
50. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
51. | GRYCZ Marek | zakwalifikowano | ||
52. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
53. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
54. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
55. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
56. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
57. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
58. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 | zakwalifikowano |
59. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
60. | GOŁĘBIOWSKI Bartosz | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
61. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
62. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
63. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 | zakwalifikowano |
64. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
65. | BUDZIŁOWSKI Kacper | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 | zakwalifikowano |
66. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
67. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
68. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 | zakwalifikowano |
69. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
69. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
71. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
72. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 | zakwalifikowano |
73. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 | zakwalifikowano |
74. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
75. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
75. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
77. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
78. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 | zakwalifikowano |
78. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 | zakwalifikowano |
80. | Murdzek Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 | zakwalifikowano |
81. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
82. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
3. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
3. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
5. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
6. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
7. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
8. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
9. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
10. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
11. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
12. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
13. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
14. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
15. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
16. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
17. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
18. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
19. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
20. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
21. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
22. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
23. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
24. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
25. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
26. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
27. | SOKOŁOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.1999 |
28. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
29. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
30. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
31. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
32. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
33. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
34. | PODSĘDKOWSKI Maciej | UKS 46 ŁÓDŹ | 13.06.1997 |
34. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
36. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
37. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
38. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
39. | PERDJON Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.05.1998 |
40. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
41. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
42. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
43. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
44. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
45. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
46. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
47. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
48. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
49. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
50. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
51. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
52. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
53. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
54. | GRYCZ Marek | ||
55. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
56. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
57. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
58. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
59. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
60. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
61. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
62. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
63. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
64. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
65. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
66. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
67. | GOŁĘBIOWSKI Bartosz | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1998 |
68. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
69. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
70. | BUDZIŁOWSKI Kacper | PKSZERM WARSZAWA | 21.07.1997 |
71. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
72. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
73. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
74. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
75. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
75. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
77. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
78. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
78. | JANIK Krzysztof | PIAST GLIWICE | 02.04.1999 |
80. | Murdzek Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 |
81. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
82. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |