Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Daria FILIPOWICZ 1 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
2. Laura SZCZECHOWSKA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
3. Michalina BIAŁAS 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.07.2006
4. Weronika GLAPKA 1 AZS AWF POZNAŃ 27.10.2005
5. Antonina Bartol 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
6. Dominika Nelza 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
7. Laura NAKLICKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
8. Karolina ROMPCZYK 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
9. Róża WYKLAND 1 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
10. Agata BAJKÓW 1 UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005
11. Barbara LACHMAN 1 AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
12. Aleksandra Nowakowska 1 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
13. Zuzanna WOJEWÓDZKA 1 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
14. Bianka Telatyńska 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
15. Matylda WINIECKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
16. Magdalena Brzuchalska 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
17. Aleksandra SZPEJANKOWSKA 1 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
2. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
3. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
4. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
5. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
6. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
7. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
8. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007 zakwalifikowano
9. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005 zakwalifikowano
10. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
11. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
12. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
13. Michalina BIAŁAS MKS KUSY SZCZECIN 04.07.2006 zakwalifikowano
14. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
15. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
16. Weronika GLAPKA AZS AWF POZNAŃ 27.10.2005 zakwalifikowano
17. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
2. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
3. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
3. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
5. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
6. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005
7. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
8. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
9. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
10. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
11. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
12. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
13. Michalina BIAŁAS MKS KUSY SZCZECIN 04.07.2006
14. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
15. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
16. Weronika GLAPKA AZS AWF POZNAŃ 27.10.2005
17. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy