Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.06.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŁAPIŃSKA Emilia | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
2. | REMLEIN Antonina | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
3. | COŁTA Kinga | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 |
4. | WYSOCKA Monika | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
5. | Matuszak Sylwia | 4 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
6. | SZYMAŃSKA Barbara | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
7. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | 30 | KKSZ KONIN | 29.07.1998 |
8. | CHRZANOWSKA Karolina | 35 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 |
9. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
10. | MAKSYM Martyna | 3 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
11. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
12. | NITCZYŃSKA Izabela | 19 | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
13. | GÓROWSKA Natalia | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
14. | MAZUREK Marta | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
15. | BANASZKIEWICZ Sara | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
16. | WIDERA Paulina | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
17. | KULIKOWSKA Oliwia | 27 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
18. | Marciniak Agata | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
19. | SZTYBER Magdalena | 22 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
20. | LENGOWSKA Katarzyna | 25 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
21. | CHOJNACKA Paulina | 14 | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
22. | TOBIASZEWSKA Martyna | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
23. | WALAS Natalia | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
24. | Nowinowska Natalia | 18 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
25. | STRYSZOWSKA Agnieszka | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
26. | DOMAŃSKA Lidia | 15 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
27. | KĘSY Julianna | 32 | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
28. | MICHALAK Weronika | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
29. | Fic Michalina | 26 | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
30. | POPCZYK Emilia | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
31. | GICZAN Daria | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
32. | DURNAŚ Aleksandra | 23 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
2. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
4. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
6. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
7. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
8. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 | zakwalifikowano |
9. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
11. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
12. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 | zakwalifikowano |
13. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
14. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
15. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
16. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
17. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
18. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
19. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 | zakwalifikowano |
20. | COŁTA Kinga | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 | zakwalifikowano |
21. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
22. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
23. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 | zakwalifikowano |
24. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
25. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
26. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 | zakwalifikowano |
27. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 | zakwalifikowano |
28. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 | zakwalifikowano |
29. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 | zakwalifikowano |
30. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | KKSZ KONIN | 29.07.1998 | zakwalifikowano |
32. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 | zakwalifikowano |
35. | CHRZANOWSKA Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
2. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
3. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
3. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
5. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
6. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
7. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
8. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
9. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
10. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
11. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
12. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
13. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
14. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
15. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
16. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
17. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
18. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
19. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
20. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
21. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
22. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
23. | COŁTA Kinga | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 |
24. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
25. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | KKSZ KONIN | 29.07.1998 |
26. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
27. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
28. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
29. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
30. | KULIKOWSKA Oliwia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.07.1998 |
31. | KĘSY Julianna | KKSZ KONIN | 17.12.1999 |
32. | CHRZANOWSKA Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 |