Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.06.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PAKUŁA Daniel | 36 | KKSZ KONIN | 24.11.1997 |
2. | Troć Jędrzej | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
3. | GODLEWSKI Mateusz | 1 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
4. | DAMS Jakub | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 |
5. | Prokopowicz Mateusz | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
6. | KNAPIK Jakub | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
7. | Mikołajczyk Bartosz | 17 | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
8. | KRUSZEWSKI Jan | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
9. | RYCZKOWSKI Paweł | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
10. | Dziublewski Maurycy | 22 | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
11. | Lademann Karol | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
12. | ZANDECKI Michał | 20 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
13. | KUPCZYŃSKI Jakub | 5 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
14. | ŁAKOMY Grzegorz | 33 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
15. | DZWONIARSKI Adrian | 11 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
16. | Białecki Cezary | 2 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
17. | SOBOL Marcin | 24 | KKSZ KONIN | 31.08.1998 |
18. | OGŁY Dawid | 8 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.09.1997 |
19. | KORZYŃSKI Wojciech | 18 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
20. | GĄDZIK Tomasz | 37 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 |
21. | Kaczkowski Krzysztof | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
22. | JASKULSKI Patryk | 15 | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
23. | Borkiewicz Krystian | 23 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
24. | WESOŁY Jakub | 16 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
25. | Ziarnowski Rafał | 27 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
26. | Knez Mateusz | 4 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
27. | STĘPIEŃ Hubert | 32 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
28. | STREJZA Bartosz | 12 | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
29. | WYSOCKI Krystian | 19 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
30. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | 9 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
31. | KURZYNA Piotr | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
32. | KUPCZYŃSKI Łukasz | 29 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
2. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
5. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 | zakwalifikowano |
6. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
7. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
8. | OGŁY Dawid | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.09.1997 | zakwalifikowano |
9. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | DAMS Jakub | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 | zakwalifikowano |
11. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
12. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
13. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
14. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 | zakwalifikowano |
15. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 | zakwalifikowano |
16. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 | zakwalifikowano |
17. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
18. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 | zakwalifikowano |
19. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
20. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
21. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
22. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 | zakwalifikowano |
23. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
24. | SOBOL Marcin | KKSZ KONIN | 31.08.1998 | zakwalifikowano |
25. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 | zakwalifikowano |
26. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 | zakwalifikowano |
27. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
29. | KUPCZYŃSKI Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
32. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 | zakwalifikowano |
33. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 | zakwalifikowano |
36. | PAKUŁA Daniel | KKSZ KONIN | 24.11.1997 | zakwalifikowano |
37. | GĄDZIK Tomasz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
2. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
3. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
3. | KUPCZYŃSKI Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31.03.1997 |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
6. | OGŁY Dawid | KU AZS-UAM POZNAŃ | 27.09.1997 |
7. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
8. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
9. | DAMS Jakub | KU AZS-UAM POZNAŃ | 17.12.1997 |
10. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
11. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
12. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
13. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
14. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
15. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
16. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
17. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
18. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
19. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
20. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
21. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
22. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
23. | Dziublewski Maurycy | KKSZ KONIN | 22.07.1999 |
24. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
25. | PAKUŁA Daniel | KKSZ KONIN | 24.11.1997 |
26. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
27. | KUPCZYŃSKI Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.03.1999 |
28. | SOBOL Marcin | KKSZ KONIN | 31.08.1998 |
29. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
30. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
31. | GĄDZIK Tomasz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 |
32. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |