Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kinga Pijaczyńska 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
2. Marta MECH 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
3. Paulina DARDA 16 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
4. Jagoda SADOWSKA 36 AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
5. Alicja SZOSTAKIEWICZ 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
6. Alicja KOZŁOWSKA 25 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
7. Kinga MAJSZEWSKA 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
8. Malwina Bytner 31 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
9. Julia MICHNIEWICZ 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
10. Natalia Gondek 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
11. Julia LIDZBARSKA 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
12. Agnieszka WIERZCHOWSKA 18 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
13. Dominika WASILCZUK 36 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
14. Zuzanna ROMPCZYK 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
15. Maria SADOWSKA 12 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
16. Anna WYGANOWSKA 19 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
17. Patrycja RUDZIŃSKA 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
18. Dominika PAŁKA 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
19. Zuzanna SUCHOMSKA 36 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
20. Natalia MUKLEWICZ 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
21. Weronika KRÓL 20 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
22. Alicja Rogóż 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
23. Katarzyna Matysiak 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
24. Joanna Toporska 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
25. Julia Włosińska 23 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
26. Jagoda DYBA 22 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
27. Karolina MAKARSKA 10 WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
28. Katarzyna STAWIARSKA 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
29. Zuzanna BOBER 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
30. Monika DOMBROWSKA 8 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
31. Oliwia SZABELSKA 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
2. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
3. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
4. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
5. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
6. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
7. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
8. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
9. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
10. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
11. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
12. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
13. Jagoda SADOWSKA AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000 zakwalifikowano
14. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
15. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
16. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
17. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
18. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999 zakwalifikowano
20. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
21. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
22. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
23. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
24. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
25. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
26. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
27. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
28. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 zakwalifikowano
29. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
30. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
31. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 zakwalifikowano
32. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
2. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
3. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
3. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
5. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
6. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
7. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
8. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
9. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
10. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
11. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
12. Jagoda SADOWSKA AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
13. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
14. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
15. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
16. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
17. Zuzanna SUCHOMSKA AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
18. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
19. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
20. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
22. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
23. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
24. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
25. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
26. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
27. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
28. Alicja Rogóż D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
29. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
30. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
31. Natalia Gondek D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
32. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy