Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.01.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | 27 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
2. | MAKSYM Martyna | 18 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
3. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
4. | CIOS Anna | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
5. | TOBIASZEWSKA Martyna | 1 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
6. | CIEŚLAR Karolina | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
7. | MICHALAK Weronika | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
8. | Łukasik Anna | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
9. | GERAGA Marta | 10 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
10. | BANASZKIEWICZ Sara | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
11. | WYSOCKA Monika | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
12. | WALAS Natalia | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
13. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
14. | SZYMAŃSKA Barbara | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
15. | KOSTRZEWA Michalina | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
16. | Mieczkowska Gabriela | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
17. | Cieślar Zuzanna | 25 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
18. | Matuszak Sylwia | 4 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
19. | MAZUREK Marta | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
20. | WĄTOR Joanna | 13 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
21. | Marciniak Agata | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
22. | Dobińska Julia | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
23. | REMLEIN Antonina | 22 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
24. | DRYGAŁA Gabriela | 2 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
25. | KALETA Karolina | 11 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
26. | Kurzyna Urszula | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
2. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
2. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
4. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
6. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
7. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
8. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
9. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
10. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
11. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
12. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
13. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
14. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
16. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
17. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
18. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
19. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
20. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 | zakwalifikowano |
21. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
22. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
24. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 | zakwalifikowano |
25. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
26. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
27. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
2. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
3. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
3. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
5. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
6. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
7. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
8. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
9. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
10. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
11. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
12. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
13. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
14. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
15. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
16. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
17. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
18. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
19. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
20. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
21. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
22. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
23. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
24. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
25. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
26. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |