Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam PODRALSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
2. Andrey BOYKOV 58
3. Gergely TOTH 58
4. Hugo EKLOF 58
5. Hassan SACHEE 58
6. Ashwan JOEMRATI 58
7. Szymon MLICKI 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
8. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN 58
9. Daniil TKACH 58
10. Noel JADERLING 58
11. Massimiliano MALGARI 58
12. David WILLIAMS 58
13. Mateusz Biedrzycki 3 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
14. Utku OZYALCIN 58
15. Baris BENLI 58
16. Jean Baptiste PROTIERE 58
17. Julius BARTELS 58
18. Gabriel Alexandru PAVEL 58
19. Irmak DEMIRKAYA 58
20. Kacper HAŁADUDA 4 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
21. Ioann KALGANOV 58
22. Gijs REUREKAS 58
23. Ali Ashraf Abdelrehim SABET 58
24. Luis WEINIG 58
25. David KVAPIL 58
26. Igor BOŁDZIŁO 5 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
27. Jakub ABRAMOWICZ 58 UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 14.01.1996
28. Wael ABDELJALIL 58
29. Jeremi Berestek 6 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
30. Enzo GIRIBALDI 58
31. Jia Jie Chavez TAN 58
32. Jevgen LAZARENKO 58
33. Nikolai MITROFANOV 58
34. Kacper DEPTUŁA 7 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
35. Alp EYUPOGLU 58
36. Lennart KLIEM 58
37. Rudolfs DAPKUNS 58
38. Giulio LOMBARDI 58
39. Szymon Pichłacz 8 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
40. Paul Luca FAUL 58
41. Peter CONLIN 58
42. Lennard WALTER 58
43. Sebastiano GROTEKE 58
44. Filip KOGUC 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
45. Martin ONDRUSEK 58
46. Wojciech POLIDOWSKI 10 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
47. Matthew LIM 58
48. Benedikt SEE 58
49. Angus CRAWFORD 58
50. Tam GOUGAULT 58
51. Felix REHDA 58
52. Paul MENSCHIK 58
53. Jan LOTYCZ 51 AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
54. Domonkos MAKK 58
55. Rafał JANCZUKOWICZ 11 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
56. Tilman BROSCHE 58
57. Moritz PUST 58
58. Iwo CZERWIŃSKI 12 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
59. Andor MIHALYI 58
60. Justin ALBEANU 58
61. Abdelrahman Hatem Mohamed SOLIMAN 58
62. Maximus TIO 58
63. Wiktor PAZOŁA 50 IKS LESZNO 18.05.2003
64. Egor AVDEEV 58
65. Olaf Wiśnik 13 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
66. Nikodem SADOWSKI 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002
67. Tommaso MARTINI 58
68. Marek TOTUSEK 58
69. Gabriel STEELE 58
70. Jasper MACHETANZ 58
71. Teo LOESCHE 58
72. Jakub Cieślik 15 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
73. Dmitrii OSIPOV 58
74. Nathan GREGORY 58
75. Poyraz TUNCER 58
76. Filip MAJEWSKI 47 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
77. Nils UNIYAL 58
78. Vladislav PETUHOV 58
79. Max GÓRSKI 16 PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002
80. Niklas ZACHER 58
81. Moritz FASSMANN 58
82. Cedrik FAST 58
83. Alan Pawski 17 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
84. Axel CEDERGREN 58
85. Patrik NAGY 58
86. Laurenz RIEGER 58
87. Simon ANDERSSON 58
88. Murray CAUGHEY 58
89. Bogdans KAIGORODOVS 58
90. Franciszek SZCZEPANIAK 19 ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002
91. Kirill TIKHONOV 58
92. Bogdan LISOVYI 58
93. Mateusz ŻEROMSKI 44 UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003
94. Leopold KUCHTA 58
95. Howcher LOO 58
96. Paweł FIRCH 43 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
97. Fritz DAHMLOS 58
98. Rems VASILENKO 58
99. Jan Socha 21 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
100. Patrick WOLF 58
101. Zakhar KOZLOV 58
102. Mihai NITU 58
103. Michał BUDZANOWSKI 42 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
104. Jonathan LIM 58
105. Maciej Frącek 22 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
106. Leonard SEMPER 58
107. Błażej MAJEWSKI 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
108. Ivan OLSHANSKIY 58
109. Filip MECH 58 UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
110. Tymoteusz PANDER 40 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
111. Hannes NERLING 58
112. Dominik BIELCIK 58
113. Ryszard CHMIELEWSKI 23 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
114. Vlad ROSU 58
115. Piotr KAŚKÓW 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
116. Alexander RALLE 58
117. Maruan OSMAN TOUSN 58
118. Neil ABIDI 58
119. Steffen GJALDBAEK 58
120. Wiktor DOWNAR 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
121. Bartłomiej NIZIO 25 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
122. Toni MENZEL 58
123. Egor SMUK 58
124. Jakub SURMA 26 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
125. Natan BAJEVS 58
126. Mikołaj OSSENTOWSKI 37 IKS LESZNO 14.05.2003
127. Arwen BOROWIAK 58
128. Adam CHTIOUI 27 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
129. Mikołaj Płaszczewski 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
130. Kirill MOSKVIN 58
131. Zoltan SARMANY 58
132. Dion LENK 58
133. Hannes GERLACH 58
134. Adam JAKUBOWSKI 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
135. Tomasz SREBNIAK 33 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
136. Dominic SAMPSON 58
137. Ruben JEINER 58
138. Jakub KOWALSKI 35 WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
139. Anton KORABLIN 58
140. Iwo SZENK 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
141. Gyorgy SZTANKOVICS 58
142. Tarek GHRAIRI 58
143. Cedrik WIEFEL 58
144. Wiktor JÓZEFOWSKI 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
145. Artur SEGAL 58
146. Martin SLEZAK 58
147. Rudolfs STRUPISS 58
148. Adam ŚWIERZYŃSKI 32 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
149. Egor ALEKSEENKO 58
150. Alex KASZYCKI 31 MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wael ABDELJALIL zakwalifikowano
1. Maximus TIO zakwalifikowano
1. Arwen BOROWIAK zakwalifikowano
1. Artur SEGAL zakwalifikowano
1. Domonkos MAKK zakwalifikowano
6. Zakhar KOZLOV zakwalifikowano
6. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
8. Julius BARTELS zakwalifikowano
9. Jonathan LIM zakwalifikowano
9. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
11. Egor SMUK zakwalifikowano
11. Ioann KALGANOV zakwalifikowano
13. Anton KORABLIN zakwalifikowano
14. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
15. Patrik NAGY zakwalifikowano
16. Marek TOTUSEK zakwalifikowano
17. Egor ALEKSEENKO zakwalifikowano
18. Dominik BIELCIK zakwalifikowano
19. Nikolai MITROFANOV zakwalifikowano
20. Tommaso MARTINI zakwalifikowano
21. Kirill TIKHONOV zakwalifikowano
22. Andor MIHALYI zakwalifikowano
23. Bogdan LISOVYI zakwalifikowano
24. Vlad ROSU zakwalifikowano
25. Tam GOUGAULT zakwalifikowano
25. Dominic SAMPSON zakwalifikowano
27. Egor AVDEEV zakwalifikowano
28. Dmitrii OSIPOV zakwalifikowano
29. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
30. Cedrik FAST zakwalifikowano
30. Leonard SEMPER zakwalifikowano
30. Dion LENK zakwalifikowano
33. David WILLIAMS zakwalifikowano
34. Matthew LIM zakwalifikowano
35. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano
35. Zoltan SARMANY zakwalifikowano
37. Sebastiano GROTEKE zakwalifikowano
38. Gabriel Alexandru PAVEL zakwalifikowano
38. Gergely TOTH zakwalifikowano
40. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
41. Maruan OSMAN TOUSN zakwalifikowano
42. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
43. Vladislav PETUHOV zakwalifikowano
44. Patrick WOLF zakwalifikowano
45. Gyorgy SZTANKOVICS zakwalifikowano
46. Simon ANDERSSON zakwalifikowano
47. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003 zakwalifikowano
48. Laurenz RIEGER zakwalifikowano
48. Paul Luca FAUL zakwalifikowano
50. Giulio LOMBARDI zakwalifikowano
51. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
52. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
53. Daniil TKACH zakwalifikowano
54. Baris BENLI zakwalifikowano
55. Ali Ashraf Abdelrehim SABET zakwalifikowano
56. Ruben JEINER zakwalifikowano
57. Luis WEINIG zakwalifikowano
58. Howcher LOO zakwalifikowano
59. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
60. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
61. Franciszek SZCZEPANIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002 zakwalifikowano
62. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
63. Neil ABIDI zakwalifikowano
64. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
65. Nils UNIYAL zakwalifikowano
65. Martin SLEZAK zakwalifikowano
65. Jia Jie Chavez TAN zakwalifikowano
68. Rems VASILENKO zakwalifikowano
68. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
70. Tilman BROSCHE zakwalifikowano
71. Steffen GJALDBAEK zakwalifikowano
72. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
72. Nathan GREGORY zakwalifikowano
74. Leopold KUCHTA zakwalifikowano
75. Utku OZYALCIN zakwalifikowano
76. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
77. Enzo GIRIBALDI zakwalifikowano
77. Axel CEDERGREN zakwalifikowano
79. Natan BAJEVS zakwalifikowano
80. Poyraz TUNCER zakwalifikowano
81. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
82. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003 zakwalifikowano
83. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN zakwalifikowano
84. Justin ALBEANU zakwalifikowano
85. Felix REHDA zakwalifikowano
86. Mateusz ŻEROMSKI UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003 zakwalifikowano
87. Lennart KLIEM zakwalifikowano
88. Rudolfs DAPKUNS zakwalifikowano
89. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
90. Murray CAUGHEY zakwalifikowano
91. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
92. Bogdans KAIGORODOVS zakwalifikowano
93. Niklas ZACHER zakwalifikowano
93. Teo LOESCHE zakwalifikowano
95. Martin ONDRUSEK zakwalifikowano
96. Mihai NITU zakwalifikowano
97. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002 zakwalifikowano
98. Irmak DEMIRKAYA zakwalifikowano
99. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
99. David KVAPIL zakwalifikowano
101. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003 zakwalifikowano
102. Jevgen LAZARENKO zakwalifikowano
102. Alexander RALLE zakwalifikowano
102. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
105. Cedrik WIEFEL zakwalifikowano
105. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
107. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003 zakwalifikowano
108. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
109. Hassan SACHEE zakwalifikowano
110. Gabriel STEELE zakwalifikowano
111. Alp EYUPOGLU zakwalifikowano
112. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
113. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
114. Moritz FASSMANN zakwalifikowano
115. Peter CONLIN zakwalifikowano
115. Noel JADERLING zakwalifikowano
117. Toni MENZEL zakwalifikowano
117. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
119. Fritz DAHMLOS zakwalifikowano
120. Lennard WALTER zakwalifikowano
121. Benedikt SEE zakwalifikowano
121. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
123. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
124. Wiktor PAZOŁA IKS LESZNO 18.05.2003 zakwalifikowano
125. Hugo EKLOF zakwalifikowano
125. Hannes NERLING zakwalifikowano
127. Nikodem SADOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002 zakwalifikowano
128. Hannes GERLACH zakwalifikowano
129. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
129. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
131. Rudolfs STRUPISS zakwalifikowano
132. Gijs REUREKAS zakwalifikowano
133. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003 zakwalifikowano
134. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003 zakwalifikowano
135. Tarek GHRAIRI zakwalifikowano
136. Jasper MACHETANZ zakwalifikowano
136. Paul MENSCHIK zakwalifikowano
136. Moritz PUST zakwalifikowano
139. Ashwan JOEMRATI zakwalifikowano
140. Kirill MOSKVIN zakwalifikowano
141. Angus CRAWFORD zakwalifikowano
142. Ivan OLSHANSKIY zakwalifikowano
143. Jakub ABRAMOWICZ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 14.01.1996 zakwalifikowano
144. Max GÓRSKI PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002 zakwalifikowano
145. Jan LOTYCZ AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003 zakwalifikowano
146. Andrey BOYKOV zakwalifikowano
147. Massimiliano MALGARI zakwalifikowano
148. Jean Baptiste PROTIERE zakwalifikowano
149. Abdelrahman Hatem Mohamed SOLIMAN zakwalifikowano
149. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Arwen BOROWIAK
2. Tommaso MARTINI
3. Maximus TIO
3. Artur SEGAL
5. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
6. Julius BARTELS
7. Egor SMUK
8. Vladislav PETUHOV
9. Wael ABDELJALIL
9. Domonkos MAKK
11. Zakhar KOZLOV
12. Jonathan LIM
13. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
14. Paul Luca FAUL
15. Giulio LOMBARDI
16. Lennard WALTER
17. Anton KORABLIN
18. Marek TOTUSEK
19. Kirill TIKHONOV
20. Dmitrii OSIPOV
21. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
22. Leonard SEMPER
23. David WILLIAMS
24. Zoltan SARMANY
25. Gergely TOTH
26. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003
27. Utku OZYALCIN
28. Megat M Aiman Mirza RIZA MAKHZAN
29. Lennart KLIEM
30. Rudolfs DAPKUNS
31. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
32. Murray CAUGHEY
33. Ioann KALGANOV
34. Patrik NAGY
35. Egor ALEKSEENKO
36. Nikolai MITROFANOV
37. Andor MIHALYI
38. Vlad ROSU
39. Dominic SAMPSON
40. Egor AVDEEV
41. Matthew LIM
42. Patrick WOLF
43. Gyorgy SZTANKOVICS
44. Laurenz RIEGER
45. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
46. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
47. Daniil TKACH
48. Luis WEINIG
49. Howcher LOO
50. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
51. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
52. Franciszek SZCZEPANIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002
53. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
54. Neil ABIDI
55. Martin SLEZAK
56. Nathan GREGORY
57. Leopold KUCHTA
58. Bogdans KAIGORODOVS
59. Niklas ZACHER
60. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
61. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
62. Alexander RALLE
63. Cedrik WIEFEL
64. Alp EYUPOGLU
65. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
66. Dominik BIELCIK
67. Bogdan LISOVYI
68. Tam GOUGAULT
69. Cedrik FAST
69. Dion LENK
71. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
72. Sebastiano GROTEKE
73. Gabriel Alexandru PAVEL
74. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
75. Maruan OSMAN TOUSN
76. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
77. Simon ANDERSSON
78. Baris BENLI
79. Ali Ashraf Abdelrehim SABET
80. Ruben JEINER
81. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
82. Nils UNIYAL
82. Jia Jie Chavez TAN
84. Rems VASILENKO
84. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
86. Tilman BROSCHE
87. Steffen GJALDBAEK
88. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
89. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
90. Enzo GIRIBALDI
90. Axel CEDERGREN
92. Natan BAJEVS
93. Poyraz TUNCER
94. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
95. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
96. Justin ALBEANU
97. Felix REHDA
98. Mateusz ŻEROMSKI UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003
99. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
100. Teo LOESCHE
101. Martin ONDRUSEK
102. Mihai NITU
103. Irmak DEMIRKAYA
104. David KVAPIL
105. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
106. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
106. Jevgen LAZARENKO
108. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
109. Hassan SACHEE
110. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
111. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
112. Moritz FASSMANN
113. Peter CONLIN
113. Noel JADERLING
115. Benedikt SEE
116. Hannes NERLING
116. Hugo EKLOF
118. Nikodem SADOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002
119. Hannes GERLACH
120. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
121. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
122. Moritz PUST
122. Jasper MACHETANZ
124. Ashwan JOEMRATI
125. Kirill MOSKVIN
126. Massimiliano MALGARI
127. Abdelrahman Hatem Mohamed SOLIMAN
127. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
129. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
130. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
131. Gabriel STEELE
132. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
132. Toni MENZEL
134. Fritz DAHMLOS
135. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
136. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
137. Wiktor PAZOŁA IKS LESZNO 18.05.2003
138. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
138. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
140. Rudolfs STRUPISS
141. Gijs REUREKAS
142. Tarek GHRAIRI
143. Paul MENSCHIK
144. Angus CRAWFORD
145. Ivan OLSHANSKIY
146. Jakub ABRAMOWICZ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 14.01.1996
147. Max GÓRSKI PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002
148. Jan LOTYCZ AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
149. Andrey BOYKOV
150. Jean Baptiste PROTIERE

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy