Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Katarzyna GOŁEMBSKA 37 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
2. Oliwia BUCZYŁO 18 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
3. Magdalena ŁAWSKA 1 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
4. Katarzyna BUDZANOWSKA 42 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001
5. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 19 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
6. Ewa ZACHAREWICZ 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
7. Natalia NEHRING 42 WROCŁAWIANIE. 06.08.2003
8. Katarzyna WINIARSKA 2 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
9. Aleksandra KLÓJ 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003
10. Michalina Daniewska 20 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
11. Klaudia KUBACZYK 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
12. Sandra Kluszczyńska 21 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
13. Antonina LACHMAN 3 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
14. Sandra TULEWICZ 16 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
15. Aniela GABRIEL 24 UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001
16. Julia Kolibabka 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
17. Oliwia Dębicka 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
18. Zuzanna WYWIAŁ 22 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
19. Iveta VANAGA 42
20. Aleksandra SROKA 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
21. Laura SIERADZAN 42 MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
22. Katarzyna TURKIEWICZ 15 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
23. Julia SOŁTYS 31 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
24. Anastasija PARHOMENKO 42
25. Karolina MURAWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
26. Juta MALNIECE 42
27. Julia BESSMAN 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
28. Alicja KISIELEWSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
29. Aleksandra Liszka 32 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
30. Kaja Jabłonowska 6 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
31. Aleksandra WIECZOREK 11 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
32. Marta OKLIŃSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
33. Barbara WIERZCHOWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
34. Emilia Kręc 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
35. Karina RAMANE 42
36. Natasza Dejczer 28 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
37. Jekaterina SOLODKIHA 42
38. Natalia SZEMPLIŃSKA 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
39. Malwina KOŁODZIEJCZYK 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
40. Zuzanna JÓŹWIAK 8 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
41. Hanna TROJANOWSKA 42 WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
42. Zofia Brzezińska 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
43. Laura SZMIT 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
44. Karolina Wasilczuk 10 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
45. Zofia BAN 29 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
46. Emilia MASLOBOEVA 42

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Jekaterina SOLODKIHA zakwalifikowano
3. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
4. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
5. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
6. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
7. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
8. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
9. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
10. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
11. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
12. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
13. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
14. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
15. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
16. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
17. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
17. Juta MALNIECE zakwalifikowano
19. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
20. Iveta VANAGA zakwalifikowano
21. Emilia MASLOBOEVA zakwalifikowano
22. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
22. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
24. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
25. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 zakwalifikowano
26. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
27. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003 zakwalifikowano
28. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
29. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
30. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
31. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
32. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
33. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
34. Aleksandra KLÓJ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
35. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
36. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano
37. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003 zakwalifikowano
38. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001 zakwalifikowano
39. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
40. Anastasija PARHOMENKO zakwalifikowano
41. Aniela GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001 zakwalifikowano
42. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001 zakwalifikowano
42. Katarzyna BUDZANOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001 zakwalifikowano
44. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
45. Natalia NEHRING WROCŁAWIANIE. 06.08.2003 zakwalifikowano
46. Karina RAMANE zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jekaterina SOLODKIHA
2. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
3. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
3. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
5. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
6. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
7. Emilia MASLOBOEVA
8. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
9. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
10. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
11. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
12. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
13. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
14. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
15. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
16. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
17. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
18. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
19. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
20. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
21. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
22. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
22. Juta MALNIECE
24. Iveta VANAGA
25. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
26. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
27. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
28. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
29. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
30. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
31. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
32. Karina RAMANE
33. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
34. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
35. Aleksandra KLÓJ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003
36. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
37. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
38. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
39. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
40. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
41. Anastasija PARHOMENKO
42. Aniela GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001
43. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
43. Katarzyna BUDZANOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001
45. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
46. Natalia NEHRING WROCŁAWIANIE. 06.08.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy