Nazwa: III Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RONER Karolina | 17 | 28.01.2006 | |
2. | CZAJKA Emilia | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
3. | Pelon Patrycja | 1 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
4. | KOJS Emilia | 17 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
5. | ZIELONKA Kaja | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 01.03.2005 |
6. | RUP Sonia | 2 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
7. | Wolny Alicja | 14 | BTS BYTOM | 07.11.2005 |
8. | Porwoł Liliana | 17 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
9. | 17 | |||
10. | KWAPISZ Amelia | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
11. | LĘZAK Katarzyna | 3 | 23.03.2005 | |
12. | POGODA Aleksandra | 17 | BTS BYTOM | 30.10.2005 |
13. | RADWAN Patrycja | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
14. | Korduła Antonina | 10 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
15. | MĘŻYK Oliwia | 17 | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
16. | NIEWADZI Zofia | 4 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
17. | WIESNER Zuzanna | 9 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
18. | KOZDĘBA Weronika | 17 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
19. | KORCZYŃSKA Alicja | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.03.2006 |
20. | MAŁOZIĘĆ Maria | 17 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
21. | SZWED Małgorzata | 17 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
22. | 5 | |||
23. | OSTROWSKA Paulina | 17 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
24. | URBANEK Lena | 17 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
25. | IZDEBSKA Wiktoria | 8 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
26. | PIWOWARCZYK Amelia | 7 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
27. | ŁYSAKOWSKA Hanna | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.03.2005 |
28. | BANACH Oliwia | 17 | MUSZKIETER GLIWICE | 28.03.2006 |
29. | Środa Zuzanna | 6 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
30. | CZERNER Agnieszka | 17 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | zakwalifikowano | |||
2. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
3. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
4. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
5. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
6. | LĘZAK Katarzyna | 23.03.2005 | zakwalifikowano | |
7. | zakwalifikowano | |||
8. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
8. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
10. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 | zakwalifikowano |
11. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | KORCZYŃSKA Alicja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.03.2006 | zakwalifikowano |
13. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
14. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 | zakwalifikowano |
15. | CZERNER Agnieszka | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 | zakwalifikowano |
16. | BANACH Oliwia | MUSZKIETER GLIWICE | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
17. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
18. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 | zakwalifikowano |
19. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
20. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
21. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
22. | POGODA Aleksandra | BTS BYTOM | 30.10.2005 | zakwalifikowano |
23. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
24. | ŁYSAKOWSKA Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
25. | RONER Karolina | 28.01.2006 | zakwalifikowano | |
26. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 | zakwalifikowano |
27. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
28. | Wolny Alicja | BTS BYTOM | 07.11.2005 | zakwalifikowano |
29. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
30. | ZIELONKA Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 01.03.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
2. | |||
3. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
3. | LĘZAK Katarzyna | 23.03.2005 | |
5. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
6. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
7. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
8. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
9. | |||
10. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
11. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
12. | KORCZYŃSKA Alicja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.03.2006 |
13. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
14. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
15. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
16. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
17. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
18. | CZERNER Agnieszka | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 |
19. | BANACH Oliwia | MUSZKIETER GLIWICE | 28.03.2006 |
20. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
21. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
22. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
23. | POGODA Aleksandra | BTS BYTOM | 30.10.2005 |
24. | ŁYSAKOWSKA Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.03.2005 |
25. | RONER Karolina | 28.01.2006 | |
26. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
27. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
28. | Wolny Alicja | BTS BYTOM | 07.11.2005 |
29. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
30. | ZIELONKA Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 01.03.2005 |