Turniej

Nazwa: O Puchar Prezydenta Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Pola LAMENT 10 UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
2. Alicja BYZEWSKA 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
3. Julia Wiśniewska 1 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
4. Jagoda KĘDRA 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.2006
5. Emilia SZEFERA 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
6. Iga SMORGOWICZ 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
7. Natalia JAROSIEWICZ 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
8. Julia KWAŚNIEWSKA 22 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
9. Hanna WOJTAS 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
10. Liliana Ścieszyńska 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
11. Marta JAKUBOWSKA 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
12. Dominika Nelza 18 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
13. Liliana DĄBROWSKA 23 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
14. Pola KOLASA 29 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
15. Karolina ROMPCZYK 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
16. Zofia MAJOREK 8 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
17. Emilia KAPAŁA 13 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
18. Gabriela BESSMAN 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
19. Julia DUDZIUK 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
20. Weronika UŁASIUK 4 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
21. Amelia KOWALCZYK 17 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007
22. Aleksandra Nowakowska 27 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
23. Monika BEKALARCZYK 14 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
24. Laura WILKE 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
25. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
26. Agata SACHARCZUK 25 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
27. Zuzanna WALCZYK 16 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
28. Nadia JASZCZOŁT 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
2. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
3. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006 zakwalifikowano
4. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
5. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 zakwalifikowano
6. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
7. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
8. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
9. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
10. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
11. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
12. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
13. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
14. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
15. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
16. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
17. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006 zakwalifikowano
18. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006 zakwalifikowano
19. Jagoda KĘDRA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.2006 zakwalifikowano
20. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
21. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007 zakwalifikowano
22. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
23. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
24. Amelia KOWALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007 zakwalifikowano
25. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
26. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007 zakwalifikowano
27. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
28. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
2. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
3. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
3. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
5. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
6. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
7. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
8. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
9. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
10. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
11. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
12. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
13. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
14. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
15. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
16. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
17. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
18. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
19. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
20. Jagoda KĘDRA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.2006
21. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
22. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
23. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
24. Amelia KOWALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007
25. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
26. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
27. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
28. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy