Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej w szpadzie - IX Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bernadeta MAJGIER 15 PIAST GLIWICE 19.06.2003
2. Julia TROJANOWSKA 29 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
3. Maria CHMIELORZ 27 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
4. Beata PĘKAŁA 1 RMKS RYBNIK 28.06.2002
5. Oliwia NAWRAT 14 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
6. Maja Budzyń 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
7. Klara MAJGIER 13 PIAST GLIWICE 19.06.2003
8. Anna PINES 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
9. Julia Gwóźdź 2 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
10. Jagoda LOTEK 29 BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002
11. Patrycja ŚWIĘTY 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
12. Marta MUSZER 17 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
13. Zuzanna WALCZAK 26 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
14. Daria KOWALSKA 18 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
15. Alicja OSTROWSKA 12 PIAST GLIWICE 06.08.2003
16. Oliwia WŁOCZKA 3 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
17. Marta FLIG 29 UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
18. Natalia RAKOCZY 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
19. Anna WIECZOREK 20 PIAST GLIWICE 20.05.2003
20. Inga NOWAKOWSKA 29 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003
21. Klaudia TOKARSKA 11 Riposta - Toruń 15.08.2002
22. Maria MUSZER 28 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
23. Kinga STYPIŃSKI 29 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
24. Karolina Świstuń 25 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
25. Patrycja Ziętek 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
26. Hanna JENDRZEJ 29 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
27. Weronika Wiktor 10 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
28. Julia PALUCH 24 AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
29. Paulina SADOWSKA 16 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
30. Anna ROSKOSZ 29 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
31. Aleksandra KUŚKA 5 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
32. Aleksandra ZACHOROWSKA 9 PIAST GLIWICE 19.06.2002
33. Agata KOTULSKA 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
34. Zuzanna NOWAK 19 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
35. Olga STYPIŃSKI 29 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
36. Kinga Zgryźniak 6 RMKS RYBNIK 22.06.2003
37. Kornelia MALINOWSKA 29 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
38. Helena BRAWAŃSKA 29 RMKS RYBNIK 03.06.2002
39. Marta KRAUSE 22 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
40. Patrycja Frystacka 7 RMKS RYBNIK 01.11.2003
41. Marcelina OLSZEWSKA 21 BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
42. Aleksandra PIOTROWSKA 8 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
43. Hanna FARBICKA 29 AKS MIKOŁÓW 16.05.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
2. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
3. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
4. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
5. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
6. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
7. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
8. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
9. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
10. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
11. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
12. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
13. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
14. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
15. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003 zakwalifikowano
16. Jagoda LOTEK BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002 zakwalifikowano
17. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
18. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
19. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
20. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
21. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
22. Klaudia TOKARSKA Riposta - Toruń 15.08.2002 zakwalifikowano
23. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
24. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002 zakwalifikowano
25. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
26. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
27. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002 zakwalifikowano
28. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
29. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
30. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
31. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002 zakwalifikowano
32. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
33. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
34. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
35. Patrycja ŚWIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002 zakwalifikowano
36. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
37. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano
38. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
39. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003 zakwalifikowano
40. Inga NOWAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003 zakwalifikowano
41. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
41. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
43. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
2. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
3. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
3. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
5. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
6. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
7. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
8. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
9. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
10. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
11. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
12. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
13. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
14. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
15. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
16. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
17. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
18. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
19. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
20. Jagoda LOTEK BUDOWLANI TORUŃ 22.02.2002
21. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
22. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
23. Klaudia TOKARSKA Riposta - Toruń 15.08.2002
24. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
25. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
26. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
27. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
28. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
29. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
30. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
31. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
32. Patrycja ŚWIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
33. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
34. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
35. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
36. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
37. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
38. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
39. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003
40. Inga NOWAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003
41. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
41. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
43. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy