Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DUDUC Alex | 66 | ||
2. | Buśko Robert | 52 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
3. | BIELEC Maciej | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
4. | ĆWIĘKA Wojciech | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
5. | TARACHANOWICZ Kamil | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
6. | GHIESS Paweł | 54 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
7. | BOROŃ Paweł | 28 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
8. | LESIAK Piotr | 25 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
9. | GODLEWSKI Bartłomiej | 66 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
10. | Staszulonek Bartosz | 2 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
11. | CZECHOWSKI Grzegorz | 51 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
12. | Lubieniecki Wojciech | 3 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
13. | DANISZEWSKI Marek | 50 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
14. | MANDRYSZ Sebastian | 55 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
15. | Socha Jan | 66 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
16. | Fryc Szymon | 24 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
17. | LISIAK Jędrzej | 29 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
18. | VCOREJ Dominik | 66 | ||
19. | BAR Michał | 30 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
20. | Rachwalik Michał | 23 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
21. | MARCOL Daniel | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
22. | Dembowski Michał | 49 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
23. | Sojka Dominik | 57 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
24. | RUTZ Stanisław | 48 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
25. | Konieczny Arkadiusz | 66 | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
26. | MARCOL Maciej | 58 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
27. | Michalak Damian | 5 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
28. | Huwer Kamil | 31 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
29. | Fajkis Jarosław | 22 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
30. | ANTKIEWICZ Mikołaj | 32 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
31. | ZAMIAR Michał | 66 | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
32. | Koc Franciszek | 21 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
33. | NOGANOWICZ Karol | 47 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
34. | KOLAŃCZYK Wojciech | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
35. | Wąsiewicz Tomasz | 46 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
36. | Cieślik Jakub | 59 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
37. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
38. | Chołast Mateusz | 33 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
39. | SIUDAK Aleksander | 20 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
40. | GIDZIŃSKI Piotr | 19 | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
41. | SZAJTHAUER Robert | 44 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
42. | Zbierada Bartłomiej | 8 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
43. | ADAMOWICZ Jakub | 34 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
44. | Ralko Filip | 59 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
45. | RADOSZ Mikołaj | 62 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
46. | BULANDRA Jan | 66 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
47. | Kałuziński Ryszard | 45 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
48. | MUSIOLIK Bartłomiej | 35 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
49. | Nawrocki Jerzy | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
50. | MIKLASZEWSKI Konrad | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
51. | NIKIEL Marcin | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
52. | CICHACZEWSKI Kamil | 37 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
53. | Murdzek Krzysztof | 61 | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 |
54. | WODNIAK Jakub | 43 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
55. | Urban Karol | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
56. | Migas Piotr | 63 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
57. | Adamczyk Patryk | 66 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
58. | KOŁPA Piotr | 11 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
59. | Krzemiński Antoni | 16 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
60. | PIŁAT Mateusz | 36 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
61. | DĘBICKI Dawid | 38 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
62. | Golec Maciej | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
63. | Chyrek Kasper | 64 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
64. | ANTONIAK Konrad | 41 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
65. | Gramza Maciej | 66 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
66. | ŚMIEJA Sebastian | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
67. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
68. | SZURLEJ Bartłomiej | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
69. | Krupa Kacper | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
70. | Strączyński Wiktor | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
2. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
4. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
5. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
6. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
7. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
8. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
9. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
10. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
11. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
12. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
13. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
14. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
15. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
16. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
17. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
18. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
19. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
20. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
21. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
22. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
23. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
24. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
25. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
26. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
28. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
29. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
30. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
31. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
32. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
33. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 | zakwalifikowano |
34. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
35. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
36. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
37. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
38. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 | zakwalifikowano |
39. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
40. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
41. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
42. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
43. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
44. | DUDUC Alex | zakwalifikowano | ||
45. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
46. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
47. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
48. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
49. | Murdzek Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 | zakwalifikowano |
50. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
51. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
51. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
53. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
54. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
55. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
56. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
56. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
58. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
58. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
60. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
60. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
62. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
63. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
64. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
65. | VCOREJ Dominik | zakwalifikowano | ||
66. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
67. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
68. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 | zakwalifikowano |
69. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
70. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
3. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
3. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
5. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
6. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
7. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
8. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
9. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
10. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
11. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
12. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
13. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
14. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
15. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
16. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
17. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
18. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
19. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
20. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
21. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
22. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
23. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
24. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
25. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
26. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
27. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
28. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
29. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
30. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
31. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
32. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
33. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
34. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
35. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
36. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
37. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
38. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
39. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
40. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
41. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
42. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
43. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
44. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
45. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
46. | DUDUC Alex | ||
47. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
48. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
49. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
50. | Murdzek Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 11.09.1999 |
51. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
52. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
52. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
54. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
55. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
56. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
57. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
58. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
59. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
60. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
61. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
62. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
63. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
64. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
65. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
66. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
66. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
68. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
69. | VCOREJ Dominik | ||
70. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |