Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.01.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | Cygański Miłosz | 73 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
3. | CEBO Kacper | 108 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
4. | Huwer Kamil | 37 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
5. | Fryc Szymon | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
6. | Migas Piotr | 72 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
7. | Staszulonek Bartosz | 2 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
8. | ANTKIEWICZ Mikołaj | 38 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
9. | Frydrych Kacper | 107 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
10. | WODNIAK Jakub | 35 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
11. | BIAŁAS Maciej | 34 | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
12. | MARCOL Daniel | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
13. | Ralko Filip | 39 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
14. | SOCHACZEWSKI Victor | 75 | MKS KUSY SZCZECIN | 03.04.2000 |
15. | Michalak Damian | 4 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
16. | NIKIEL Michał | 40 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
17. | Chyrek Kasper | 69 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
18. | Lubieniecki Wojciech | 5 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
19. | Chołast Mateusz | 41 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
20. | Cnotalski Przemysław | 68 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
21. | Socha Jan | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
22. | PIEKARZ Michał | 31 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
23. | RUTZ Stanisław | 42 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
24. | KOLAŃCZYK Wojciech | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
25. | Cieślik Jakub | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
26. | GIDZIŃSKI Piotr | 30 | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
27. | OPAŁKA Michał | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
28. | PARADOWSKI Oskar | 79 | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 |
29. | MICHALCZYK Sebastian | 66 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
30. | POSTEK Jan | 102 | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 |
31. | ZAMIAR Michał | 29 | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
32. | Zbierada Bartłomiej | 8 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
33. | PIŁAT Mateusz | 44 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
34. | OLEKSIEJUK Stanisław | 65 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
35. | CICHACZEWSKI Kamil | 64 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
36. | ANTONIAK Konrad | 45 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
37. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 28 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
38. | Nawrocki Jerzy | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
39. | LESIAK Piotr | 46 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
40. | BULANDRA Jan | 63 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
41. | SZURLEJ Bartłomiej | 10 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
42. | SIUDAK Aleksander | 27 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
43. | KOŁPA Piotr | 11 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
44. | Chomiak Mikołaj | 83 | PKSZERM WARSZAWA | 17.11.2000 |
45. | TUMAS Marcin | 96 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
46. | DĘBICKI Dawid | 47 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
47. | ADAMOWICZ Jakub | 62 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
48. | PROKOP Rafał | 48 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
49. | MUSIOLIK Bartłomiej | 60 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
50. | Fajkis Jarosław | 25 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
51. | Strączyński Wiktor | 12 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
52. | ŚMIEJA Sebastian | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
53. | OBAL Mateusz | 61 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
54. | GHIESS Paweł | 86 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
55. | Golec Maciej | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
56. | BONIECKI Jakub | 59 | BTS BYTOM | 25.11.2001 |
57. | PODOLSKI Piotr | 97 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |
58. | GRYT Michał | 85 | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 |
59. | NIKIEL Marcin | 14 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
60. | TARACHANOWICZ Kamil | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
61. | BARTOLEWSKI Wacław | 15 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
62. | Buśko Robert | 58 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
63. | BOROŃ Paweł | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
64. | MANDRYSZ Sebastian | 51 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
65. | MARCZAK Jan | 52 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
66. | CZECHOWSKI Grzegorz | 57 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
67. | MIKLASZEWSKI Konrad | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
68. | PAKUŁA Jan | 89 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
69. | Urban Karol | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
70. | MARCOL Maciej | 56 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
71. | NOGANOWICZ Karol | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
72. | Dembowski Michał | 53 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
73. | ĆWIĘKA Wojciech | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
74. | RADOSZ Mikołaj | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
75. | Koc Franciszek | 19 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
76. | HAUDER Sebastian | 54 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
77. | Rachwalik Michał | 18 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
2. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
5. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
6. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
6. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
8. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
9. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
10. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
10. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
12. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
13. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
14. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
16. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
17. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 | zakwalifikowano |
18. | POSTEK Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 | zakwalifikowano |
19. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
20. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
20. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
22. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
23. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
24. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
25. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
26. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 | zakwalifikowano |
27. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
27. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
29. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
31. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 | zakwalifikowano |
32. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
33. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
34. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
35. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
36. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
37. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 | zakwalifikowano |
38. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
39. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
40. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
41. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
41. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
43. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
44. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
45. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
46. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
47. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
48. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
49. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
50. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
51. | BONIECKI Jakub | BTS BYTOM | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
52. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
53. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
54. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
55. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
56. | SOCHACZEWSKI Victor | MKS KUSY SZCZECIN | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
57. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
58. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
59. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
60. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
61. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
62. | Chomiak Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 17.11.2000 | zakwalifikowano |
63. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
64. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
65. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
65. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
67. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
67. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
67. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 | zakwalifikowano |
70. | GRYT Michał | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 | zakwalifikowano |
71. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 | zakwalifikowano |
72. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
72. | PARADOWSKI Oskar | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
74. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
75. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 | zakwalifikowano |
76. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 | zakwalifikowano |
77. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
2. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
3. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
5. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
6. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
7. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
8. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
9. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
10. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
11. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
12. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
13. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
14. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
15. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
16. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
17. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
18. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
19. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
20. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
21. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
21. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
23. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
23. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
25. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
26. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
27. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
28. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
29. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
30. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
31. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
32. | BONIECKI Jakub | BTS BYTOM | 25.11.2001 |
33. | MIKLASZEWSKI Konrad | AZS AWF KRAKÓW | 01.01.1998 |
34. | POSTEK Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.03.1998 |
35. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
36. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
37. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
38. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
39. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
40. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
41. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
42. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
43. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
44. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
45. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
46. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
47. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
48. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
49. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
50. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
51. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
52. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
53. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
54. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
55. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
56. | SOCHACZEWSKI Victor | MKS KUSY SZCZECIN | 03.04.2000 |
57. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
58. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
59. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
60. | Chomiak Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 17.11.2000 |
61. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
62. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
63. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
64. | PARADOWSKI Oskar | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 |
65. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
66. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
67. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
68. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
69. | OLEKSIEJUK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.1997 |
69. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
71. | GRYT Michał | RMKS RYBNIK | 15.08.1999 |
72. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
73. | ADAMOWICZ Jakub | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 13.04.1999 |
74. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
75. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
76. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
77. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |