Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.02.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezińska Zofia | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
2. | DARDA Paulina | 37 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 1 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
4. | Pijaczyńska Kinga | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
5. | BOBER Zuzanna | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
6. | WYWIAŁ Zuzanna | 49 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
7. | Toporska Joanna | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
8. | Chrzanowska Julia | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
9. | WIECZOREK Aleksandra | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
10. | Gondek Natalia | 21 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
11. | SZABELSKA Oliwia | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
12. | TURKIEWICZ Katarzyna | 31 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
13. | NIECIECKA Aleksandra | 57 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 09.04.1999 |
14. | WITKIEWICZ Joanna | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
15. | TOMCZAK Renata | 3 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
16. | ŻELECHOWSKA Sara | 23 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
17. | Kolibabka Julia | 34 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
18. | WINIARSKA Katarzyna | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
19. | ŻUROWSKA Beata | 4 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
20. | RUDZIŃSKA Patrycja | 40 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
21. | Sobczak-Domańska Maja | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
22. | Włosińska Julia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
23. | STAWIARSKA Katarzyna | 33 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
24. | Wojtaluk Julia | 14 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
25. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 5 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
26. | Wasilczuk Karolina | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
27. | ŁAWSKA Magdalena | 22 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
28. | Kluszczyńska Sandra | 42 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
29. | Wisoky Weronika | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
30. | Jeglińska Aleksandra | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
31. | MURAWSKA Karolina | 25 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
32. | SUCHOMSKA Zuzanna | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
33. | WASILCZUK Dominika | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
34. | Bytner Malwina | 48 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
35. | LIDZBARSKA Julia | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
36. | Matysiak Katarzyna | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
37. | Jabłonowska Kaja | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
38. | NECZYŃSKA Adrianna | 29 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
39. | DRÓŻDŻ Zuzanna | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
40. | MECH Marta | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
41. | ARCISZEWSKA Oliwia | 44 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
42. | SZEWCZYK Wiktoria | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
43. | KOZŁOWSKA Alicja | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
44. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 10 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
45. | JÓŹWIAK Zuzanna | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
46. | SADOWSKA Jagoda | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
5. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
7. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
8. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
9. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
10. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
11. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
12. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
13. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
15. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
16. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
17. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
18. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
19. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
20. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
21. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
22. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
23. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
24. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
25. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
26. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
27. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
28. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
29. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
30. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
31. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
32. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
33. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
34. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
35. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
36. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
37. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
38. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 | zakwalifikowano |
39. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
40. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 | zakwalifikowano |
41. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
42. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
43. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
44. | NIECIECKA Aleksandra | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
45. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
46. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
2. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
3. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
5. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
6. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
7. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
8. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
9. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
10. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
11. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
12. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
13. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
14. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
15. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
16. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
17. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
18. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
19. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
20. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
21. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
22. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
23. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
24. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
25. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
26. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
27. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
28. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
29. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
30. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
31. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
32. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
33. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
34. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
35. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
36. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
37. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
38. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
39. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
40. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
41. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
42. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
43. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
44. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
45. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
46. | NIECIECKA Aleksandra | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 09.04.1999 |