Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.10.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Huwer Kamil 33 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
2. MANDRYSZ Sebastian 32 RMKS RYBNIK 12.07.2002
3. PAKUŁA Jan 65 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
4. Tarachanowicz Szymon 65 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
5. BAKHVALAU Ivan 65 22.06.2000
6. Michalak Damian 1 PIAST GLIWICE 04.04.1999
7. DĘBICKI Dawid 34 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
8. Lubieniecki Wojciech 2 KS AGH Kraków 08.12.1999
9. Sojka Dominik 63 AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
10. ŚMIEJA Sebastian 31 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
11. DEMKOVICH Kirill 65 09.03.2000
12. KOLAŃCZYK Wojciech 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
13. BULANDRA Jan 35 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
14. Fajkis Jarosław 30 RMKS RYBNIK 11.05.1999
15. BONIECKI Szymon 65 BTS BYTOM 06.12.1999
16. Chołast Mateusz 36 AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
17. MARCINIAK Jarosław 29 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
18. Zbierada Bartłomiej 4 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
19. ZHURAVLIOV Taras 65
20. ANTKIEWICZ Mikołaj 37 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
21. GŁOWACKI Mikołaj 60 PIAST GLIWICE 18.09.2000
22. Strączyński Wiktor 5 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
23. RUTZ Stanisław 27 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
24. MARCOL Maciej 38 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
25. MICHALIK Filip 65 KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000
26. Łucki Kacper 59 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
27. SZURLEJ Bartłomiej 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
28. Kałuziński Ryszard 28 RMKS RYBNIK 01.09.1999
29. Murdzek Krzysztof 65 AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
30. Wałach Wiktor 39 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
31. Cieślik Jakub 26 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
32. KAŁUZIŃSKI Tomasz 7 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
33. NIEMIEC Karol 65 UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
34. Migas Piotr 57 PIAST GLIWICE 13.04.2002
35. Koc Franciszek 8 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
36. CZECHOWSKI Grzegorz 40 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
37. ŁUSZCZEK Marcel 65 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
38. PIEKARZ Michał 25 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
39. Chomiak Mikołaj 65 PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000
40. KAŹMIERSKI MACIEJ 65 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
41. HAUDER Sebastian 41 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
42. KOŁPA Piotr 9 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
43. KITLIŃSKI Bartosz 65 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
44. Krzyżyński Artur 54 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
45. PIŁAT Mateusz 23 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
46. TUMAS Marcin 42 RMKS RYBNIK 09.03.2001
47. Morek Kacper 55 KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
48. Urban Paweł 42 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
49. BARTOLEWSKI Wacław 22 PIAST GLIWICE 21.07.1998
50. NOGANOWICZ Karol 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
51. SZAJTHAUER Robert 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
52. MICHALCZYK Sebastian 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
53. NIKIEL Marcin 12 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
54. RADOSZ Mikołaj 44 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
55. GŁOWACKI Dominik 52 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
56. MARCZAK Jan 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
57. GODLEWSKI Bartłomiej 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
58. Rachwalik Michał 13 UKS START OPOLE 29.09.2000
59. Ralko Filip 19 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
60. Adamczyk Patryk 65 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
61. WESOŁOWSKI Michał 65 PIAST GLIWICE 18.06.2001
62. ANTONIAK Konrad 46 MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998
63. Socha Jan 14 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
64. Wąsiewicz Tomasz 50 RMKS RYBNIK 21.07.1999
65. ĆWIĘKA Wojciech 15 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
66. Cnotalski Przemysław 49 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
67. Buśko Robert 47 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
68. GIDZIŃSKI Piotr 18 KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
69. Gramza Maciej 65 KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002
70. Urban Karol 17 AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
71. MUSIOLIK Bartłomiej 48 RMKS RYBNIK 25.08.2001
72. BIAŁY Artur 65 UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
73. Dembowski Michał 16 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
2. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
3. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
4. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
5. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
6. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
7. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
7. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998 zakwalifikowano
9. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
10. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
11. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
12. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
13. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
14. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
15. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
16. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002 zakwalifikowano
17. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
18. BARTOLEWSKI Wacław PIAST GLIWICE 21.07.1998 zakwalifikowano
19. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
20. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
21. ĆWIĘKA Wojciech KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
22. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
23. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
23. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000 zakwalifikowano
25. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
26. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
27. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
28. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
29. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
30. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
31. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999 zakwalifikowano
32. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
33. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
34. Fajkis Jarosław RMKS RYBNIK 11.05.1999 zakwalifikowano
35. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001 zakwalifikowano
36. HAUDER Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
37. SZAJTHAUER Robert T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
38. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002 zakwalifikowano
39. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
40. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
41. Gramza Maciej KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002 zakwalifikowano
42. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
43. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
44. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
45. DEMKOVICH Kirill 09.03.2000 zakwalifikowano
46. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000 zakwalifikowano
46. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
48. Murdzek Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 zakwalifikowano
49. NIEMIEC Karol UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002 zakwalifikowano
50. BAKHVALAU Ivan 22.06.2000 zakwalifikowano
51. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
52. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
53. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003 zakwalifikowano
54. ANTONIAK Konrad MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998 zakwalifikowano
55. WESOŁOWSKI Michał PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
55. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
57. Dembowski Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 zakwalifikowano
58. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
58. BIAŁY Artur UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003 zakwalifikowano
60. Chomiak Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000 zakwalifikowano
61. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
62. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
63. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
64. ŚMIEJA Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
65. ZHURAVLIOV Taras zakwalifikowano
66. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
67. MICHALIK Filip KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000 zakwalifikowano
68. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
69. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
70. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
71. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
72. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000 zakwalifikowano
73. BONIECKI Szymon BTS BYTOM 06.12.1999 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
2. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
3. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
3. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
5. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
6. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
7. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
8. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
9. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
10. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
11. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
12. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
13. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999
14. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
15. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
16. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
17. Urban Karol AZS AWF WARSZAWA 07.08.1998
18. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
19. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002
20. BARTOLEWSKI Wacław PIAST GLIWICE 21.07.1998
21. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
22. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
23. ĆWIĘKA Wojciech KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
24. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
25. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
26. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
27. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
28. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
29. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
30. Fajkis Jarosław RMKS RYBNIK 11.05.1999
31. SZAJTHAUER Robert T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
32. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
33. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
34. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
35. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
36. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
37. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
38. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
39. HAUDER Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
40. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001
41. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
42. Gramza Maciej KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002
43. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999
44. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
45. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
46. DEMKOVICH Kirill 09.03.2000
47. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
47. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
49. Murdzek Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
50. NIEMIEC Karol UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
51. BAKHVALAU Ivan 22.06.2000
52. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
53. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001
54. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
55. ANTONIAK Konrad MUSZKIETER GLIWICE 02.06.1998
56. WESOŁOWSKI Michał PIAST GLIWICE 18.06.2001
57. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
58. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
59. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
60. ZHURAVLIOV Taras
61. MICHALIK Filip KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000
62. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
63. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
64. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000
65. Dembowski Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
66. BIAŁY Artur UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
67. Chomiak Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 17.11.2000
68. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
69. ŚMIEJA Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
70. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
71. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
72. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
73. BONIECKI Szymon BTS BYTOM 06.12.1999

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content