Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nora SLAUKSTINA 42 01.01.2006
2. Annika MULLER 85 01.01.2006
3. Weronika SKOCZYLAS 1 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
4. Sonia TIGHINEAN 84 01.01.2006
5. Anna TOTH 72 01.01.2006
6. Lota SMREKAR 43 01.01.2007
7. Julia Wiśniewska 2 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
8. Lorena POZGAJCIC 44 01.01.2006
9. Vera CHAUSOVA 41 01.01.2006
10. Nathalie CULKIN 86 01.01.2006
11. Hanna TUR 129 01.01.2006
12. Katerina ILLEKOVA 124 01.01.2008
13. Karolina ROMPCZYK 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
14. Heza LIEPNIECE 45 01.01.2006
15. Serafima BELOUSOVA 82 01.01.2007
16. Polina BELIAEVA 46 01.01.2006
17. Pia HUBOLD 116 01.01.2006
18. Juliana SHEMAROVA 87 01.01.2006
19. Aleksandra BINKO 4 IKS LESZNO 20.06.2006
20. Rachika YOSHIMORI 123 01.01.2006
21. Isabella JOHNSON 121 01.01.2006
22. Sophie HASSINGER 47 18.05.2007
23. Natalia JAROSIEWICZ 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
24. Jazmin SPERKA 80 01.01.2006
25. Catinca POLSCHI 89 01.01.2006
26. Victoria SKORA 6 IKS LESZNO 16.12.2006
27. Ann Emma HU 79 01.01.2006
28. Kira SAMOKHINA 37 01.01.2006
29. Defne UNSAL 90 01.01.2006
30. Alicja BYZEWSKA 122 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
31. Zuzanna KARPIŃSKA 7 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
32. Daniela PROKESOVA 92 01.01.2007
33. Anna KRASNOSHCHEKOVA 115 01.01.2006
34. Surayya RIZZAL 36 01.01.2006
35. Hannah ROTHBAUER 120 07.04.2007
36. Katsiaryna MAKAVEI 77 01.01.2006
37. Uliana POPOVA 35 01.01.2006
38. Nina ROLL 91 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
39. Lihy Peer KOREN 119 01.01.2006
40. Valeriia ANDREEVA 76 01.01.2007
41. Denisa PESCARUS 93 01.01.2006
42. Zuzanna WOJEWÓDZKA 9 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
43. Karolina KRASTINA 95 01.01.2006
44. Theodora LEAHU 96 01.01.2006
45. Nadia JASZCZOŁT 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
46. Joelle CHOW 33 01.01.2007
47. Viktoria KUDRIAKOVA 114 01.01.2007
48. Maria BYKOVA 53 01.01.2006
49. Derin Deniz ODABAS 32 01.01.2006
50. Dominika Nelza 74 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
51. Emilia SZEFERA 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
52. Ella GAMKE 31 01.01.2006
53. Varvara KRIANINA 54 01.01.2006
54. Enya MALE 117 01.01.2006
55. Verity SAMPSON 73 01.01.2006
56. Liene ABELE 30 01.01.2009
57. Imogen COOK 97 01.01.2007
58. Zuzanna Góralczyk 13 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
59. Natalia TARNAWSKA 127 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 23.03.2006
60. Darra CISMAS 113 01.01.2006
61. Katarzyna KUBACZYK 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
62. Eva SMIRNOVA 29 01.01.2006
63. Renata HAVENCHYK 56 01.01.2006
64. Ianna MANOLACHE 111 01.01.2006
65. Irmak CARPISIR 28 01.01.2006
66. Barbora PROKESOVA 99 01.01.2006
67. Alina NIKOLAEVA 57 01.01.2007
68. Barbara LACHMAN 16 AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
69. Miruna HUSU 27 01.01.2007
70. Nicol JUNELE 69 01.01.2006
71. Karolina WŁODARCZYK 100 D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.11.2006
72. Kristina DEMIDOVA 132 01.01.2006
73. Oliwia DĄBROWSKA 17 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
74. Hanna WOJTAS 101 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
75. Ellie THOMAS 110 01.01.2006
76. Emilia ROHNER 59 09.04.2006
77. Sofya RATIANI 60 01.01.2006
78. Nisan Ezel KARAMAN 109 01.01.2006
79. Bianka Telatyńska 25 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
80. Hanna FIJAŁKOWSKA 18 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
81. Monika BEKALARCZYK 19 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
82. Ingrid BIKFALVI 61 01.01.2006
83. Amelia Szularz 107 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
84. Dinara BAIRAMOVA 102 01.01.2006
85. Mathilda MICKOLEIT 66 01.01.2006
86. Viktoria SERYAPOVA 62 01.01.2007
87. Amelie TSANG 65 01.01.2006
88. Barbara DYRKA 105 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
89. Malina DRAGOS 108 01.01.2006
90. Maria ANDREEVA 103 01.01.2006
91. Katja TRCIN 106 01.01.2006
92. Zuzanna WALCZYK 21 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
93. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
2. Amelie TSANG 01.01.2006 zakwalifikowano
3. Uliana POPOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Kristina DEMIDOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Surayya RIZZAL 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
7. Derin Deniz ODABAS 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Nisan Ezel KARAMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
9. Imogen COOK 01.01.2007 zakwalifikowano
10. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
10. Eva SMIRNOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
12. Dinara BAIRAMOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
13. Irmak CARPISIR 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Vera CHAUSOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
15. Miruna HUSU 01.01.2007 zakwalifikowano
16. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
17. Isabella JOHNSON 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Rachika YOSHIMORI 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Karolina KRASTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
20. Lihy Peer KOREN 01.01.2006 zakwalifikowano
21. Sonia TIGHINEAN 01.01.2006 zakwalifikowano
22. Ingrid BIKFALVI 01.01.2006 zakwalifikowano
23. Katja TRCIN 01.01.2006 zakwalifikowano
24. Ellie THOMAS 01.01.2006 zakwalifikowano
25. Defne UNSAL 01.01.2006 zakwalifikowano
26. Serafima BELOUSOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
27. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
27. Sofya RATIANI 01.01.2006 zakwalifikowano
29. Viktoria KUDRIAKOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
29. Verity SAMPSON 01.01.2006 zakwalifikowano
29. Viktoria SERYAPOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
32. Darra CISMAS 01.01.2006 zakwalifikowano
33. Varvara KRIANINA 01.01.2006 zakwalifikowano
34. Maria BYKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006 zakwalifikowano
35. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
37. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006 zakwalifikowano
38. Emilia ROHNER 09.04.2006 zakwalifikowano
39. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
40. Maria ANDREEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Daniela PROKESOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
42. Nicol JUNELE 01.01.2006 zakwalifikowano
43. Valeriia ANDREEVA 01.01.2007 zakwalifikowano
44. Hanna TUR 01.01.2006 zakwalifikowano
44. Polina BELIAEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
46. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
47. Lorena POZGAJCIC 01.01.2006 zakwalifikowano
48. Juliana SHEMAROVA 01.01.2006 zakwalifikowano
49. Annika MULLER 01.01.2006 zakwalifikowano
50. Barbora PROKESOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Theodora LEAHU 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Ann Emma HU 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Anna KRASNOSHCHEKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
54. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
54. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
56. Ianna MANOLACHE 01.01.2006 zakwalifikowano
57. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006 zakwalifikowano
58. Ella GAMKE 01.01.2006 zakwalifikowano
59. Malina DRAGOS 01.01.2006 zakwalifikowano
60. Heza LIEPNIECE 01.01.2006 zakwalifikowano
61. Nathalie CULKIN 01.01.2006 zakwalifikowano
62. Nora SLAUKSTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
63. Jazmin SPERKA 01.01.2006 zakwalifikowano
64. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
65. Catinca POLSCHI 01.01.2006 zakwalifikowano
66. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
67. Pia HUBOLD 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Enya MALE 01.01.2006 zakwalifikowano
69. Mathilda MICKOLEIT 01.01.2006 zakwalifikowano
70. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007 zakwalifikowano
71. Renata HAVENCHYK 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Liene ABELE 01.01.2009 zakwalifikowano
73. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
74. Katerina ILLEKOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
75. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006 zakwalifikowano
76. Alina NIKOLAEVA 01.01.2007 zakwalifikowano
77. Hannah ROTHBAUER 07.04.2007 zakwalifikowano
78. Natalia TARNAWSKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 23.03.2006 zakwalifikowano
78. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
80. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
81. Joelle CHOW 01.01.2007 zakwalifikowano
82. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007 zakwalifikowano
82. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
84. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
85. Katsiaryna MAKAVEI 01.01.2006 zakwalifikowano
86. Kira SAMOKHINA 01.01.2006 zakwalifikowano
87. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
88. Sophie HASSINGER 18.05.2007 zakwalifikowano
89. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007 zakwalifikowano
90. Karolina WŁODARCZYK D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.11.2006 zakwalifikowano
91. Denisa PESCARUS 01.01.2006 zakwalifikowano
92. Lota SMREKAR 01.01.2007 zakwalifikowano
92. Anna TOTH 01.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Vera CHAUSOVA 01.01.2006
2. Dinara BAIRAMOVA 01.01.2006
3. Amelie TSANG 01.01.2006
3. Nisan Ezel KARAMAN 01.01.2006
5. Derin Deniz ODABAS 01.01.2006
6. Isabella JOHNSON 01.01.2006
7. Lihy Peer KOREN 01.01.2006
8. Ingrid BIKFALVI 01.01.2006
9. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
10. Uliana POPOVA 01.01.2006
11. Kristina DEMIDOVA 01.01.2006
12. Surayya RIZZAL 01.01.2006
12. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
14. Ellie THOMAS 01.01.2006
15. Nicol JUNELE 01.01.2006
16. Lorena POZGAJCIC 01.01.2006
17. Imogen COOK 01.01.2007
18. Eva SMIRNOVA 01.01.2006
19. Irmak CARPISIR 01.01.2006
20. Miruna HUSU 01.01.2007
21. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
22. Rachika YOSHIMORI 01.01.2006
23. Defne UNSAL 01.01.2006
24. Serafima BELOUSOVA 01.01.2007
25. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
25. Sofya RATIANI 01.01.2006
27. Viktoria KUDRIAKOVA 01.01.2007
27. Verity SAMPSON 01.01.2006
27. Viktoria SERYAPOVA 01.01.2007
30. Varvara KRIANINA 01.01.2006
31. Hanna TUR 01.01.2006
32. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
33. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
34. Karolina KRASTINA 01.01.2006
35. Sonia TIGHINEAN 01.01.2006
36. Katja TRCIN 01.01.2006
37. Darra CISMAS 01.01.2006
38. Maria BYKOVA 01.01.2006
39. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
40. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006
41. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
42. Maria ANDREEVA 01.01.2006
43. Daniela PROKESOVA 01.01.2007
44. Valeriia ANDREEVA 01.01.2007
45. Polina BELIAEVA 01.01.2006
46. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
47. Juliana SHEMAROVA 01.01.2006
48. Annika MULLER 01.01.2006
49. Barbora PROKESOVA 01.01.2006
50. Theodora LEAHU 01.01.2006
51. Ann Emma HU 01.01.2006
51. Anna KRASNOSHCHEKOVA 01.01.2006
53. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
54. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
55. Ella GAMKE 01.01.2006
56. Malina DRAGOS 01.01.2006
57. Heza LIEPNIECE 01.01.2006
58. Jazmin SPERKA 01.01.2006
59. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
60. Pia HUBOLD 01.01.2006
61. Enya MALE 01.01.2006
62. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
63. Denisa PESCARUS 01.01.2006
64. Anna TOTH 01.01.2006
65. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
66. Emilia ROHNER 09.04.2006
67. Ianna MANOLACHE 01.01.2006
68. Nathalie CULKIN 01.01.2006
69. Nora SLAUKSTINA 01.01.2006
70. Catinca POLSCHI 01.01.2006
71. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
72. Mathilda MICKOLEIT 01.01.2006
73. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
74. Renata HAVENCHYK 01.01.2006
75. Liene ABELE 01.01.2009
76. Katerina ILLEKOVA 01.01.2008
77. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
78. Alina NIKOLAEVA 01.01.2007
79. Hannah ROTHBAUER 07.04.2007
80. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
80. Natalia TARNAWSKA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 23.03.2006
82. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
83. Joelle CHOW 01.01.2007
84. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
84. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
86. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
87. Katsiaryna MAKAVEI 01.01.2006
88. Kira SAMOKHINA 01.01.2006
89. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
90. Sophie HASSINGER 18.05.2007
91. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
92. Karolina WŁODARCZYK D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.11.2006
93. Lota SMREKAR 01.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy