Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jeremi Sławek 1 UKS START OPOLE 07.08.2006
2. Antoni ZAKRZEWSKI 147 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
3. Levente KALMAN 49 01.01.2006
4. Domas JANCIUKAS 97 01.01.2006
5. Tadeusz Wąsik 98 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
6. Maksymilian CZAJKA 95 AZS AWF WROCŁAW 24.06.2007
7. Szymon WODNIAK 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
8. Alan TOMASZEWSKI 145 01.01.2008
9. Stanislav PRYSIAZHYI 151 01.01.2006
10. Serban CHERCIU 51 01.01.2006
11. Gabriel PENAZ 96 01.01.2006
12. Szymon WALKOWIAK 3 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
13. Szymon TERLECKI 144 KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006
14. Filip KROCHMALSKI 45 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
15. Tymon Zarek 52 UKS START OPOLE 25.04.2007
16. Błażej LITWIN 4 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
17. Theodore KALIMTGIS 101 01.01.2006
18. Ondrej SIMUNSKY 99 01.01.2006
19. Ole PETERSEN 92 01.01.2007
20. Jacek Łęski 5 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
21. Bartosz Kuźnik 44 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
22. Szymon HODÓR 139 RMKS RYBNIK 19.09.2007
23. Samuel KUBACEK 100 01.01.2006
24. Szymon Wojciechowski 6 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
25. Myron DURNEVYCH 137 01.01.2007
26. Aidan BROOKE 43 01.01.2007
27. Franciszek HAPEK 90 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
28. Vojtech REHULKA 135 01.01.2007
29. Kacper Szynal 7 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
30. Albert MASŁOWSKI 55 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007
31. Horea GOMOI 110 01.01.2007
32. Niklas BERGNER 57
33. Oliwier KWAPISZ 89 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
34. Aleksander PASZAK 8 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006
35. Jonas BOHN 104
36. Błażej Bednarski 9 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
37. Jakub HRADSKY 88 01.01.2006
38. Karol DANIEWSKI 138 KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
39. Bartosz Wróblewski 40 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
40. Jakub KUKAN 58 01.01.2006
41. Matei COTRUTA 107 01.01.2008
42. Wojciech KRASNOWSKI 10 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
43. Sameer SUNDER RAJAN 39 01.01.2007
44. Aleaksei SOBOL 152 01.01.2007
45. Franciszek CHLUBEK 11 UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
46. Adam WALLER 106 01.01.2007
47. Michał MACHLAŃSKI 59 AZS AWF WROCŁAW 16.05.2006
48. Boris RONA 38 01.01.2006
49. Michael DIJKSTRA 136 01.01.2006
50. Jan WAWRZYNIAK 12 KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
51. George PERTACHE 133 01.01.2006
52. Adam PABIJAŃCZYK 108 AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
53. Jan SINDLER 60 01.01.2006
54. Cador BEAUTYMAN 64 01.01.2006
55. Igor Lewandowski 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
56. Stefan KOC 84 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
57. Edgar LISOVSKI 131 01.01.2008
58. Kajetan CIARKOWSKI 14 PIAST GLIWICE 21.08.2006
59. Kaan TARAKCIOGLU 35 01.01.2008
60. Zygimantas UGIANSKAS 83 01.01.2006
61. Jan NOWAKOWSKI 148 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
62. Tadeusz LEŚNIAK 127 UKS START OPOLE 24.03.2006
63. Aleksander HAMERSKI 15 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
64. Simon NOVOTNY 62 01.01.2006
65. Aleksander ŚMIGIELSKI 34 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
66. Oleg MYKYTENKO 130 01.01.2007
67. Abdullah Nasser ALLALAQ 81 01.01.2006
68. Casey JONES 132 01.01.2007
69. Piotr WŁODARCZYK 33 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
70. Wiktor Koszerny 112 AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
71. Dawid WITOSZEK 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
72. Franciszek PŁATEK 17 MKS KUSY SZCZECIN 10.01.2006
73. Martin MATUSKA 65 01.01.2006
74. Marcin Siwek 32 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
75. Mikołaj ADAMCZYK 80 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
76. Nico GECKELER 129 01.01.2006
77. Tymoteusz Huwer 113 RMKS RYBNIK 01.06.2007
78. Mieszko OSTROWSKI 18 KKS KRAKÓW 25.12.2006
79. Richard TIMAR 31 01.01.2006
80. Maciej SZAJNER 79 KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007
81. Matej KUCHAR 140 01.01.2006
82. Jan Zalewski 115 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
83. Wojciech MATYSZOK 19 UKS START OPOLE 23.07.2006
84. Patrik VOLAK 149 01.01.2007
85. Lukas KROMM 30 14.10.2006
86. Jędrzej RUSIN 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
87. Marc RICHTER 124 01.01.2007
88. Jakub JAGIEŁŁOWICZ 77 KKS KRAKÓW 04.09.2006
89. Paweł DYLĄG 68 AZS AWF WROCŁAW 11.09.2006
90. Casin APROFIREI 116 01.01.2006
91. Jakub MATERNA 154 01.01.2007
92. Leon NEERMAN 126 01.01.2006
93. Piotr SPANDEL 118 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
94. Aleksey CHOI 76 01.01.2007
95. Filip OTAWA 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006
96. Jonathan CULLINANE 117 01.01.2006
97. Hendrik SEIDEL 123 01.01.2007
98. Maksym MYKYTENKO 75 01.01.2007
99. Kamil WIECZOREK 22 KS SZPADA WROCŁAW. 01.07.2007
100. Toby ABERDEEN 26 01.01.2006
101. Hassan Hazem ABED 71 01.01.2006
102. Mateusz MARASZEK 23 PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
103. Bartosz Matyszok 120 UKS START OPOLE 01.07.2008
104. Oskar N'DIAYE 119 01.01.2007
105. Rytis RAUKTYS 122 01.01.2008
106. Józef STANKIEWICZ 72 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
107. Antoni Skałecki 24 KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
108. Vojtech VASMUCIUS 25 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Matej KUCHAR 01.01.2006 zakwalifikowano
2. Paweł DYLĄG AZS AWF WROCŁAW 11.09.2006 zakwalifikowano
3. Patrik VOLAK 01.01.2007 zakwalifikowano
4. Stanislav PRYSIAZHYI 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Boris RONA 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Oleg MYKYTENKO 01.01.2007 zakwalifikowano
7. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
8. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Maksym MYKYTENKO 01.01.2007 zakwalifikowano
10. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
11. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
12. Ole PETERSEN 01.01.2007 zakwalifikowano
13. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
14. Jakub HRADSKY 01.01.2006 zakwalifikowano
15. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
15. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006 zakwalifikowano
17. Richard TIMAR 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Aleksey CHOI 01.01.2007 zakwalifikowano
19. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
20. Gabriel PENAZ 01.01.2006 zakwalifikowano
21. Horea GOMOI 01.01.2007 zakwalifikowano
22. Aleksander PASZAK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006 zakwalifikowano
22. Aidan BROOKE 01.01.2007 zakwalifikowano
24. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
25. Leon NEERMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
26. Sameer SUNDER RAJAN 01.01.2007 zakwalifikowano
27. Albert MASŁOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007 zakwalifikowano
28. Jan SINDLER 01.01.2006 zakwalifikowano
29. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
30. George PERTACHE 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
32. Hassan Hazem ABED 01.01.2006 zakwalifikowano
32. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
34. Toby ABERDEEN 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
35. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
37. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
38. Martin MATUSKA 01.01.2006 zakwalifikowano
39. Jonathan CULLINANE 01.01.2006 zakwalifikowano
40. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
41. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
42. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006 zakwalifikowano
43. Serban CHERCIU 01.01.2006 zakwalifikowano
44. Niklas BERGNER zakwalifikowano
45. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006 zakwalifikowano
45. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
47. Alan TOMASZEWSKI 01.01.2008 zakwalifikowano
48. Jakub MATERNA 01.01.2007 zakwalifikowano
49. Maciej SZAJNER KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007 zakwalifikowano
49. Szymon TERLECKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006 zakwalifikowano
51. Myron DURNEVYCH 01.01.2007 zakwalifikowano
52. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006 zakwalifikowano
53. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
54. Abdullah Nasser ALLALAQ 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
56. Hendrik SEIDEL 01.01.2007 zakwalifikowano
57. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
57. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006 zakwalifikowano
59. Michael DIJKSTRA 01.01.2006 zakwalifikowano
59. Ondrej SIMUNSKY 01.01.2006 zakwalifikowano
61. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
62. Kaan TARAKCIOGLU 01.01.2008 zakwalifikowano
63. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
64. Zygimantas UGIANSKAS 01.01.2006 zakwalifikowano
65. Jakub KUKAN 01.01.2006 zakwalifikowano
65. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
67. Simon NOVOTNY 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Adam WALLER 01.01.2007 zakwalifikowano
68. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
70. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
71. Aleaksei SOBOL 01.01.2007 zakwalifikowano
72. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
73. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009 zakwalifikowano
74. Levente KALMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
75. Lukas KROMM 14.10.2006 zakwalifikowano
76. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006 zakwalifikowano
77. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
78. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
79. Maksymilian CZAJKA AZS AWF WROCŁAW 24.06.2007 zakwalifikowano
80. Casin APROFIREI 01.01.2006 zakwalifikowano
81. Samuel KUBACEK 01.01.2006 zakwalifikowano
82. Marc RICHTER 01.01.2007 zakwalifikowano
83. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006 zakwalifikowano
84. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006 zakwalifikowano
85. Nico GECKELER 01.01.2006 zakwalifikowano
86. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006 zakwalifikowano
86. Franciszek PŁATEK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.2006 zakwalifikowano
88. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007 zakwalifikowano
88. Jonas BOHN zakwalifikowano
90. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006 zakwalifikowano
91. Rytis RAUKTYS 01.01.2008 zakwalifikowano
91. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
93. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
94. Casey JONES 01.01.2007 zakwalifikowano
95. Vojtech VASMUCIUS 01.01.2007 zakwalifikowano
96. Vojtech REHULKA 01.01.2007 zakwalifikowano
97. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008 zakwalifikowano
97. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
97. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006 zakwalifikowano
100. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007 zakwalifikowano
101. Michał MACHLAŃSKI AZS AWF WROCŁAW 16.05.2006 zakwalifikowano
102. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
103. Matei COTRUTA 01.01.2008 zakwalifikowano
104. Oskar N'DIAYE 01.01.2007 zakwalifikowano
105. Edgar LISOVSKI 01.01.2008 zakwalifikowano
106. Kamil WIECZOREK KS SZPADA WROCŁAW. 01.07.2007 zakwalifikowano
107. Filip OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006 zakwalifikowano
108. Domas JANCIUKAS 01.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Richard TIMAR 01.01.2006
2. Sameer SUNDER RAJAN 01.01.2007
3. George PERTACHE 01.01.2006
3. Oleg MYKYTENKO 01.01.2007
5. Boris RONA 01.01.2006
6. Maksym MYKYTENKO 01.01.2007
7. Aleksey CHOI 01.01.2007
8. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
9. Paweł DYLĄG AZS AWF WROCŁAW 11.09.2006
10. Stanislav PRYSIAZHYI 01.01.2006
11. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
12. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
13. Ole PETERSEN 01.01.2007
14. Leon NEERMAN 01.01.2006
15. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
16. Myron DURNEVYCH 01.01.2007
17. Matej KUCHAR 01.01.2006
18. Patrik VOLAK 01.01.2007
19. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
20. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006
21. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
21. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006
23. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
24. Aleksander PASZAK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006
24. Aidan BROOKE 01.01.2007
26. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
27. Jan SINDLER 01.01.2006
28. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
29. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
30. Niklas BERGNER
31. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
32. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
33. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
34. Jakub HRADSKY 01.01.2006
35. Gabriel PENAZ 01.01.2006
36. Horea GOMOI 01.01.2007
37. Hassan Hazem ABED 01.01.2006
38. Toby ABERDEEN 01.01.2006
39. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
39. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
41. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
42. Jonathan CULLINANE 01.01.2006
43. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
44. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
45. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
46. Szymon TERLECKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006
47. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
48. Michael DIJKSTRA 01.01.2006
49. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
50. Kaan TARAKCIOGLU 01.01.2008
51. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
52. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
53. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
54. Aleaksei SOBOL 01.01.2007
55. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
56. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
57. Levente KALMAN 01.01.2006
58. Lukas KROMM 14.10.2006
59. Casin APROFIREI 01.01.2006
60. Samuel KUBACEK 01.01.2006
61. Marc RICHTER 01.01.2007
62. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006
63. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
64. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
65. Albert MASŁOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007
66. Martin MATUSKA 01.01.2006
67. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
68. Serban CHERCIU 01.01.2006
69. Alan TOMASZEWSKI 01.01.2008
70. Jakub MATERNA 01.01.2007
71. Maciej SZAJNER KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007
72. Abdullah Nasser ALLALAQ 01.01.2006
73. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
74. Hendrik SEIDEL 01.01.2007
75. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
75. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
77. Ondrej SIMUNSKY 01.01.2006
78. Zygimantas UGIANSKAS 01.01.2006
79. Jakub KUKAN 01.01.2006
80. Simon NOVOTNY 01.01.2006
81. Adam WALLER 01.01.2007
81. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
83. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006
84. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
85. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
86. Maksymilian CZAJKA AZS AWF WROCŁAW 24.06.2007
87. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006
88. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
89. Nico GECKELER 01.01.2006
90. Franciszek PŁATEK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.2006
91. Jonas BOHN
92. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
93. Rytis RAUKTYS 01.01.2008
94. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
95. Casey JONES 01.01.2007
96. Vojtech VASMUCIUS 01.01.2007
97. Vojtech REHULKA 01.01.2007
98. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
98. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
98. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006
101. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
102. Michał MACHLAŃSKI AZS AWF WROCŁAW 16.05.2006
103. Matei COTRUTA 01.01.2008
104. Oskar N'DIAYE 01.01.2007
105. Edgar LISOVSKI 01.01.2008
106. Kamil WIECZOREK KS SZPADA WROCŁAW. 01.07.2007
107. Filip OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006
108. Domas JANCIUKAS 01.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy