Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michalina Bartol 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
2. Zofia Plutecka 7 WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
3. Zofia SZARAWARA 7 IKS WARSZAWA 25.02.2008
4. Nina Węglarz 7 UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
5. Zofia WOJTAS 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
6. Aleksandra JAROSIEWICZ 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
7. Nina Jaskólska 7 AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
8. Maria JANKOWSKA 7 UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008
9. KINGA KOWALSKA 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
10. Hanna LESZCZYŃSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
11. Klaudia WAKUŁA 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
12. Anna RYNKIEWICZ 7 WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
13. Emilia BOGACKA 7 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
14. Malwina SZCZECHOWSKA 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009
15. Jagoda Kowalewska 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
16. Nina LEWANDOWSKA 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
17. Abele LIENE 7
18. Alina LANDOWSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.02.2008
19. Blanka MILISZKIEWICZ 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.05.2008
20. Alicja PARTYKA 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
21. Mira Woźniak 7 AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
22. Alicja BAJERLEIN 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
23. Alisa ORLOVA 7 01.01.2008
24. Michalina LEWANDOWSKA 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
25. Nikola DUDZIŃSKA 5 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
26. Florentyna Wiśnik 6 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
27. Karolina LEMKE 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
28. Barbara BARTKOWIAK 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
29. TERESA MOŚ 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alisa ORLOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
2. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
3. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
4. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 zakwalifikowano
5. Maria JANKOWSKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008 zakwalifikowano
6. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
7. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
8. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008 zakwalifikowano
9. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
10. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008 zakwalifikowano
11. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
12. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
13. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008 zakwalifikowano
14. Blanka MILISZKIEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.05.2008 zakwalifikowano
15. Zofia SZARAWARA IKS WARSZAWA 25.02.2008 zakwalifikowano
16. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
17. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 zakwalifikowano
18. Abele LIENE zakwalifikowano
18. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008 zakwalifikowano
20. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009 zakwalifikowano
21. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 zakwalifikowano
22. Alina LANDOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.02.2008 zakwalifikowano
23. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
24. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009 zakwalifikowano
25. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 zakwalifikowano
26. Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009 zakwalifikowano
27. Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009 zakwalifikowano
28. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 zakwalifikowano
29. Malwina SZCZECHOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alisa ORLOVA 01.01.2008
2. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
3. Maria JANKOWSKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 21.06.2008
3. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
5. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
6. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
7. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
8. Blanka MILISZKIEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.05.2008
9. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
10. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
11. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
12. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
13. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
14. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
15. Abele LIENE
16. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
17. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
18. Zofia SZARAWARA IKS WARSZAWA 25.02.2008
19. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
20. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
21. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
22. Alina LANDOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.02.2008
23. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
24. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
25. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
26. Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
27. Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
28. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
29. Malwina SZCZECHOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy