Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GOŹDZIK Kamil | 8 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
2. | WITKOWSKI Stefan | 9 | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
3. | KORCZAKOWSKI Sebastian | 13 | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
4. | MARCZAK Jakub | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 |
5. | Kaczkowski Krzysztof | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
6. | JANKOWSKI Błażej | 13 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.04.1996 |
7. | GODLEWSKI Mateusz | 2 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
8. | Patyna Jakub | 10 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
9. | LADORSKI Konrad | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
10. | POZIEMSKI Jakub | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
11. | DZWONIARSKI Adrian | 13 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
12. | CHORCHOWSKI Kewin | 11 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
13. | JASKOT Jakub | 3 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
14. | Ławresz Damian | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
15. | KISIEL Michał | 13 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
16. | ŚWIERK Stanisław | 4 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
17. | JASKULSKI Patryk | 12 | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
18. | GRZEGOREK Filip | 13 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 |
19. | ZAPAŚNIK Janusz | 13 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.07.1996 |
20. | Knez Mateusz | 5 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
4. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 | zakwalifikowano |
5. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
6. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
7. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
8. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
9. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
10. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 | zakwalifikowano |
11. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
12. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
13. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | Patyna Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 | zakwalifikowano |
15. | GRZEGOREK Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
16. | ZAPAŚNIK Janusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.07.1996 | zakwalifikowano |
17. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 | zakwalifikowano |
18. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 | zakwalifikowano |
19. | JANKOWSKI Błażej | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
20. | MARCZAK Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
2. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
3. | JASKOT Jakub | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.09.1995 |
3. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
5. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
6. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
7. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
8. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
9. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
10. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
11. | LADORSKI Konrad | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.11.1995 |
12. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
13. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
14. | Patyna Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
15. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
16. | Ławresz Damian | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.06.1996 |
17. | GRZEGOREK Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 |
18. | ZAPAŚNIK Janusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.07.1996 |
19. | JANKOWSKI Błażej | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.04.1996 |
20. | MARCZAK Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 |