Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.01.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | 1 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
2. | KITLIŃSKI Bartosz | 36 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
3. | Jędrzejczyk Radosław | 79 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
4. | Kardaszewicz Jan | 71 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
5. | Kasperczak Kamil | 73 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
6. | Michalak Damian | 2 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
7. | Urban Piotr | 38 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
8. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 79 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
9. | PYTEL Piotr | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
10. | Konieczny Arkadiusz | 77 | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
11. | KOLAŃCZYK Wojciech | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
12. | TUMAS Marcin | 39 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
13. | Chołast Mateusz | 33 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
14. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 79 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
15. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 4 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
16. | WESOŁOWSKI Michał | 69 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
17. | Buśko Robert | 40 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
18. | MALINOWSKI Eligiusz | 75 | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 |
19. | SZAJTHAUER Robert | 32 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
20. | Strączyński Wiktor | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
21. | MANDRYSZ Sebastian | 41 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
22. | Migas Piotr | 77 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
23. | Zbierada Bartłomiej | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
24. | MICHALCZYK Sebastian | 42 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
25. | RUTZ Stanisław | 31 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
26. | OGONOWSKI Szymon | 79 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
27. | Koc Franciszek | 7 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
28. | KRZYŻYŃSKI Artur | 43 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
29. | Socha Jan | 30 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
30. | SAMBORSKI Hubert | 79 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 |
31. | NIKIEL Marcin | 8 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
32. | BAR Michał | 65 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
33. | OLCHAWA Krystian | 79 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
34. | ANTKIEWICZ Mikołaj | 44 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
35. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | 79 | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 |
36. | CZECHOWSKI Grzegorz | 29 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
37. | PAKUŁA Jan | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
38. | Cieślik Jakub | 28 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
39. | PYSZNY Karol | 64 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
40. | KOŁPA Piotr | 9 | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
41. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 63 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
42. | MARCOL Maciej | 27 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
43. | MUSIOLIK Bartłomiej | 46 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
44. | SIUDAK Aleksander | 10 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
45. | Gutkowski Łukasz | 79 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 |
46. | SZURLEJ Bartłomiej | 11 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
47. | Łucki Kacper | 62 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
48. | Urban Karol | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
49. | KORZENIEWSKI Stanisław | 79 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
50. | Cnotalski Przemysław | 47 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
51. | Wałach Wiktor | 48 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
52. | STASIENIUK Paweł | 61 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
53. | ĆWIĘKA Wojciech | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
54. | GHIESS Paweł | 12 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
55. | NOGANOWICZ Karol | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
56. | HAUDER Sebastian | 49 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
57. | Tarachanowicz Szymon | 79 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
58. | Kałuziński Ryszard | 24 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
59. | RADOSZ Mikołaj | 60 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
60. | DĘBICKI Dawid | 50 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
61. | PIŁAT Mateusz | 23 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
62. | BARTOLEWSKI Wacław | 14 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
63. | PROKOP Rafał | 57 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
64. | PIEKARZ Michał | 22 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
65. | Adamczyk Patryk | 51 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
66. | Fajkis Jarosław | 15 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
67. | GŁOWACKI Dominik | 58 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
68. | Dembowski Michał | 21 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
69. | Rachwalik Michał | 16 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
70. | Urban Paweł | 52 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
71. | GODLEWSKI Bartłomiej | 53 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
72. | Huwer Kamil | 56 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
73. | PARADOWSKI Oskar | 79 | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 |
74. | MARCINIAK Jarosław | 17 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
75. | Ralko Filip | 20 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
76. | BULANDRA Jan | 18 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
77. | MARCZAK Jan | 19 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
78. | Wąsiewicz Tomasz | 54 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
79. | ŚMIEJA Sebastian | 55 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
4. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
6. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
7. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 | zakwalifikowano |
8. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
8. | Gutkowski Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 | zakwalifikowano |
10. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 | zakwalifikowano |
11. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
12. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
13. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
14. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 | zakwalifikowano |
15. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
16. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
16. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
18. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
19. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 | zakwalifikowano |
20. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
20. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
20. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
23. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
23. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
23. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
26. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
27. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
28. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
28. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
30. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
31. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
32. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
33. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
34. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
35. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
36. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
36. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
38. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
38. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
40. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
41. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
42. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
42. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
44. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
45. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
46. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
46. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
48. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
49. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
50. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
51. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
52. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
52. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
54. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
55. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
56. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
57. | MALINOWSKI Eligiusz | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 | zakwalifikowano |
58. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
59. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
60. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
61. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
62. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
63. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
64. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 | zakwalifikowano |
65. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
66. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
67. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
68. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
69. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
69. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
71. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
72. | SAMBORSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
73. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
74. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
75. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
76. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
77. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
78. | PARADOWSKI Oskar | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
78. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
3. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
3. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
5. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
6. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
7. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
8. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
9. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
10. | KOŁPA Piotr | KS OLIMP LUBIN | 17.09.2000 |
11. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
12. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
13. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
14. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
15. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
16. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
17. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
18. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
19. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
20. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
21. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
22. | Dembowski Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 29.10.1998 |
23. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
24. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
25. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
26. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
27. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
28. | PROKOP Rafał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 08.05.2000 |
29. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
29. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
31. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
32. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
33. | GHIESS Paweł | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.08.1999 |
34. | Gutkowski Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 |
35. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
36. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
37. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
38. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
38. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
40. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
40. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
42. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
43. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
44. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
45. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
46. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
46. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
48. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
49. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
50. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
51. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
51. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
53. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
54. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
55. | MALINOWSKI Eligiusz | RMKS RYBNIK | 18.01.2000 |
56. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
57. | GOŁĘBIOWSKI Maksymilian | KS SZERMIERZ ŁOMIANKI | 04.08.2000 |
58. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
59. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
60. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
60. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
62. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
63. | PARADOWSKI Oskar | UKS G-8 BIELANY | 09.04.1999 |
63. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
65. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
66. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
67. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
68. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
69. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
70. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
71. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
72. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
73. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
74. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
75. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
76. | SAMBORSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 |
77. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
78. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
79. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |