Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.05.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. PIĄTKOWSKA Lena 1 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
2. LEWANDOWSKA NATALIA 14 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
3. WYTYK Dominika 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
4. DUDEK Malwina 38 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
5. BEKALARCZYK Monika 30 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
6. KOLASA Pola 43 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.11.2006
7. TRACZ Weronika 13 WROCŁAWIANIE 05.10.2005
8. WYKLAND Róża 2 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
9. BESSMAN Gabriela 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.2006
10. Płaza Małgorzata 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
11. BINKO Aleksandra 29 IKS LESZNO 20.06.2006
12. KĘDZIORA Zuzanna 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005
13. FUDALA Karolina 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005
14. KWAŚNIEWSKA Julia 42 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
15. FILIPOWICZ Daria 17 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
16. MARTYNIAK Gabrysia 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
17. GEMBAL Nina 41 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.12.2005
18. Płaza Zofia 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
19. Wiśniewska Julia 32 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
20. SZCZECHOWSKA Laura 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
21. Fedorów Maria 18 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
22. Nowakowska Aleksandra 4 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
23. KRYSZK Kalina 44 UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006
24. WILKE Laura 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.08.2006
25. JAKUBOWSKA Marta 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006
26. WIERZCHOWSKA Adrianna 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
27. WINIECKA Matylda 5 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
28. LANGA Lena 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005
29. JAROSIEWICZ Natalia 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
30. LAURENTOWICZ Alina 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
31. Kulpaczyńska Oliwia 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
32. Szularz Amelia 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.04.2006
33. GRACZYK Julia 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
34. DĄBECKA Magdalena 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005
35. MAJOREK Zofia 39 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
36. JAKUBOWSKA Olga 22 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
2. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
3. PIĄTKOWSKA Lena UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
4. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
5. WINIECKA Matylda MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
6. Kulpaczyńska Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
7. KĘDZIORA Zuzanna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005 zakwalifikowano
8. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006 zakwalifikowano
9. LEWANDOWSKA NATALIA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
10. DĄBECKA Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005 zakwalifikowano
11. LANGA Lena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005 zakwalifikowano
11. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005 zakwalifikowano
13. TRACZ Weronika WROCŁAWIANIE 05.10.2005 zakwalifikowano
14. KWAŚNIEWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006 zakwalifikowano
15. JAROSIEWICZ Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
16. DUDEK Malwina NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006 zakwalifikowano
17. MAJOREK Zofia UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
18. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
19. FILIPOWICZ Daria UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
20. LAURENTOWICZ Alina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
21. WILKE Laura UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.08.2006 zakwalifikowano
22. WYKLAND Róża UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
23. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
24. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
25. Fedorów Maria AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
26. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
27. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
28. JAKUBOWSKA Olga NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005 zakwalifikowano
29. KRYSZK Kalina UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006 zakwalifikowano
30. BEKALARCZYK Monika UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
31. KOLASA Pola FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.11.2006 zakwalifikowano
32. GEMBAL Nina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.12.2005 zakwalifikowano
33. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
34. BESSMAN Gabriela KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
35. Szularz Amelia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.04.2006 zakwalifikowano
36. MARTYNIAK Gabrysia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PIĄTKOWSKA Lena UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
2. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
3. WINIECKA Matylda MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
3. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
5. LEWANDOWSKA NATALIA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
6. TRACZ Weronika WROCŁAWIANIE 05.10.2005
7. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
8. WYKLAND Róża UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
9. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
10. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006
11. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006
12. DĄBECKA Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005
13. MAJOREK Zofia UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
14. FILIPOWICZ Daria UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
15. WILKE Laura UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.08.2006
16. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
17. Kulpaczyńska Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
18. KĘDZIORA Zuzanna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005
19. LANGA Lena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005
19. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005
21. KWAŚNIEWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
22. JAROSIEWICZ Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
23. DUDEK Malwina NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
24. LAURENTOWICZ Alina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
25. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
26. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
27. Fedorów Maria AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
28. JAKUBOWSKA Olga NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005
29. KRYSZK Kalina UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006
30. BEKALARCZYK Monika UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
31. KOLASA Pola FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.11.2006
32. GEMBAL Nina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20.12.2005
33. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
34. BESSMAN Gabriela KS AZS AWFIS GDAŃSK 28.03.2006
35. Szularz Amelia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.04.2006
36. MARTYNIAK Gabrysia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content