Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina MALCZOK 13 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
2. Mariya PRYBYSH 14
3. Paulina SADOWSKA 6 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
4. Weronika Wiktor 1 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
5. Aleksandra JAROSZEK 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
6. Aleksandra OBAL 8 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
7. Gloria KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
8. Alicja OSTROWSKA 5 PIAST GLIWICE 06.08.2003
9. Viktoria KLUGHARDT 14 UKS PIAST LEGNICA 08.11.2001
10. Mariya KURYANOVICH 14
11. Kinga STYPIŃSKI 11 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
12. Hanna JENDRZEJ 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
13. Patrycja ZIĘTEK 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
14. Marta KRAUSE 9 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
15. Hanna PRYBYSH 14 04.08.2003
16. Aleksandra PIOTROWSKA 4 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
17. Olga STYPIŃSKI 12 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
2. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
3. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
4. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
5. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
6. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
7. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
8. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
9. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
10. Mariya PRYBYSH zakwalifikowano
11. Patrycja ZIĘTEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
12. Viktoria KLUGHARDT UKS PIAST LEGNICA 08.11.2001 zakwalifikowano
13. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
14. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano
15. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
16. Hanna PRYBYSH 04.08.2003 zakwalifikowano
17. Mariya KURYANOVICH zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
2. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
3. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
3. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
5. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
6. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
7. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
8. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
9. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
10. Mariya PRYBYSH
11. Patrycja ZIĘTEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
12. Viktoria KLUGHARDT UKS PIAST LEGNICA 08.11.2001
13. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
14. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
15. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
16. Hanna PRYBYSH 04.08.2003
17. Mariya KURYANOVICH

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy