Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. MOCEK Maksymilian 23 IKS LESZNO 30.07.2009
2. GŁOWIŃSKI Igor 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
3. Wiśnik Feliks 9 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
4. GŁUSZAK Szymon 13 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
5. CHINO Constantin 3 01.01.2009
6. CHERYN. Vladyslav 4 01.01.2009
7. Szympel Tymoteusz 25 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14.04.2009
8. Stelmaszyk Igor 19 POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
9. BOUMAZA Mahel 2 03.02.2009
10. Fedorów Antoni 5 AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
11. Torzyński Bartosz 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009
12. IVANKOVICS Nikita 21 01.01.2009
13. Neumann Franciszek 16 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
14. Chojnacki Maksymilian 10 MKS Świt 02.03.2009
15. BĄK Aleksander 6 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
16. Pokorski Franciszek 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
17. Pocięgiel Patryk 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
18. WILIŃSKI Bartłomiej 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.09.2009
19. VOLPEL Romann 1 01.01.2009
20. Drzewski Adrian 12 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. VOLPEL Romann 01.01.2009 zakwalifikowano
2. BOUMAZA Mahel 03.02.2009 zakwalifikowano
3. CHINO Constantin 01.01.2009 zakwalifikowano
4. CHERYN. Vladyslav 01.01.2009 zakwalifikowano
5. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009 zakwalifikowano
6. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
7. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
8. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009 zakwalifikowano
9. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
10. Chojnacki Maksymilian MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
11. Torzyński Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009 zakwalifikowano
12. Drzewski Adrian AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
13. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
15. WILIŃSKI Bartłomiej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.09.2009 zakwalifikowano
16. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 zakwalifikowano
19. Stelmaszyk Igor POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009 zakwalifikowano
21. IVANKOVICS Nikita 01.01.2009 zakwalifikowano
22. GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
23. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
25. Szympel Tymoteusz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14.04.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. CHINO Constantin 01.01.2009
2. Fedorów Antoni AZS AWF WARSZAWA 23.03.2009
3. CHERYN. Vladyslav 01.01.2009
3. BOUMAZA Mahel 03.02.2009
5. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
6. VOLPEL Romann 01.01.2009
7. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
8. Torzyński Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009
9. Pocięgiel Patryk UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
10. BĄK Aleksander UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
11. Chojnacki Maksymilian MKS Świt 02.03.2009
12. GŁUSZAK Szymon UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
13. IVANKOVICS Nikita 01.01.2009
14. MOCEK Maksymilian IKS LESZNO 30.07.2009
15. Stelmaszyk Igor POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
16. GŁOWIŃSKI Igor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
17. Drzewski Adrian AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
18. WILIŃSKI Bartłomiej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.09.2009
19. Szympel Tymoteusz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14.04.2009
20. Neumann Franciszek POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content