Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.12.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol Urban 38 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
2. Jan PAKUŁA 76 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
3. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
4. Tadeusz Koc 39 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
5. Arstion CHARTOVICH 77
6. Jan Kardaszewicz 37 KS AGH Kraków 23.09.2001
7. Franciszek Koc 40 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
8. Willian GASCON 113 13.03.1995
9. Alan RYNKEVIC 116
10. Mateusz Antkiewicz 2 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
11. Karol KOSTKA 3 KS AGH Kraków 22.05.1986
12. Daniel NIESTRÓJ 35 PIAST GLIWICE 08.06.1995
13. Michał ZAMIAR 74 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
14. Tomasz Wąsiewicz 79 RMKS RYBNIK 21.07.1999
15. Piotr Urban 41 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
16. Mateusz Nycz 4 PIAST GLIWICE 11.02.1989
17. Jerzy Nawrocki 36 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
18. Kamil Huwer 118 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
19. Alenjandro MONCADA 111
20. Robert Buśko 42 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
21. Ignacy Mielniczek 34 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
22. Maciej BIELEC 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
23. Bartłomiej MUSIOLIK 110 RMKS RYBNIK 25.08.2001
24. Arkadiusz Konieczny 119 UKS START OPOLE 11.05.1999
25. Wiktor Strączyński 43 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
26. Bartosz KITLIŃSKI 44 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
27. Mikołaj Olszewski 109 KSz WARSZAWIANKA 08.06.1968
28. Jakub Cieślik 70 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
29. Zakkar HAIDASH 82
30. Jan Sobiecki 33 KS AGH Kraków 29.05.1991
31. Wojciech KOLAŃCZYK 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
32. Wojciech LUBIENIECKI 7 KS AGH Kraków 08.12.1999
33. Michał Dembowski 83 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
34. Piotr STOCKI 45 KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
35. Jan Socha 32 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
36. Maciej Gramza 107 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
37. MACIEJ KAŹMIERSKI 69 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
38. Mikołaj RADOSZ 46 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
39. Filip Broniszewski 8 AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
40. Kamil Kasperczak 121 SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
41. Krzysztof MIREK 31 AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
42. Jan Kaniewski 84 KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
43. Szymon Fryc 47 AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
44. Artur BETLEJA 67 AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
45. Bartosz Staszulonek 9 PIAST GLIWICE 01.07.1997
46. Karol Budek 30 KKS KRAKÓW 08.07.1996
47. Vitalii MEDVIEDIEV 86
48. Daniel MARCOL 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
49. Marcin TUMAS 48 RMKS RYBNIK 09.03.2001
50. Przemysław TRZEPIZUR 29 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
51. Karol NOGANOWICZ 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
52. Michał OPAŁKA 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
53. Sebastian MICHALCZYK 66 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
54. Diego POLEDO 87
55. Kiryll BARANOUSKI 104 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 05.01.2002
56. Paweł BOROŃ 50 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
57. Marcel Baś 12 PIAST GLIWICE 22.11.1989
58. Fabian CAICEDO 89 08.05.1999
59. Pavel DUBOUSKI 103
60. Jarosław ŻAK 26 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
61. Igor WÓJCIK 127 UKS G-8 BIELANY 17.04.2001
62. Sebastian MANDRYSZ 90 RMKS RYBNIK 12.07.2002
63. Damian Kłusek 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
64. Seweryn BRZOZOWSKI 13 STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
65. Radosław Jędrzejczyk 64 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
66. Tomasz ROGUSKI 51 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
67. Michał Rachwalik 25 UKS START OPOLE 29.09.2000
68. Ryszard Kałuziński 63 RMKS RYBNIK 01.09.1999
69. Bartłomiej SZURLEJ 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
70. Vitaliy SVYSTIL 100 26.10.1999
71. Sebastian Majgier 22 PIAST GLIWICE 13.03.1995
72. Grzegorz CZECHOWSKI 53 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
73. Michał Adamek 15 AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
74. Lugo GRABIEL 129
75. Igor POWROŹNIK 62 SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000
76. Wiktor Wałach 61 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
77. Jarosław MARCINIAK 54 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
78. Kostyantyn Khadzhynov 24 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
79. Aleksander STASZULONEK 16 PIAST GLIWICE 15.09.1993
80. Filip Ralko 130 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
81. Damian Michalak 17 PIAST GLIWICE 04.04.1999
82. Antoni Socha 96 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
83. Paweł Urban 60 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
84. Jan Wenglarczyk 18 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
85. Radosław NELZA 99 MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001
86. Eryk KARNIK 94 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 08.01.2000
87. Stanisław RUTZ 56 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
88. Tomasz KAŁUZIŃSKI 20 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
89. Artem MATEVOSON 98
90. Daniel ŁAWRYNOWICZ 57 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
91. Wojciech ĆWIĘKA 58 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
3. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
4. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
4. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
4. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
4. Vitalii MEDVIEDIEV zakwalifikowano
8. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
9. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
10. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
10. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
12. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
13. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
14. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
15. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987 zakwalifikowano
16. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
17. Fabian CAICEDO 08.05.1999 zakwalifikowano
18. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
19. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
20. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
21. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
22. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
23. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
24. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
25. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
26. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
27. Artur BETLEJA AZS AWF KATOWICE 15.07.1984 zakwalifikowano
27. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
29. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 zakwalifikowano
30. Artem MATEVOSON zakwalifikowano
31. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
32. Eryk KARNIK ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 08.01.2000 zakwalifikowano
33. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
34. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
35. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
36. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
37. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
38. Diego POLEDO zakwalifikowano
38. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
40. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
41. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
42. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
43. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
43. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
45. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
46. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
47. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
48. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
49. Vitaliy SVYSTIL 26.10.1999 zakwalifikowano
50. Kiryll BARANOUSKI ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 05.01.2002 zakwalifikowano
50. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
50. Zakkar HAIDASH zakwalifikowano
53. Alan RYNKEVIC zakwalifikowano
54. Daniel ŁAWRYNOWICZ ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997 zakwalifikowano
55. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
56. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
57. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
58. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
59. Piotr STOCKI KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982 zakwalifikowano
60. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
61. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
62. Lugo GRABIEL zakwalifikowano
62. Willian GASCON 13.03.1995 zakwalifikowano
64. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990 zakwalifikowano
65. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998 zakwalifikowano
65. Arstion CHARTOVICH zakwalifikowano
67. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
68. Pavel DUBOUSKI zakwalifikowano
69. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
70. Alenjandro MONCADA zakwalifikowano
71. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996 zakwalifikowano
71. Igor POWROŹNIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000 zakwalifikowano
73. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
74. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
75. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
76. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999 zakwalifikowano
77. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
78. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
79. Radosław NELZA MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001 zakwalifikowano
80. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
81. Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 zakwalifikowano
82. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
83. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
84. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
85. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 zakwalifikowano
86. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
86. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000 zakwalifikowano
88. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
89. Igor WÓJCIK UKS G-8 BIELANY 17.04.2001 zakwalifikowano
89. Mikołaj Olszewski KSz WARSZAWIANKA 08.06.1968 zakwalifikowano
89. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
2. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
3. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
3. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
5. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
6. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
7. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
8. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991
9. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
10. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
10. Vitalii MEDVIEDIEV
12. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
13. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
14. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
15. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
16. Vitaliy SVYSTIL 26.10.1999
17. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
18. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
19. Fabian CAICEDO 08.05.1999
20. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
21. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
22. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
23. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
24. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
25. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
26. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
27. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
28. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
29. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
30. Zakkar HAIDASH
31. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
32. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
33. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
34. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
35. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
36. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
37. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
38. Artur BETLEJA AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
39. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
40. Artem MATEVOSON
41. Eryk KARNIK ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 08.01.2000
42. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
43. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
43. Diego POLEDO
45. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
46. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
46. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
48. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
49. Alan RYNKEVIC
50. Daniel ŁAWRYNOWICZ ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
51. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
52. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
53. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
54. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
55. Piotr STOCKI KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
56. Lugo GRABIEL
57. Arstion CHARTOVICH
58. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
59. Pavel DUBOUSKI
60. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
61. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
62. Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
63. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
64. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
65. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
66. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
67. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
68. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
69. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
70. Kiryll BARANOUSKI ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 05.01.2002
71. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001
72. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
73. Willian GASCON 13.03.1995
74. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
75. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
76. Alenjandro MONCADA
77. Igor POWROŹNIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000
77. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
79. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001
80. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
81. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
82. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
83. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
84. Radosław NELZA MKS KUSY SZCZECIN 07.07.2001
85. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
86. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
87. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
88. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
89. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
90. Igor WÓJCIK UKS G-8 BIELANY 17.04.2001
90. Mikołaj Olszewski KSz WARSZAWIANKA 08.06.1968

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy