Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.11.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr WŁODARCZYK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
2. Kuba Strzelczyk 48 KS ARAMIS 20.05.2011
3. Michał SKOWRONEK 72 MDK NR 1 BYTOM 02.03.2008
4. Adam Dodson 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
5. Antoni Szumiłowski 75 PIAST GLIWICE 23.12.2010
6. Dominik Pukowiec 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
7. Mateusz Woźniak 25 RMKS RYBNIK 06.08.2009
8. Kacper Figiel 74 T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
9. Jakub SOWULA 71 AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009
10. Marcin Siwek 2 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
11. Franciszek PIEKARSKI 49 KS ARAMIS 13.09.2010
12. Dominik Wilk 26 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
13. Błażej OLEKSIEWICZ 23 UKS START OPOLE 09.04.2009
14. Oliwier FOLTA 47 UKS GRYFEK SZCZECIN 28.01.2011
15. Miłosz ROZMUS 68 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
16. Igor KUKUŁKA 73 KS ARAMIS 18.01.2010
17. Marcin WARZECHA 45 PIAST GLIWICE 07.06.2010
18. Bartosz Ryszka 51 UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
19. Witold Kapinos 27 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
20. Miłosz Romanik 22 RMKS RYBNIK 09.08.2009
21. Jeremi Kaczmarczyk 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
22. Antoni CZYŻAK 28 KS ARAMIS 16.01.2009
23. Aleksander JAMKA 52 AZS AWF KRAKÓW 18.09.2009
24. Maksymilian Szczepaniak 4 PIAST GLIWICE 31.05.2008
25. Rafał Rzetecki 70 UKS GRYFEK SZCZECIN 05.04.2008
26. Kacper Zdrzałek 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
27. Marcin Janosz 46 UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
28. Maciej Kuśka 44 UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
29. Stanisław Bulandra 20 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
30. Antoni ZAKRZEWSKI 54 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
31. Paweł Malcharczyk 69 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
32. Rafał GŁOMBIK 29 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008
33. Oliwier KWAPISZ 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
34. Dawid FIDERA 43 UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
35. Łukasz SŁAWIŃSKI 19 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
36. Juliusz Śmigielski 64 KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
37. Jakub BISKUPSKI 53 30.11.2008
38. Mikołaj Wojciechowski 6 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
39. Florian USZOK 30 KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
40. Jakub Piekorz 31 RMKS RYBNIK 04.09.2008
41. Mieszko ŁAGAN 7 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
42. Maciej Mikiciński 55 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
43. Maksymilian Ambroży 67 UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011
44. Jakub Żygadło 18 KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
45. Bartosz SMAGA 42 UKS GRYFEK SZCZECIN 03.02.2010
46. Kornel Łuszczek 32 KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
47. Maciej Osuch 17 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
48. Marcel MILLER 57 KKS KRAKÓW 17.06.2010
49. Michał Jędrzejec 40 PIAST GLIWICE 15.07.2010
50. Kamil Szacior 66 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
51. Adam Warecki 8 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
52. Alexander Szabó 41 UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
53. Wiktor SZCZERBA 56 AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010
54. Kostiantyn KOSTIUKOV 65 23.11.2008
55. Wiktor TWORUS 16 KS OLIMP LUBIN 09.09.2008
56. Tomasz MOROŃ 33 PIAST GLIWICE 27.06.2008
57. Aleksander Gonet 9 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
58. Patryk Szczegielniak 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
59. Nikodem Sienkowski 61 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
60. Władysław Szuliar 34 KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
61. Wiktor Koszerny 10 AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
62. Antoni Kłaput 58 AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
63. Michał Kuczek 15 AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
64. Szymon Całko 36 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
65. Michał Biedroński 37 AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008
66. Bartosz Ciapała 11 RMKS RYBNIK 24.07.2008
67. Jerzy GRANIECZNY 63 UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010
68. Maciej SCHAB 14 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009
69. Leon Bodziak 59 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
70. Filip Starczewski 60 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
71. Mateusz FABISIEWICZ 12 AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008
72. Bartosz LEŚNIAK 38 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
73. Bartosz Sachajdak 62 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
74. Aleksander Sławecki 13 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
75. Dawid Gaszka 35 RMKS RYBNIK 14.11.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
2. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
3. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
4. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
5. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 zakwalifikowano
6. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 zakwalifikowano
7. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
8. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
9. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008 zakwalifikowano
10. Wiktor TWORUS KS OLIMP LUBIN 09.09.2008 zakwalifikowano
11. Maciej SCHAB PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009 zakwalifikowano
12. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010 zakwalifikowano
12. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
14. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
15. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
16. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
16. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
18. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 zakwalifikowano
19. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
20. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
21. Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008 zakwalifikowano
22. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
23. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 zakwalifikowano
24. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
25. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008 zakwalifikowano
26. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 zakwalifikowano
27. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 zakwalifikowano
28. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 zakwalifikowano
28. Mateusz FABISIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008 zakwalifikowano
30. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008 zakwalifikowano
31. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 zakwalifikowano
32. Kostiantyn KOSTIUKOV 23.11.2008 zakwalifikowano
32. Rafał GŁOMBIK UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008 zakwalifikowano
34. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
35. Nikodem Sienkowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008 zakwalifikowano
36. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 zakwalifikowano
37. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
38. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 zakwalifikowano
39. Jakub SOWULA AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009 zakwalifikowano
40. Kuba Strzelczyk KS ARAMIS 20.05.2011 zakwalifikowano
41. Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 zakwalifikowano
42. Michał Biedroński AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008 zakwalifikowano
43. Antoni CZYŻAK KS ARAMIS 16.01.2009 zakwalifikowano
44. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 zakwalifikowano
45. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 zakwalifikowano
46. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008 zakwalifikowano
47. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010 zakwalifikowano
48. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 zakwalifikowano
49. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 zakwalifikowano
50. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010 zakwalifikowano
51. Rafał Rzetecki UKS GRYFEK SZCZECIN 05.04.2008 zakwalifikowano
52. Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009 zakwalifikowano
53. Antoni Szumiłowski PIAST GLIWICE 23.12.2010 zakwalifikowano
53. Michał SKOWRONEK MDK NR 1 BYTOM 02.03.2008 zakwalifikowano
55. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 zakwalifikowano
56. Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008 zakwalifikowano
57. Bartosz SMAGA UKS GRYFEK SZCZECIN 03.02.2010 zakwalifikowano
58. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009 zakwalifikowano
59. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 zakwalifikowano
60. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 zakwalifikowano
61. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008 zakwalifikowano
62. Wiktor SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010 zakwalifikowano
63. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008 zakwalifikowano
64. Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011 zakwalifikowano
65. Franciszek PIEKARSKI KS ARAMIS 13.09.2010 zakwalifikowano
66. Marcin WARZECHA PIAST GLIWICE 07.06.2010 zakwalifikowano
67. Igor KUKUŁKA KS ARAMIS 18.01.2010 zakwalifikowano
67. Jakub BISKUPSKI 30.11.2008 zakwalifikowano
69. Marcel MILLER KKS KRAKÓW 17.06.2010 zakwalifikowano
70. Aleksander JAMKA AZS AWF KRAKÓW 18.09.2009 zakwalifikowano
71. Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008 zakwalifikowano
72. Oliwier FOLTA UKS GRYFEK SZCZECIN 28.01.2011 zakwalifikowano
73. Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011 zakwalifikowano
74. Maksymilian Ambroży UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011 zakwalifikowano
75. Jerzy GRANIECZNY UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
2. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
3. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
3. Maciej SCHAB PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009
5. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
6. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
7. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
8. Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
9. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
10. Wiktor TWORUS KS OLIMP LUBIN 09.09.2008
11. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
12. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
13. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
14. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
15. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
16. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
17. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
18. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
19. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
20. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
21. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
22. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
23. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
24. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
25. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
26. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
27. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
28. Kostiantyn KOSTIUKOV 23.11.2008
29. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
30. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
31. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
32. Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
33. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
34. Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
35. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
36. Mateusz FABISIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008
36. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
38. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
39. Rafał GŁOMBIK UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008
40. Nikodem Sienkowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
41. Filip Starczewski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
42. Jakub SOWULA AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009
43. Kuba Strzelczyk KS ARAMIS 20.05.2011
44. Michał Biedroński AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008
45. Antoni CZYŻAK KS ARAMIS 16.01.2009
46. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
47. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
48. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
49. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
50. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
51. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
52. Rafał Rzetecki UKS GRYFEK SZCZECIN 05.04.2008
53. Antoni Szumiłowski PIAST GLIWICE 23.12.2010
53. Michał SKOWRONEK MDK NR 1 BYTOM 02.03.2008
55. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
56. Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
57. Bartosz SMAGA UKS GRYFEK SZCZECIN 03.02.2010
58. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
59. Wiktor SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 15.03.2010
60. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
61. Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
62. Jakub BISKUPSKI 30.11.2008
63. Marcel MILLER KKS KRAKÓW 17.06.2010
64. Aleksander JAMKA AZS AWF KRAKÓW 18.09.2009
65. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
66. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
67. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
68. Franciszek PIEKARSKI KS ARAMIS 13.09.2010
69. Marcin WARZECHA PIAST GLIWICE 07.06.2010
70. Igor KUKUŁKA KS ARAMIS 18.01.2010
71. Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008
72. Oliwier FOLTA UKS GRYFEK SZCZECIN 28.01.2011
73. Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
74. Maksymilian Ambroży UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011
75. Jerzy GRANIECZNY UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy