Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Daniel TIMAR 50 01.01.2008
2. Piotr WŁODARCZYK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
3. Mali RATUMAIWAI 144 01.01.2009
4. Milan VRÁBLÍK 96 01.01.2009
5. Jonáš WALLER 48 01.01.2008
6. Dénes KÓ 98 01.01.2008
7. DOMINYKAS GAVRINAS 143 01.01.2008
8. Bartosz LEŚNIAK 47 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
9. Philipp FLORMANN 139 01.01.2008
10. Marcin Siwek 2 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
11. Matyáš JANSA 49 01.01.2009
12. Adam ŠTĚPÁNEK 97 01.01.2009
13. Kiryl SAUCHANKAU 92 01.01.2008
14. Łukasz SŁAWIŃSKI 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
15. Błażej MILEWICZ 93
16. Maksym KORCHUK 135 01.01.2008
17. Jeremi Kaczmarczyk 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
18. Matteo CHRISTIE 100 01.01.2008
19. Jakub SIROTEK 45 01.01.2008
20. Kostantin POLYAKOV 101 01.01.2008
21. Miłosz Romanik 141 RMKS RYBNIK 09.08.2009
22. Adam Warecki 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
23. Antoni ZAKRZEWSKI 5 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
24. Mieszko ŁAGAN 6 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
25. Matvii KALITOVSKYI 91 01.01.2008
26. Deng LEVI 54 01.01.2008
27. Marcel Siwek 103 KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
28. Alex NICHOLAS 55 01.01.2009
29. Aleksander Gonet 7 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
30. David SOU 42 01.01.2008
31. Davyd TSULAIA 102 01.01.2010
32. Mihai POPA 56 01.01.2010
33. Valerio GIANNOLO 41 01.01.2008
34. Bartosz Matyszok 8 UKS START OPOLE 01.07.2008
35. Mykola SUNYCHUK 89 01.01.2009
36. Romet VIIDIK 40 01.01.2008
37. Hector JONES 57 01.01.2008
38. Raman ZANIN 105 01.01.2008
39. Antoni CIEŚLIK 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
40. Maksym GULA 58 01.01.2008
41. Dominik Masłowski 87 KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
42. Stanisław Bulandra 10 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
43. Vojtěch HROMÁDKA 38 01.01.2009
44. Marcin Janosz 86 UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
45. Wiktor Koszerny 11 AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
46. MAKSYM PRYLYPKO 59 01.01.2008
47. Michał Kuczek 104 AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
48. Artem MELNYK 60 01.01.2008
49. TOMMASO GRASSO 110 01.01.2009
50. Tomáš VANĚK 85 01.01.2009
51. Oliwier KWAPISZ 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
52. Ivan SALODYSHEU 37 01.01.2008
53. Samuel PRINA CERAI 13 KSz WARSZAWIANKA 26.08.2008
54. Tomáš KRAJ 133 01.01.2009
55. Elan TAN 36 01.01.2008
56. Juliusz Śmigielski 61 KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
57. Aleks Nawrocki-Nowak 83 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
58. Mateusz FABISIEWICZ 14 AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008
59. Julius Fridolin VON SONNTAG 84 01.01.2008
60. Oleksa ARTSYSHEVSKYY 109
61. Hynek HRADECKÝ 35 01.01.2008
62. Maciej Osuch 34 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
63. Antanas MAKAREVI 81 01.01.2008
64. Nuno VERVAET 63 01.01.2008
65. Dominik Wilk 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
66. Maksymilian Szczepaniak 16 PIAST GLIWICE 31.05.2008
67. Rytis RAUKTYS 33
68. Patrik FOLTÝN 64 01.01.2009
69. Arsenii KARAPYSH 46 01.01.2006
70. Edward BASTABLE 131 01.01.2009
71. Bartosz Ciapała 17 RMKS RYBNIK 24.07.2008
72. Tadeáš SKALA 114 01.01.2008
73. Stefan POPA 32 01.01.2009
74. EDGAR LISOVSKI 80 01.01.2008
75. Kryštof ŠTĚPÁNEK 117 01.01.2009
76. Mikołaj Serwin 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
77. JURAJ TRNINIC 129 01.01.2009
78. Kacper Zdrzałek 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
79. Petr BURDA 67 01.01.2008
80. Leon Bodziak 29 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
81. Kiril JEVDOKIMOV 116 01.01.2009
82. Maciej Wróblewski 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
83. Wojciech Pieścikowski 68 MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
84. Tymoteusz Kołacz 20 KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
85. Daniil MITRAHOVYCH 128 01.01.2008
86. Jan PUR 123 01.01.2008
87. Filip KORSELT 78 01.01.2008
88. Dawid PIEKARSKI 113 KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
89. Vasyl HAVADZYN 127 01.01.2008
90. Thomas SHARPLES 28 01.01.2008
91. Matyáš SLÁDEK 70 01.01.2008
92. Vitalii REMEZ 125 01.01.2009
93. Franciszek Golach 115 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
94. Miłosz ROZMUS 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
95. Yaraslau LUKUSHA 111 01.01.2008
96. Maksym BILYANSKYY 75
97. Florian USZOK 71 KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
98. Mikuláš NOVÁ 26 01.01.2008
99. Mikołaj Wojciechowski 118 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
100. Brett NEWTON 73 01.01.2008
101. Maxmilián VEJTASA 72 01.01.2008
102. Szymon Całko 24 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
103. Patryk Szczegielniak 120 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maksym KORCHUK 01.01.2008 zakwalifikowano
2. Artem MELNYK 01.01.2008 zakwalifikowano
3. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
4. Kostantin POLYAKOV 01.01.2008 zakwalifikowano
5. Kiril JEVDOKIMOV 01.01.2009 zakwalifikowano
5. Mateusz FABISIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008 zakwalifikowano
5. Maksym GULA 01.01.2008 zakwalifikowano
8. Arsenii KARAPYSH 01.01.2006 zakwalifikowano
9. Deng LEVI 01.01.2008 zakwalifikowano
10. Mikuláš NOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
11. MAKSYM PRYLYPKO 01.01.2008 zakwalifikowano
11. Vitalii REMEZ 01.01.2009 zakwalifikowano
11. Stefan POPA 01.01.2009 zakwalifikowano
14. Elan TAN 01.01.2008 zakwalifikowano
15. Filip KORSELT 01.01.2008 zakwalifikowano
16. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
17. Jonáš WALLER 01.01.2008 zakwalifikowano
18. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
19. Dénes KÓ 01.01.2008 zakwalifikowano
20. Daniil MITRAHOVYCH 01.01.2008 zakwalifikowano
21. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
22. Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010 zakwalifikowano
22. Vasyl HAVADZYN 01.01.2008 zakwalifikowano
22. JURAJ TRNINIC 01.01.2009 zakwalifikowano
25. Kiryl SAUCHANKAU 01.01.2008 zakwalifikowano
25. Alex NICHOLAS 01.01.2009 zakwalifikowano
25. Romet VIIDIK 01.01.2008 zakwalifikowano
28. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
29. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
30. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
30. Tadeáš SKALA 01.01.2008 zakwalifikowano
32. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 zakwalifikowano
32. Adam ŠTĚPÁNEK 01.01.2009 zakwalifikowano
34. Petr BURDA 01.01.2008 zakwalifikowano
35. EDGAR LISOVSKI 01.01.2008 zakwalifikowano
35. Rytis RAUKTYS zakwalifikowano
37. Hector JONES 01.01.2008 zakwalifikowano
37. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
37. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
40. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
41. Samuel PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 26.08.2008 zakwalifikowano
42. Oleksa ARTSYSHEVSKYY zakwalifikowano
43. Mihai POPA 01.01.2010 zakwalifikowano
44. Brett NEWTON 01.01.2008 zakwalifikowano
45. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
46. Daniel TIMAR 01.01.2008 zakwalifikowano
47. Valerio GIANNOLO 01.01.2008 zakwalifikowano
48. David SOU 01.01.2008 zakwalifikowano
48. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 zakwalifikowano
50. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
51. TOMMASO GRASSO 01.01.2009 zakwalifikowano
51. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 zakwalifikowano
53. Maxmilián VEJTASA 01.01.2008 zakwalifikowano
54. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
54. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 zakwalifikowano
56. Raman ZANIN 01.01.2008 zakwalifikowano
56. Nuno VERVAET 01.01.2008 zakwalifikowano
58. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008 zakwalifikowano
59. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010 zakwalifikowano
60. Kryštof ŠTĚPÁNEK 01.01.2009 zakwalifikowano
61. Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 zakwalifikowano
62. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 zakwalifikowano
63. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008 zakwalifikowano
64. Matyáš SLÁDEK 01.01.2008 zakwalifikowano
65. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008 zakwalifikowano
66. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008 zakwalifikowano
67. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
68. Mykola SUNYCHUK 01.01.2009 zakwalifikowano
69. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
70. Davyd TSULAIA 01.01.2010 zakwalifikowano
71. Jakub SIROTEK 01.01.2008 zakwalifikowano
72. DOMINYKAS GAVRINAS 01.01.2008 zakwalifikowano
73. Milan VRÁBLÍK 01.01.2009 zakwalifikowano
74. Matyáš JANSA 01.01.2009 zakwalifikowano
75. Matteo CHRISTIE 01.01.2008 zakwalifikowano
76. Patrik FOLTÝN 01.01.2009 zakwalifikowano
77. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008 zakwalifikowano
77. Julius Fridolin VON SONNTAG 01.01.2008 zakwalifikowano
79. Maksym BILYANSKYY zakwalifikowano
80. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008 zakwalifikowano
81. Antanas MAKAREVI 01.01.2008 zakwalifikowano
82. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 zakwalifikowano
83. Matvii KALITOVSKYI 01.01.2008 zakwalifikowano
83. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010 zakwalifikowano
85. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 zakwalifikowano
86. Hynek HRADECKÝ 01.01.2008 zakwalifikowano
86. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
88. Edward BASTABLE 01.01.2009 zakwalifikowano
89. Jan PUR 01.01.2008 zakwalifikowano
90. Dawid PIEKARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008 zakwalifikowano
91. Aleks Nawrocki-Nowak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009 zakwalifikowano
91. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 zakwalifikowano
93. Tomáš KRAJ 01.01.2009 zakwalifikowano
93. Tomáš VANĚK 01.01.2009 zakwalifikowano
93. Vojtěch HROMÁDKA 01.01.2009 zakwalifikowano
96. Thomas SHARPLES 01.01.2008 zakwalifikowano
97. Ivan SALODYSHEU 01.01.2008 zakwalifikowano
98. Yaraslau LUKUSHA 01.01.2008 zakwalifikowano
99. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010 zakwalifikowano
100. Mali RATUMAIWAI 01.01.2009 zakwalifikowano
101. Philipp FLORMANN 01.01.2008 zakwalifikowano
102. Błażej MILEWICZ zakwalifikowano
103. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Artem MELNYK 01.01.2008
2. Deng LEVI 01.01.2008
3. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
3. Vitalii REMEZ 01.01.2009
5. MAKSYM PRYLYPKO 01.01.2008
6. Jonáš WALLER 01.01.2008
7. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
8. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
9. Maksym KORCHUK 01.01.2008
10. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
11. Vasyl HAVADZYN 01.01.2008
12. Romet VIIDIK 01.01.2008
13. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
14. EDGAR LISOVSKI 01.01.2008
15. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
16. TOMMASO GRASSO 01.01.2009
17. Kostantin POLYAKOV 01.01.2008
18. Maksym GULA 01.01.2008
18. Mateusz FABISIEWICZ AZS AWF KRAKÓW 16.04.2008
20. Mikuláš NOVÁ 01.01.2008
21. Stefan POPA 01.01.2009
22. Filip KORSELT 01.01.2008
23. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
24. Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
25. Tadeáš SKALA 01.01.2008
26. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
27. Petr BURDA 01.01.2008
28. Mihai POPA 01.01.2010
29. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
30. Daniel TIMAR 01.01.2008
31. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
32. DOMINYKAS GAVRINAS 01.01.2008
33. Kiril JEVDOKIMOV 01.01.2009
34. Arsenii KARAPYSH 01.01.2006
35. Elan TAN 01.01.2008
36. Dénes KÓ 01.01.2008
37. Daniil MITRAHOVYCH 01.01.2008
38. JURAJ TRNINIC 01.01.2009
39. Alex NICHOLAS 01.01.2009
39. Kiryl SAUCHANKAU 01.01.2008
41. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
42. Adam ŠTĚPÁNEK 01.01.2009
43. Rytis RAUKTYS
44. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
44. Hector JONES 01.01.2008
46. Samuel PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 26.08.2008
47. Oleksa ARTSYSHEVSKYY
48. Brett NEWTON 01.01.2008
49. Valerio GIANNOLO 01.01.2008
50. David SOU 01.01.2008
50. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
52. Maxmilián VEJTASA 01.01.2008
53. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
53. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
55. Raman ZANIN 01.01.2008
56. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
57. Kryštof ŠTĚPÁNEK 01.01.2009
58. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
59. Wiktor Koszerny AZS AWF WROCŁAW 27.05.2008
60. Matyáš SLÁDEK 01.01.2008
61. Mykola SUNYCHUK 01.01.2009
62. Julius Fridolin VON SONNTAG 01.01.2008
63. Maksym BILYANSKYY
64. Mali RATUMAIWAI 01.01.2009
65. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
66. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
67. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
68. Nuno VERVAET 01.01.2008
69. Tymoteusz Kołacz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
70. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
71. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
72. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
73. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
74. Davyd TSULAIA 01.01.2010
75. Jakub SIROTEK 01.01.2008
76. Milan VRÁBLÍK 01.01.2009
77. Matyáš JANSA 01.01.2009
78. Matteo CHRISTIE 01.01.2008
79. Patrik FOLTÝN 01.01.2009
80. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
81. Miłosz ROZMUS T.S. GÓRNIK RADLIN 01.01.2008
82. Antanas MAKAREVI 01.01.2008
83. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
84. Matvii KALITOVSKYI 01.01.2008
84. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
86. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
87. Hynek HRADECKÝ 01.01.2008
87. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
89. Edward BASTABLE 01.01.2009
90. Jan PUR 01.01.2008
91. Dawid PIEKARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
92. Aleks Nawrocki-Nowak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
92. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
94. Tomáš KRAJ 01.01.2009
94. Tomáš VANĚK 01.01.2009
94. Vojtěch HROMÁDKA 01.01.2009
97. Thomas SHARPLES 01.01.2008
98. Ivan SALODYSHEU 01.01.2008
99. Yaraslau LUKUSHA 01.01.2008
100. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
101. Philipp FLORMANN 01.01.2008
102. Błażej MILEWICZ
103. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy