Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Roni TAL 92 01.01.2004
2. Anastasia HOLYCH 46 01.01.2005
3. VIRÁG ILONA VINCZE 138 01.01.2004
4. Stella Maria DELLA RAGIONE 47 01.01.2005
5. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
6. Wiktoria SZECÓWKA 48 UKSz LEGNICA 16.10.2005
7. Tamara SASNOUSKAYA 143 01.01.2004
8. GINEVRA GIORDANO 140 01.01.2005
9. Maja Osadnik 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
10. Eleanor LOO 91 01.01.2005
11. Eliza SKALIK 141 AKS MIKOŁÓW 04.05.2004
12. Charlotte Watt LATTANZIO 94 01.01.2005
13. Kateryna LAMZA 135 01.01.2005
14. Dorina WIMMER 89 01.01.2005
15. Emilia Korkus 3 PIAST GLIWICE 18.12.2004
16. Paula VÖLKER 136 01.01.2004
17. OLENA SYNYTSIA 90 01.01.2004
18. Léna TEHRANI 43 01.01.2004
19. Emilia JAROSZEK 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
20. Sofia HOSSAIN 139 01.01.2004
21. Marta MICHALCZYK 5 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
22. Ekaterina ALIAKSEEVA 42 01.01.2004
23. Bianka KOVÁCS 95 01.01.2005
24. Amelia OCHAŁ 145 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
25. Kateryna KOROTETSKA 88 01.01.2005
26. JADE RÖLLER 98 01.01.2005
27. Michalina KOBYLNICKA 6 PIAST GLIWICE 08.01.2004
28. Nadiia HARCHENKO 41 01.01.2005
29. MARYIA LUCHNIKAVA 51 01.01.2005
30. MIRTILL KÁROLYI 99 01.01.2004
31. Eliška MIROVSKÁ 86 01.01.2004
32. Julia CARON 133 01.01.2004
33. LEA HAASE 52 01.01.2004
34. Oliwia Tercjak 7 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
35. Zuzanna Zarek 8 UKS START OPOLE 06.11.2004
36. Lujza KISS 128 01.01.2005
37. Małgorzata Ożarowska 100 IKS WARSZAWA 11.10.2004
38. Juliet LUMINEAU 146 01.01.2005
39. Emilie WRAGE 85 01.01.2004
40. Aleksandra LANGE 131 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
41. Oliwia OPOŃ 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
42. ANASTASIJA PYLINOVA 55 01.01.2005
43. So VAINBERG 101 01.01.2004
44. Eszter KOVACS 84 01.01.2004
45. Rhiannon CRAIG 83 01.01.2003
46. Aleksandra NOWAK 10 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
47. Eve GOLDEN 150 01.01.2004
48. Dorina MISKO 56 01.01.2004
49. Kateřina WEISOVÁ 37 01.01.2004
50. Anna Tatoj 11 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
51. Sabrina JONES 103 01.01.2005
52. Solomiya FEDORCHUK 36 01.01.2005
53. KARINA PROKOPOVI 57 01.01.2005
54. Daniela SMIDOVA 127 01.01.2005
55. Hannah LEBOR 35 01.01.2005
56. Lea SAUER 58 01.01.2004
57. Agnieszka Makowska 12 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
58. Vilde TENGESDAL 129 01.01.2004
59. Fanni BORBÉLY 34 01.01.2005
60. LIZAVETA BOLDAK 151 01.01.2004
61. Ievgenia MEMDZHANOVA 126 01.01.2005
62. Antonina Korduła 118 RMKS RYBNIK 18.11.2005
63. Klára URBÁNKOVÁ 79 01.01.2004
64. Heila PEARSON 59 01.01.2004
65. Zuzanna Środa 14 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
66. Dora TAKACS 33 01.01.2005
67. Loreley Thais WALL 81 01.01.2005
68. Adéla Anna ZIEGLEROVÁ 60 01.01.2005
69. Patrycja WITA 105 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
70. Matylda CHOROSIŃSKA 15 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
71. Eda Maria PETRACHE 78 01.01.2004
72. Melani SULYOK 107 01.01.2005
73. Jiayi WEN 124 01.01.2004
74. Zofia NIEWADZI 32 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
75. VARVARA SALAUYOVA 77 01.01.2004
76. Cecylia CIEŚLIK 16 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
77. Victoria STARYNCHUK 157 01.01.2004
78. Anna Adamczyk 31 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
79. Crinan POTTER 62 01.01.2004
80. Wiktoria IZDEBSKA 30 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
81. Villő MIKLÓS 63 01.01.2004
82. Katarzyna Ślęzak 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
83. Ellie JACKSON 109 01.01.2004
84. Sofiia TVERDOKHLIB 123 01.01.2004
85. Emilia CZAJKA 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
86. Aleksandra KRYNICKA 29 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
87. Mia STRICKLAND 155 01.01.2004
88. Paulina FERSTER 75 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
89. Erin PEDLER 65 01.01.2004
90. Diana DEMETER 158 01.01.2004
91. Ester MAIELLO 119
92. Julia WERONIECKA 19 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
93. Mariya PARNIUK 74 01.01.2004
94. Lauren RYDER-GARCIA 122 01.01.2005
95. Urszula URBAN 27 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
96. Oliwia JAJKO 20 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
97. Maja Urban 66 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
98. Mariia TREBUNSKIKH 115 01.01.2004
99. Réka SALAMON 121 01.01.2004
100. Patrycja Pelon 21 UKS START OPOLE 21.02.2005
101. Patrycja RADWAN 26 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
102. Sophie PEAT 159 01.01.2004
103. Luca PALÁGYI 68 01.01.2005
104. India WILSON 156 01.01.2004
105. Chiara KLOSTER 117 01.01.2004
106. Joanna KOŁPA 25 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
107. Pola BOGACZ 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
108. Oleksandra ROMANOVA 69 01.01.2005
109. CAITLIN STOLTE 116 01.01.2004
110. Zuzanna WIESNER 24 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
111. Martyna Adamska 23 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dorina MISKO 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Julia CARON 01.01.2004 zakwalifikowano
3. Réka SALAMON 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Hannah LEBOR 01.01.2005 zakwalifikowano
4. GINEVRA GIORDANO 01.01.2005 zakwalifikowano
4. Dorina WIMMER 01.01.2005 zakwalifikowano
7. Bianka KOVÁCS 01.01.2005 zakwalifikowano
8. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
9. KARINA PROKOPOVI 01.01.2005 zakwalifikowano
10. Eda Maria PETRACHE 01.01.2004 zakwalifikowano
10. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
12. Eszter KOVACS 01.01.2004 zakwalifikowano
13. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
14. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
15. Dora TAKACS 01.01.2005 zakwalifikowano
15. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
17. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
18. Vilde TENGESDAL 01.01.2004 zakwalifikowano
19. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
19. Diana DEMETER 01.01.2004 zakwalifikowano
21. Ellie JACKSON 01.01.2004 zakwalifikowano
21. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
23. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
24. MARYIA LUCHNIKAVA 01.01.2005 zakwalifikowano
25. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
26. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
27. Roni TAL 01.01.2004 zakwalifikowano
27. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
27. Luca PALÁGYI 01.01.2005 zakwalifikowano
27. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
31. Solomiya FEDORCHUK 01.01.2005 zakwalifikowano
32. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
33. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
34. Mia STRICKLAND 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Fanni BORBÉLY 01.01.2005 zakwalifikowano
36. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
37. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
38. VARVARA SALAUYOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
40. Melani SULYOK 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Sophie PEAT 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
43. Ekaterina ALIAKSEEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
44. Crinan POTTER 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Victoria STARYNCHUK 01.01.2004 zakwalifikowano
46. Erin PEDLER 01.01.2004 zakwalifikowano
47. OLENA SYNYTSIA 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Tamara SASNOUSKAYA 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Nadiia HARCHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Villő MIKLÓS 01.01.2004 zakwalifikowano
51. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
52. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
53. LIZAVETA BOLDAK 01.01.2004 zakwalifikowano
54. Stella Maria DELLA RAGIONE 01.01.2005 zakwalifikowano
55. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
55. Mariya PARNIUK 01.01.2004 zakwalifikowano
57. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
58. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
59. So VAINBERG 01.01.2004 zakwalifikowano
60. JADE RÖLLER 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
62. Lujza KISS 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Adéla Anna ZIEGLEROVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
64. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
65. Mariia TREBUNSKIKH 01.01.2004 zakwalifikowano
66. CAITLIN STOLTE 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005 zakwalifikowano
68. Oleksandra ROMANOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
69. Chiara KLOSTER 01.01.2004 zakwalifikowano
70. India WILSON 01.01.2004 zakwalifikowano
70. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
72. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
73. Léna TEHRANI 01.01.2004 zakwalifikowano
74. Ievgenia MEMDZHANOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
75. Paula VÖLKER 01.01.2004 zakwalifikowano
76. Eve GOLDEN 01.01.2004 zakwalifikowano
77. Juliet LUMINEAU 01.01.2005 zakwalifikowano
78. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
79. Jiayi WEN 01.01.2004 zakwalifikowano
80. LEA HAASE 01.01.2004 zakwalifikowano
81. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005 zakwalifikowano
82. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
83. ANASTASIJA PYLINOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
84. Sofia HOSSAIN 01.01.2004 zakwalifikowano
84. Lea SAUER 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Sofiia TVERDOKHLIB 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
86. Anastasia HOLYCH 01.01.2005 zakwalifikowano
86. Sabrina JONES 01.01.2005 zakwalifikowano
86. Charlotte Watt LATTANZIO 01.01.2005 zakwalifikowano
91. Eliška MIROVSKÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
91. Kateřina WEISOVÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Rhiannon CRAIG 01.01.2003 zakwalifikowano
94. Kateryna LAMZA 01.01.2005 zakwalifikowano
95. Eliza SKALIK AKS MIKOŁÓW 04.05.2004 zakwalifikowano
96. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
97. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
97. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
99. Klára URBÁNKOVÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
100. MIRTILL KÁROLYI 01.01.2004 zakwalifikowano
101. Heila PEARSON 01.01.2004 zakwalifikowano
102. Emilie WRAGE 01.01.2004 zakwalifikowano
103. Loreley Thais WALL 01.01.2005 zakwalifikowano
103. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
105. Kateryna KOROTETSKA 01.01.2005 zakwalifikowano
106. Daniela SMIDOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
107. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
108. VIRÁG ILONA VINCZE 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Eleanor LOO 01.01.2005 zakwalifikowano
110. Ester MAIELLO zakwalifikowano
110. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Diana DEMETER 01.01.2004
3. Réka SALAMON 01.01.2004
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
5. GINEVRA GIORDANO 01.01.2005
6. Eda Maria PETRACHE 01.01.2004
7. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
8. India WILSON 01.01.2004
9. Julia CARON 01.01.2004
10. Hannah LEBOR 01.01.2005
11. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
12. Ellie JACKSON 01.01.2004
13. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
14. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
15. Léna TEHRANI 01.01.2004
16. Eve GOLDEN 01.01.2004
17. Dorina MISKO 01.01.2004
18. Bianka KOVÁCS 01.01.2005
19. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
20. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
21. Dora TAKACS 01.01.2005
22. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
23. Luca PALÁGYI 01.01.2005
23. Roni TAL 01.01.2004
25. Mia STRICKLAND 01.01.2004
26. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
27. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
28. Sophie PEAT 01.01.2004
29. OLENA SYNYTSIA 01.01.2004
30. Stella Maria DELLA RAGIONE 01.01.2005
31. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
32. Sofiia TVERDOKHLIB 01.01.2004
33. Dorina WIMMER 01.01.2005
34. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
35. KARINA PROKOPOVI 01.01.2005
36. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
37. Eszter KOVACS 01.01.2004
38. Vilde TENGESDAL 01.01.2004
39. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
40. MARYIA LUCHNIKAVA 01.01.2005
41. Solomiya FEDORCHUK 01.01.2005
42. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
43. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
44. VARVARA SALAUYOVA 01.01.2004
45. Victoria STARYNCHUK 01.01.2004
46. Erin PEDLER 01.01.2004
47. Tamara SASNOUSKAYA 01.01.2004
48. Villő MIKLÓS 01.01.2004
49. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
50. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
51. Lujza KISS 01.01.2005
52. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
53. CAITLIN STOLTE 01.01.2004
54. Oleksandra ROMANOVA 01.01.2005
55. Chiara KLOSTER 01.01.2004
56. Ievgenia MEMDZHANOVA 01.01.2005
57. Juliet LUMINEAU 01.01.2005
58. LEA HAASE 01.01.2004
59. Sofia HOSSAIN 01.01.2004
60. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
60. Anastasia HOLYCH 01.01.2005
62. Kateryna LAMZA 01.01.2005
63. Heila PEARSON 01.01.2004
64. Emilie WRAGE 01.01.2004
65. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
65. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
67. Fanni BORBÉLY 01.01.2005
68. Melani SULYOK 01.01.2005
69. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
70. Ekaterina ALIAKSEEVA 01.01.2004
71. Crinan POTTER 01.01.2004
72. Nadiia HARCHENKO 01.01.2005
73. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
74. LIZAVETA BOLDAK 01.01.2004
75. Mariya PARNIUK 01.01.2004
75. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
77. So VAINBERG 01.01.2004
78. JADE RÖLLER 01.01.2005
78. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
80. Adéla Anna ZIEGLEROVÁ 01.01.2005
81. Mariia TREBUNSKIKH 01.01.2004
82. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005
83. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
84. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
85. Paula VÖLKER 01.01.2004
86. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
87. Jiayi WEN 01.01.2004
88. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005
89. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
90. ANASTASIJA PYLINOVA 01.01.2005
91. Lea SAUER 01.01.2004
92. Sabrina JONES 01.01.2005
92. Charlotte Watt LATTANZIO 01.01.2005
94. Eliška MIROVSKÁ 01.01.2004
94. Kateřina WEISOVÁ 01.01.2004
96. Rhiannon CRAIG 01.01.2003
97. Eliza SKALIK AKS MIKOŁÓW 04.05.2004
98. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
99. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
99. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
101. Klára URBÁNKOVÁ 01.01.2004
102. MIRTILL KÁROLYI 01.01.2004
103. Loreley Thais WALL 01.01.2005
103. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
105. Kateryna KOROTETSKA 01.01.2005
106. Daniela SMIDOVA 01.01.2005
107. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
108. VIRÁG ILONA VINCZE 01.01.2004
109. Eleanor LOO 01.01.2005
110. Ester MAIELLO
110. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy