Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Adamska 61 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
2. Anastasiia Berezhanska 56 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003
3. Posada BETYUMIL 50 KS SZPADA ŁÓDŹ 08.06.1999
4. Kinga BRAWAŃSKA 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
5. Barbara BRYCH 6 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
6. Karolina Charkiewicz 34 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
7. Cecylia CIEŚLIK 26 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
8. Danierys Ansalmari Maya Urrieta 42 KS SZPADA ŁÓDŹ 09.07.1999
9. Diana Dąbrowska-Mandrela 25 PIAST GLIWICE 02.05.1982
10. Małgorzata FRYDRYCH 58 RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
11. Patrycja Frystacka 36 RMKS RYBNIK 01.11.2003
12. Julia Gwóźdź 48 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Antonina Halemba 46 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Wiktoria IZDEBSKA 57 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
15. Dominika JADCZAK 23 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
16. Anna JAKUBOWICZ 73 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
17. Zofia JANELLI 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
18. Weronika JANICKA 27 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
19. Karolina JASIONEK 52 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
20. Ewa Kawencka 20 PIAST GLIWICE 06.01.2000
21. Alicja KLASIK 4 RMKS RYBNIK 14.02.2004
22. Gloria KLUGHARDT 17 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
23. Katarzyna KNAPIK 44 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
24. Agata KNAPIK 72 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
25. Renata Knapik-Miazga 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
26. Emilia Korkus 28 PIAST GLIWICE 18.12.2004
27. Wiktoria KRAKOWSKA 31 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
28. Marta KWAŚNIEWSKA 68 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
29. Marta LEŚNIEWSKA 55 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
30. Aneta Liczberska 39 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
31. Weronika ŁUSZCZ 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
32. Julia Majchrzak 60 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
33. Agnieszka Makowska 62 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
34. Angelika MARSZOŁEK 33 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
35. Maria Gabriela Martinez Gascon 69 KS SZPADA ŁÓDŹ 03.01.1983
36. Karolina MAZANEK 21 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
37. Marta MICHALCZYK 70 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
38. Olga MIZERA 18 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
39. Anna MROSZCZAK 7 RMKS RYBNIK 02.10.1997
40. Oliwia OPOŃ 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
41. Maja Osadnik 74 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
42. Magdalena Pawłowska 19 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
43. Patrycja Pelon 47 UKS START OPOLE 21.02.2005
44. Helena PIEKARSKA 71 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
45. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL 3 AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
46. Anna POLIS 9 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
47. Julia Przywara 66 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
48. Kamila PYTKA 12 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
49. Sara PYTKA 32 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
50. Natalia RAKOCZY 45 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
51. Anna ROSKOSZ 37 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
52. Barbara RUTZ 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
53. Wiktoria SKRZYPCZAK 40 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
54. Karolina STASZULONEK 49 PIAST GLIWICE 26.03.2002
55. Zuzanna SULEJ 29 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
56. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 8 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
57. Katarzyna Szklar 38 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
58. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys 54 PIAST GLIWICE 10.11.1992
59. Karolina SZYMANOWSKA 15 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
60. Aleksandra SZYMAŃSKA 35 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
61. Katarzyna Ślęzak 63 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
62. Anna Tatoj 53 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
63. Oliwia Tercjak 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
64. Klaudia TOKARSKA 64 RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
65. Natalia TOMASZEWSKA 43 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
66. Ewa TRZEBIŃSKA 2 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
67. Julia WERONIECKA 67 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
68. Anna WIECZOREK 22 PIAST GLIWICE 20.05.2003
69. Paulina WILASZEK 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
70. Jagoda ZAGAŁA 10 PIAST GLIWICE 27.06.1994
71. Zuzanna Zarek 30 UKS START OPOLE 06.11.2004
72. Anastazja ZAZULAK 65 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
73. Kinga Zgryźniak 11 RMKS RYBNIK 22.06.2003
74. Patrycja Ziętek 41 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
2. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
3. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
4. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
4. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986 zakwalifikowano
6. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
7. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
8. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
9. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
10. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
11. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
12. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
13. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
14. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
15. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
16. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
17. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
18. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
19. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
20. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
21. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
22. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
23. Posada BETYUMIL KS SZPADA ŁÓDŹ 08.06.1999 zakwalifikowano
24. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
25. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
26. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
26. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
28. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
29. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
30. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
31. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
32. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
33. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
34. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
35. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
36. Danierys Ansalmari Maya Urrieta KS SZPADA ŁÓDŹ 09.07.1999 zakwalifikowano
37. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
38. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
39. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
40. Maria Gabriela Martinez Gascon KS SZPADA ŁÓDŹ 03.01.1983 zakwalifikowano
41. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
42. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
43. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
44. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
45. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
46. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
47. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
48. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
49. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
50. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
50. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
52. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
53. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
54. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
55. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
56. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 zakwalifikowano
57. Anastasiia Berezhanska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003 zakwalifikowano
58. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
59. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 wyeliminowano
60. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 wyeliminowano
61. Małgorzata FRYDRYCH RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000 wyeliminowano
62. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 wyeliminowano
63. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 wyeliminowano
64. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 wyeliminowano
65. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
66. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 wyeliminowano
67. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 wyeliminowano
68. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 wyeliminowano
69. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 wyeliminowano
70. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992 wyeliminowano
71. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 wyeliminowano
72. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002 wyeliminowano
72. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
74. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
2. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
3. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
3. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
5. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
6. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
7. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
8. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
9. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
10. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
11. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997
12. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
13. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
14. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
15. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
16. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
17. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
18. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
19. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
20. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
21. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
22. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
23. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
24. Posada BETYUMIL KS SZPADA ŁÓDŹ 08.06.1999
25. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
26. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982
27. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
28. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
29. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
30. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
31. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
32. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
33. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
34. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
35. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
36. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
37. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
38. Danierys Ansalmari Maya Urrieta KS SZPADA ŁÓDŹ 09.07.1999
39. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
40. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
41. Maria Gabriela Martinez Gascon KS SZPADA ŁÓDŹ 03.01.1983
42. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
43. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
44. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
45. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
46. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
47. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
48. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
49. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
50. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
51. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
51. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
53. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
54. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
55. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
56. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
57. Anastasiia Berezhanska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003
58. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
59. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
60. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
61. Małgorzata FRYDRYCH RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
62. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
63. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
64. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
65. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
66. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
67. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
68. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
69. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
70. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992
71. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
72. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
72. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
74. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy