Turniej

Nazwa: V Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
2. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
3. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
4. Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
5. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
6. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
7. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
8. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
9. Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
10. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
11. Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009
12. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
13. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Hubert KUREK MKS GRYF MIELEC 24.08.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Kamil Szacior WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Szymon Całko WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy