Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2006-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
2. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
4. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
5. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
6. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
7. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
8. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
9. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
10. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
11. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
12. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
13. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
14. SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
15. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
16. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
17. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
18. Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
19. Kacper SKOREK- OSIKOWSKI PIAST GLIWICE 23.07.2006
20. Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
21. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
22. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
23. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
24. Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007
25. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
26. Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007
27. Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 wyeliminowano
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
- Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007 wyeliminowano
- Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006 wyeliminowano
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006 wyeliminowano
- Kacper SKOREK- OSIKOWSKI PIAST GLIWICE 23.07.2006 wyeliminowano
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006 wyeliminowano
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 wyeliminowano
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007 wyeliminowano
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 wyeliminowano
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 wyeliminowano
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 wyeliminowano
- Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 wyeliminowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
- Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 wyeliminowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 wyeliminowano
- Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
- Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007
- Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
- Kacper SKOREK- OSIKOWSKI PIAST GLIWICE 23.07.2006
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
- Franciszek Stanecki KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006
- Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
- Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
- Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy