Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2010 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
2. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
3. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
4. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
5. Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
6. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
7. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
8. Antoni Korzeniowski SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011
9. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
10. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
11. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
12. Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
13. Oliwier Konieczny UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.01.2011
14. Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010
15. Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
16. Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
17. Nikodem Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.10.2011
18. Szymon Painta UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
19. Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
20. Maksymilian Ambroży UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011
21. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
22. Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
23. Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
24. Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
25. TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010
26. Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
27. Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
28. Mikołaj Białas UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012
29. Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
30. Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
31. Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
32. Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
33. Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
34. Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010
35. Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
36. Michał Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.10.2012
37. Ksawery Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
38. Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011
39. Piotr GRALIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 14.12.2010
40. Igor Matonia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.11.2010
41. Patryk Mazur UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.06.2011
42. Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
43. Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010
44. Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
45. Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012
46. Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
47. Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012
48. Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012
49. Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011
50. FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
51. Mateusz ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.11.2010
52. Olgierd Michnik SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.04.2010
53. Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
54. Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
55. Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010
56. Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
57. Józef Maćko TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011
58. Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010 wyeliminowano
- Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010 wyeliminowano
- Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010 wyeliminowano
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010 wyeliminowano
- Michał Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.10.2012 wyeliminowano
- Ksawery Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010 wyeliminowano
- Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011 wyeliminowano
- Piotr GRALIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 14.12.2010 wyeliminowano
- Igor Matonia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.11.2010 wyeliminowano
- Patryk Mazur UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.06.2011 wyeliminowano
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010 wyeliminowano
- Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012 wyeliminowano
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011 wyeliminowano
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011 wyeliminowano
- Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012 wyeliminowano
- Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012 wyeliminowano
- Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011 wyeliminowano
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010 wyeliminowano
- Mateusz ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.11.2010 wyeliminowano
- Olgierd Michnik SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.04.2010 wyeliminowano
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010 wyeliminowano
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010 wyeliminowano
- Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010 wyeliminowano
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 wyeliminowano
- Józef Maćko TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011 wyeliminowano
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010 wyeliminowano
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010 wyeliminowano
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010 wyeliminowano
- Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010 wyeliminowano
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 wyeliminowano
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012 wyeliminowano
- Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010 wyeliminowano
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010 wyeliminowano
- Antoni Korzeniowski SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011 wyeliminowano
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 wyeliminowano
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010 wyeliminowano
- Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 wyeliminowano
- Oliwier Konieczny UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.01.2011 wyeliminowano
- Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010 wyeliminowano
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 wyeliminowano
- Nikodem Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.10.2011 wyeliminowano
- Szymon Painta UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011 wyeliminowano
- Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011 wyeliminowano
- Maksymilian Ambroży UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011 wyeliminowano
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011 wyeliminowano
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011 wyeliminowano
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 wyeliminowano
- TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010 wyeliminowano
- Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010 wyeliminowano
- Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010 wyeliminowano
- Mikołaj Białas UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012 wyeliminowano
- Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
- Józef Maćko TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.12.2011
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
- Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
- Olgierd Michnik SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.04.2010
- Mateusz ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 18.11.2010
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
- Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011
- Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012
- Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
- Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012
- Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
- Patryk Mazur UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.06.2011
- Igor Matonia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.11.2010
- Piotr GRALIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 14.12.2010
- Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011
- Ksawery Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 02.04.2010
- Michał Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.10.2012
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
- Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
- Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
- Mikołaj Białas UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.04.2012
- Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
- Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
- TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
- Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Maksymilian Ambroży UKS KUKUŁKI KATOWICE 28.12.2011
- Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
- Szymon Painta UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
- Nikodem Guzy UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.10.2011
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
- Franciszek Socha PKSZERM WARSZAWA 27.08.2010
- Oliwier Konieczny UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.01.2011
- Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
- Antoni Korzeniowski SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2011
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
- Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
- Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy