Turniej

Nazwa: Rybnik Cup (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
2. Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008
3. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
4. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
5. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
6. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
7. Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
8. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
9. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
10. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
11. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
12. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
13. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
14. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
15. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
16. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
17. Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
18. Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
19. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
20. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
21. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
22. Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
23. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
24. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
25. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
26. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
27. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
28. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
29. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
30. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
31. Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009 wyeliminowano
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
- Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008 wyeliminowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
- Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
- Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy