Nazwa: Rybnik Cup - Szpada dziewcząt (roczniki 2013 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Badura Malwina | 2 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 |
2. | Branny Anastazja | 9 | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
3. | Branny Paulina | 14 | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
4. | Dukiewicz Zofia | 13 | UKS RAPIER RYBNIK | 10.03.2013 |
5. | Dygas Anna | 7 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 |
6. | Goczoł Zuzanna | 11 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.2013 |
7. | Grabowska Weronika | 17 | KS OLIMP LUBIN | 22.01.2013 |
8. | Kołodziej Lila | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 10.08.2013 |
9. | Krysiak Cecylia | 8 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 |
10. | Majewska Zofia | 20 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
11. | Marszalska Lena | 15 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.06.2014 |
12. | Owad Lilianna | 19 | UKS START OPOLE | 24.06.2014 |
13. | Paciorek Wiktoria | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 |
14. | Słomka Hanna | 4 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 |
15. | Stępień Nina | 6 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 |
16. | Suszek Maria | 21 | KS OLIMP LUBIN | 12.05.2014 |
17. | Szastok Hanna | 5 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
18. | Szczyrek Liliana | 16 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
19. | Tkaczyk Nadia | 18 | MKS GRYF MIELEC | 28.05.2013 |
20. | Uchman Maja | 12 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 |
21. | Wałęga Zofia | 22 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 |
22. | Wojtyczko Amelia | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Badura Malwina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 | zakwalifikowano |
2. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 | zakwalifikowano |
3. | Szastok Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | zakwalifikowano |
4. | Kołodziej Lila | AZS AWF KRAKÓW | 10.08.2013 | zakwalifikowano |
5. | Grabowska Weronika | KS OLIMP LUBIN | 22.01.2013 | zakwalifikowano |
6. | Wałęga Zofia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 | zakwalifikowano |
7. | Słomka Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 | zakwalifikowano |
8. | Stępień Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 | zakwalifikowano |
9. | Uchman Maja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 | zakwalifikowano |
10. | Tkaczyk Nadia | MKS GRYF MIELEC | 28.05.2013 | zakwalifikowano |
11. | Dygas Anna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 | zakwalifikowano |
12. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 | zakwalifikowano |
13. | Branny Anastazja | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 | zakwalifikowano |
14. | Paciorek Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 | zakwalifikowano |
15. | Goczoł Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.2013 | zakwalifikowano |
16. | Owad Lilianna | UKS START OPOLE | 24.06.2014 | zakwalifikowano |
16. | Marszalska Lena | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.06.2014 | zakwalifikowano |
18. | Suszek Maria | KS OLIMP LUBIN | 12.05.2014 | zakwalifikowano |
19. | Dukiewicz Zofia | UKS RAPIER RYBNIK | 10.03.2013 | zakwalifikowano |
20. | Krysiak Cecylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 | zakwalifikowano |
21. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 | zakwalifikowano |
22. | Branny Paulina | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
2. | Badura Malwina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 |
3. | Szastok Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
3. | Kołodziej Lila | AZS AWF KRAKÓW | 10.08.2013 |
5. | Grabowska Weronika | KS OLIMP LUBIN | 22.01.2013 |
6. | Wałęga Zofia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 |
7. | Słomka Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 |
8. | Stępień Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 |
9. | Uchman Maja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 |
10. | Tkaczyk Nadia | MKS GRYF MIELEC | 28.05.2013 |
11. | Dygas Anna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 |
12. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
13. | Branny Anastazja | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
14. | Paciorek Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 |
15. | Goczoł Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.2013 |
16. | Marszalska Lena | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.06.2014 |
17. | Owad Lilianna | UKS START OPOLE | 24.06.2014 |
18. | Suszek Maria | KS OLIMP LUBIN | 12.05.2014 |
19. | Dukiewicz Zofia | UKS RAPIER RYBNIK | 10.03.2013 |
20. | Krysiak Cecylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 |
21. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
22. | Branny Paulina | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |