Nazwa: Rybnik Cup - Szpada dziewcząt (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Aldminowicz Zofia | 46 | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 |
2. | Bagińska Wiktoria | 42 | KS OLIMP LUBIN | 31.03.2009 |
3. | Białecka Zofia | 11 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 |
4. | Budnik Magdalena | 7 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.03.2010 |
5. | Ciszczoń Maria | 5 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
6. | Drobczyk Martyna | 43 | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 |
7. | Drożdż Łucja | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 |
8. | Dzięciołowska Zofia | 24 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 |
9. | Dzwonek Helena | 20 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 |
10. | Furman Lena | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
11. | Gramcow Zofia | 15 | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |
12. | Gwóźdź Kinga | 45 | BTS BYTOM | 04.01.2010 |
13. | HEBDOWSKA Agata | 4 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
14. | Jarosz Małgorzata | 32 | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 |
15. | Knapczyk Weronika | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 07.10.2010 |
16. | Konarska Lena | 10 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 |
17. | Krzyżek Hanna | 34 | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 |
18. | Kuczera Katarzyna | 29 | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 |
19. | Kulska Lena | 30 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 |
20. | Legierska Wiktoria | 37 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.04.2010 |
21. | Marcinkiewicz Daria | 27 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
22. | Mazur Natalia | 48 | KS OLIMP LUBIN | 03.08.2009 |
23. | Misiak Paulina | 8 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 |
24. | MOŃKO Wiktoria | 21 | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 |
25. | MROCZKA Milena | 51 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.12.2009 |
26. | Mrozińska Julia | 12 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 |
27. | Niewiatowska Maja | 47 | KSz WARSZAWIANKA | 13.12.2010 |
28. | NIKODEM MARTYNA | 23 | MUSZKIETER GLIWICE | 21.08.2009 |
29. | Ochman Hanna | 40 | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 |
30. | Odrzywolska Agnieszka | 28 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 |
31. | Ogonowska Hanna | 41 | AZS AWF KRAKÓW | 15.10.2009 |
32. | Pęcikiewicz Kinga | 44 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 |
33. | Poduszyńska Weronika | 19 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 22.05.2009 |
34. | Radwańska Nina | 33 | BTS BYTOM | 16.09.2010 |
35. | Rybska Nina | 35 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 10.10.2009 |
36. | Sarna Weronika | 26 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2009 |
37. | Smolarczyk Kinga | 9 | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
38. | Sołdyńska Pola | 50 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.11.2009 |
39. | Sołtyk Zuzanna | 18 | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 |
40. | Sosnowska Patrycja | 36 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.05.2010 |
41. | Sowińska Dominika | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 |
42. | SPYRYDONOVA POLINA | 52 | Ukraina | 10.07.2009 |
43. | Szalińska Wiktoria | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 |
44. | Szczygieł Emilia | 6 | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 |
45. | Szewczyk Alicja | 14 | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2010 |
46. | Szymiczek Martyna | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 |
47. | Śliwińska Nela | 39 | KS OLIMP LUBIN | 07.08.2009 |
48. | Tercjak Jagoda | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 |
49. | Wilkosz Wiktoria | 17 | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 |
50. | Wittenbeck Wiktoria | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.07.2009 |
51. | Zalewska Helena | 31 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 |
52. | Zielińska Maja | 25 | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SPYRYDONOVA POLINA | Ukraina | 10.07.2009 | zakwalifikowano |
2. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | zakwalifikowano |
3. | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 | zakwalifikowano |
4. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 | zakwalifikowano |
5. | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 | zakwalifikowano |
6. | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 | zakwalifikowano |
7. | Szewczyk Alicja | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2010 | zakwalifikowano |
8. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 | zakwalifikowano |
9. | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 | zakwalifikowano |
10. | MOŃKO Wiktoria | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 | zakwalifikowano |
11. | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
12. | Misiak Paulina | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 | zakwalifikowano |
13. | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 | zakwalifikowano |
14. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
14. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | zakwalifikowano |
16. | Białecka Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 | zakwalifikowano |
17. | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 | zakwalifikowano |
18. | Wilkosz Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 | zakwalifikowano |
19. | Sowińska Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 | zakwalifikowano |
19. | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 | zakwalifikowano |
21. | Kulska Lena | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 | zakwalifikowano |
22. | Wittenbeck Wiktoria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
23. | Szymiczek Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 | zakwalifikowano |
24. | Zielińska Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 | zakwalifikowano |
25. | NIKODEM MARTYNA | MUSZKIETER GLIWICE | 21.08.2009 | zakwalifikowano |
26. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | zakwalifikowano |
27. | Poduszyńska Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 22.05.2009 | zakwalifikowano |
28. | Budnik Magdalena | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.03.2010 | zakwalifikowano |
29. | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 | zakwalifikowano |
30. | Śliwińska Nela | KS OLIMP LUBIN | 07.08.2009 | zakwalifikowano |
30. | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 | zakwalifikowano |
32. | Sarna Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
33. | Rybska Nina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 10.10.2009 | zakwalifikowano |
34. | Radwańska Nina | BTS BYTOM | 16.09.2010 | zakwalifikowano |
35. | Jarosz Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 | zakwalifikowano |
36. | Kuczera Katarzyna | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 | zakwalifikowano |
37. | Mazur Natalia | KS OLIMP LUBIN | 03.08.2009 | zakwalifikowano |
38. | Pęcikiewicz Kinga | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 | zakwalifikowano |
39. | Ogonowska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 15.10.2009 | zakwalifikowano |
40. | Bagińska Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 31.03.2009 | zakwalifikowano |
41. | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 | zakwalifikowano |
42. | Niewiatowska Maja | KSz WARSZAWIANKA | 13.12.2010 | zakwalifikowano |
43. | Sołdyńska Pola | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.11.2009 | zakwalifikowano |
44. | Knapczyk Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 07.10.2010 | zakwalifikowano |
45. | Aldminowicz Zofia | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 | zakwalifikowano |
46. | MROCZKA Milena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.12.2009 | zakwalifikowano |
47. | Sosnowska Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.05.2010 | zakwalifikowano |
48. | Zalewska Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 | zakwalifikowano |
49. | Legierska Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
49. | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 | zakwalifikowano |
49. | Drobczyk Martyna | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 | zakwalifikowano |
52. | Gwóźdź Kinga | BTS BYTOM | 04.01.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 |
2. | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 |
3. | SPYRYDONOVA POLINA | Ukraina | 10.07.2009 |
3. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
5. | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 |
6. | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 |
7. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
8. | Budnik Magdalena | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.03.2010 |
9. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
10. | MOŃKO Wiktoria | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 |
11. | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 |
12. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
13. | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 |
14. | Kulska Lena | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 |
15. | NIKODEM MARTYNA | MUSZKIETER GLIWICE | 21.08.2009 |
16. | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 |
17. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
18. | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 |
19. | Szewczyk Alicja | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2010 |
20. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |
21. | Misiak Paulina | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 |
22. | Białecka Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 |
23. | Wilkosz Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 |
24. | Sowińska Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 |
24. | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 |
26. | Wittenbeck Wiktoria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.07.2009 |
27. | Szymiczek Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 |
28. | Rybska Nina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 10.10.2009 |
29. | Radwańska Nina | BTS BYTOM | 16.09.2010 |
30. | Jarosz Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 |
31. | Pęcikiewicz Kinga | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 |
32. | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 |
33. | Zielińska Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 |
34. | Poduszyńska Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 22.05.2009 |
35. | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 |
35. | Śliwińska Nela | KS OLIMP LUBIN | 07.08.2009 |
37. | Sarna Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2009 |
38. | Kuczera Katarzyna | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 |
39. | Mazur Natalia | KS OLIMP LUBIN | 03.08.2009 |
40. | Ogonowska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 15.10.2009 |
41. | Bagińska Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 31.03.2009 |
42. | Niewiatowska Maja | KSz WARSZAWIANKA | 13.12.2010 |
43. | Sołdyńska Pola | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.11.2009 |
44. | Knapczyk Weronika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 07.10.2010 |
45. | Aldminowicz Zofia | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 |
46. | MROCZKA Milena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.12.2009 |
47. | Sosnowska Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.05.2010 |
48. | Zalewska Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 |
49. | Legierska Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.04.2010 |
49. | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 |
49. | Drobczyk Martyna | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 |
52. | Gwóźdź Kinga | BTS BYTOM | 04.01.2010 |