Turniej

Nazwa: VI Mieleckie Skrzydła w szpadzie chłopców - Junior Młodszy (2007-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Basierak Michał 5 AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
3. Bernat Wiktor 17 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
4. Cynar Adam 27 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
5. Drobczyk Franciszek 31 PIAST GLIWICE 26.09.2007
6. GALAJDA Oliver 15 Słowacja 01.01.2009
7. GECSE Tibor 18 Słowacja 01.01.2009
8. HOROSHKO Maksym 22 Ukraina 01.01.2010
9. ILISKO Maros 20 Słowacja 01.01.2009
10. KAZIK Jakub 30 Słowacja 01.01.2009
11. Jurczak Jakub 24 KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
12. Kapinos Witold 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
13. POPOV Kostyantyn 23 Ukraina 01.01.2011
14. Kłaput Antoni 29 AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
15. Kostiukov Kostiantyn 4 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
16. Kubala Borys 14 KKS KRAKÓW 11.08.2008
17. Kubit Patryk 25 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
18. Kupiec Szymon 16 Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
19. LATAŁA MIŁOSZ 13 KKS KRAKÓW 21.01.2008
20. MOKRAN Lukas 28 Słowacja 12.03.2009
21. Nalepa Piotr 26 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
22. Niedziela Karol 6 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
23. Olbrychowski Franciszek 10 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
24. Omachel Michał 19 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
25. Pielach Michał 12 KS Milenium 04.08.2009
26. Pyzikiewicz Karol 7 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
27. Ryczek Kajetan 9 KS AGH Kraków 09.11.2009
28. Szot Mikołaj 8 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
29. Szymczyk Igor 11 Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
30. Wańczyk Hubert 21 KS Milenium 20.03.2008
31. WŁODARCZYK Piotr 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
2. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
3. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
4. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
5. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 zakwalifikowano
5. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
7. GALAJDA Oliver Słowacja 01.01.2009 zakwalifikowano
7. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007 zakwalifikowano
9. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 zakwalifikowano
10. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 zakwalifikowano
11. Ryczek Kajetan KS AGH Kraków 09.11.2009 zakwalifikowano
12. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 zakwalifikowano
13. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 zakwalifikowano
14. Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 zakwalifikowano
15. ILISKO Maros Słowacja 01.01.2009 zakwalifikowano
16. Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
17. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009 zakwalifikowano
17. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
19. Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008 zakwalifikowano
20. Kubit Patryk UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008 zakwalifikowano
21. Pielach Michał KS Milenium 04.08.2009 zakwalifikowano
22. POPOV Kostyantyn Ukraina 01.01.2011 zakwalifikowano
23. Olbrychowski Franciszek KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 zakwalifikowano
24. Kupiec Szymon Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008 zakwalifikowano
25. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 zakwalifikowano
26. HOROSHKO Maksym Ukraina 01.01.2010 zakwalifikowano
27. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 zakwalifikowano
28. MOKRAN Lukas Słowacja 12.03.2009 zakwalifikowano
29. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 zakwalifikowano
30. GECSE Tibor Słowacja 01.01.2009 zakwalifikowano
31. KAZIK Jakub Słowacja 01.01.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
3. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
3. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
5. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
6. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
7. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
8. Ryczek Kajetan KS AGH Kraków 09.11.2009
9. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
10. GALAJDA Oliver Słowacja 01.01.2009
11. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
12. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
13. Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
14. Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
15. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
16. Kubit Patryk UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
17. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
18. ILISKO Maros Słowacja 01.01.2009
19. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
20. Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008
21. Pielach Michał KS Milenium 04.08.2009
22. POPOV Kostyantyn Ukraina 01.01.2011
23. Olbrychowski Franciszek KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
24. Kupiec Szymon Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
25. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
26. HOROSHKO Maksym Ukraina 01.01.2010
27. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
28. MOKRAN Lukas Słowacja 12.03.2009
29. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
30. GECSE Tibor Słowacja 01.01.2009
31. KAZIK Jakub Słowacja 01.01.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content