Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia 2023/2024 szpada dziewcząt skrzaty, zuchy (2014 i młodsze)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Branny Paulina 4 UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
2. Branny Anastazja 23 UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
3. Ferenc Dominika 7 UKS KOSYNIER GLIWICE 19.11.2015
4. Gapska Ewa 9 TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014
5. Hetman Antonina 16 AZS AWF WROCŁAW 25.09.2014
6. Janicka Pola 11 TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014
7. Jaroch Laura 15 TORUŃ - RIPOSTA 02.06.2014
8. Lesisz Matylda 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
9. Majewska Zofia 13 UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015
10. Majewska Blanka 14 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.08.2014
11. Palmowska Urszula 5 KSz WARSZAWIANKA 12.10.2014
12. Piejko Alicja 6 UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
13. Puła Aleksandra 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
14. Radosz Alicja 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014
15. Rambiert Olga 8 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
16. Słomka Hanna 22 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
17. Stankiewicz Maria 18 TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014
18. Uchman Maja 2 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
19. Urbańczyk Marta 10 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
20. Wegenke Barbara 12 TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014
21. Wojtyczko Amelia 17 UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
22. Zielińska Patrycja 1 TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014
23. Żelek Lea 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2015

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014 zakwalifikowano
2. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014 zakwalifikowano
3. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014 zakwalifikowano
4. Gapska Ewa TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014 zakwalifikowano
5. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014 zakwalifikowano
6. Branny Paulina UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014 zakwalifikowano
7. Majewska Zofia UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015 zakwalifikowano
8. Wegenke Barbara TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014 zakwalifikowano
9. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014 zakwalifikowano
10. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 zakwalifikowano
11. Branny Anastazja UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014 zakwalifikowano
12. Jaroch Laura TORUŃ - RIPOSTA 02.06.2014 zakwalifikowano
13. Stankiewicz Maria TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014 zakwalifikowano
14. Janicka Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014 zakwalifikowano
15. Hetman Antonina AZS AWF WROCŁAW 25.09.2014 zakwalifikowano
16. Zielińska Patrycja TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014 zakwalifikowano
17. Radosz Alicja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014 zakwalifikowano
18. Żelek Lea SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2015 zakwalifikowano
19. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015 zakwalifikowano
20. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015 zakwalifikowano
21. Palmowska Urszula KSz WARSZAWIANKA 12.10.2014 zakwalifikowano
22. Majewska Blanka SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.08.2014 zakwalifikowano
23. Ferenc Dominika UKS KOSYNIER GLIWICE 19.11.2015 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
2. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
3. Janicka Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014
3. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
5. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
6. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
7. Branny Anastazja UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
8. Stankiewicz Maria TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014
9. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
10. Gapska Ewa TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014
11. Branny Paulina UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
12. Majewska Zofia UKS KOSYNIER GLIWICE 26.01.2015
13. Wegenke Barbara TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014
14. Jaroch Laura TORUŃ - RIPOSTA 02.06.2014
15. Hetman Antonina AZS AWF WROCŁAW 25.09.2014
16. Zielińska Patrycja TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014
17. Radosz Alicja PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.08.2014
18. Żelek Lea SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2015
19. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
20. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
21. Palmowska Urszula KSz WARSZAWIANKA 12.10.2014
22. Majewska Blanka SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.08.2014
23. Ferenc Dominika UKS KOSYNIER GLIWICE 19.11.2015

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content