Turniej

Nazwa: III Puchar Polski Juniorów we szpadzie mężczyzn – Rybnik 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Bednarski Błażej 30 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
3. Bednarski Antoni 57 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
4. Bernat Wiktor 72 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
5. Brodowicz Michał 11 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
6. BRZEZOWSKI Jan 27 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
7. Chirkowski Ignacy 32 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
8. Ciapała Bartosz 64 RMKS RYBNIK 24.07.2008
9. Dobrzański Jacek 65 PIAST GLIWICE 05.10.2008
10. Drobczyk Franciszek 38 PIAST GLIWICE 26.09.2007
11. Drozdowski Szymon 68 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
12. FECHNER Oskar 54 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
13. FILEK Ireneusz 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. GIEDROJĆ Jerzy 21 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
15. GLINKA Jan 20 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
16. Gładyszczak Michał 25 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
17. Golach Franciszek 42 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
18. Gonet Aleksander 58 TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
19. GUSTA SEWERYN 39 PIAST GLIWICE 14.03.2007
20. Huwer Tymoteusz 17 PIAST GLIWICE 01.06.2007
21. JABŁOŃSKI Marcin 37 AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
22. Kapias Augustyn 14 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
23. Kapinos Witold 45 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
24. Keshk Nuri 40 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
25. Klimek-Żołnowski Michał 50 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
26. KLUGHARDT Hubert 3 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
27. KLYTTA Paweł 9 PIAST GLIWICE 28.01.2005
28. Korkus Paweł 55 MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
29. Kostiukov Kostiantyn 47 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
30. KROCHMALSKI Filip 23 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
31. Kurowski Błażej 12 PIAST GLIWICE 24.03.2007
32. Kuśmierz Roch 46 KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
33. Kuźnik Bartosz 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
34. KWAPISZ Oliwier 52 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
35. Lastovka Lukas 74 KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
36. MARCZAK Wojciech 13 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
37. Matuszewski Paweł 67 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
38. MIGAS JAKUB 70 PIAST GLIWICE 06.12.2007
39. Mikoda Jarosław 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
40. Mikoda Krystian 73 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
41. Modrzejewski Stanisław 53 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
42. Parafiniuk Łukasz 6 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
43. Partyka Czcibor 34 PIAST GLIWICE 30.05.2005
44. Piekorz Jakub 71 RMKS RYBNIK 04.09.2008
45. Puchała Mikołaj 33 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
46. Radwański Teofil 48 KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
47. Romanik Miłosz 56 RMKS RYBNIK 09.08.2009
48. RUSIN Illya 28 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
49. Rzyczniak Wojciech 5 PIAST GLIWICE 26.05.2004
50. Siwek Marcin 18 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
51. Skałecki Antoni 35 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
52. Sławecki Aleksander 41 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
53. Smyczek Anatol 62 RMKS RYBNIK 07.12.2009
54. Socha Antoni 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
55. Sojka Adam 10 RMKS RYBNIK 20.12.2005
56. Szot Mikołaj 69 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
57. SZUBSTARSKI Maciej 29 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
58. SZURLEJ Maciej 19 KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
59. Szynal Kacper 26 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
60. Święszek Mikołaj 44 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
61. WALKOWIAK Szymon 15 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
62. Wańczyk Hubert 66 KS Milenium 20.03.2008
63. Warecki Adam 60 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
64. Wąsik Tadeusz 31 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
65. WESOŁOWSKI Mikołaj 7 PIAST GLIWICE 23.09.2004
66. Witkowski Kamil 51 UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
67. Witkowski Maciej 63 UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
68. WŁODARCZYK Piotr 43 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
69. Wojciechowski Szymon 4 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
70. Woźniak Mateusz 59 RMKS RYBNIK 06.08.2009
71. Zalewski Jan 24 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
72. Zarek Tymon 36 UKS START OPOLE 25.04.2007
73. Żelazny Marcin 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
74. Żygadło Jakub 61 KS OLIMP LUBIN 15.01.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
2. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
3. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
4. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
4. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
4. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
7. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
8. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
9. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
10. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
11. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005 zakwalifikowano
12. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
13. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
14. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
15. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 zakwalifikowano
16. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
17. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
18. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
19. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
20. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
21. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
22. Bednarski Błażej SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
23. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
23. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 zakwalifikowano
25. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
26. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
27. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
28. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007 zakwalifikowano
29. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
30. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
31. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
32. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
33. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
33. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
35. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
36. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 zakwalifikowano
37. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
38. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
39. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
40. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
41. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
42. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
43. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
44. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
45. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
46. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006 zakwalifikowano
47. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
48. Mikoda Jarosław SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006 zakwalifikowano
49. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
50. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
51. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
52. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 zakwalifikowano
53. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
54. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 zakwalifikowano
55. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009 zakwalifikowano
56. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
57. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
57. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
59. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009 zakwalifikowano
60. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
61. Matuszewski Paweł UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005 wyeliminowano
62. Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
62. Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 wyeliminowano
64. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
65. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 wyeliminowano
66. Mikoda Krystian SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 wyeliminowano
67. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
68. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 wyeliminowano
69. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
70. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
71. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 wyeliminowano
72. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007 wyeliminowano
73. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
73. Dobrzański Jacek PIAST GLIWICE 05.10.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
2. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
3. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
3. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
5. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
6. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
7. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
8. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
9. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
10. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
11. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
12. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
13. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
14. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
15. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
16. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
17. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
18. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
19. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
20. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
21. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
22. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
23. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
24. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
25. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
26. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
27. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
27. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
29. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
30. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
31. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
32. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
33. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
34. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
35. Bednarski Błażej SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
36. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
37. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
38. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
39. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
40. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
41. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
42. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
43. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
44. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
45. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
46. Puchała Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
47. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
48. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
49. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
50. Mikoda Jarosław SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
51. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
52. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
53. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
54. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008
55. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009
56. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
57. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
57. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
59. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
60. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
61. Matuszewski Paweł UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
62. Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
62. Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
64. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
65. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
66. Mikoda Krystian SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
67. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
68. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
69. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
70. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
71. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
72. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007
73. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
73. Dobrzański Jacek PIAST GLIWICE 05.10.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content