Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Klagenfurt 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
4. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
5. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
6. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
7. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
8. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
9. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
10. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
11. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
12. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
13. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
14. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
15. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
16. Szymańska N.A. Maja TORUŃ - RIPOSTA 02.12.2012
17. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
18. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
19. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
20. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
- Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
- Szymańska N.A. Maja TORUŃ - RIPOSTA 02.12.2012 zakwalifikowano
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
- Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
- Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
- MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
9. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
17. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
24. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
38. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
41. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
49. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
52. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
68. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
69. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
73. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
80. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
81. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
83. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
114. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
120. Szymańska N.A. Maja TORUŃ - RIPOSTA 02.12.2012
132. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
159. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
169. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
189. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content