Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN w szpadzie dziewcząt Z. (2014 i młodsi), Radlin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Błaszko Maria 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.05.2015
2. Branny Paulina 25 UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
3. Branny Anastazja 26 UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
4. Budnik Małgorzata 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
5. Gapska Ewa 21 TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014
6. Heller Antonina 12 MKS GRYF MIELEC 07.04.2015
7. Hołowińska Zofia 16 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.07.2014
8. Janicka Pola 10 TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014
9. Lesisz Matylda 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
10. Melnyk Eliza 17 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015
11. Mrugała Dobrawa 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016
12. Piejko Alicja 19 UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
13. Puła Aleksandra 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
14. Rambiert Olga 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
15. Rostkowska Milena 6 UKS TRÓJKA RADLIN 28.07.2016
16. Stankiewicz Maria 1 TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014
17. Suszek Maria 23 KS OLIMP LUBIN 12.05.2014
18. Szczyrek Liliana 20 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014
19. Uchman Maja 7 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
20. Urbańczyk Marta 18 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
21. Volianska Milana 8 KKS KRAKÓW 18.05.2014
22. Waśko Katarzyna 3 PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
23. Wegenke Barbara 5 TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014
24. Wojtyczko Amelia 13 UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
25. Zielińska Patrycja 22 TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014
26. Żurowska Zuzanna 15 KS SZPADA WROCŁAW 22.12.2015

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014 zakwalifikowano
2. Branny Anastazja UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014 zakwalifikowano
3. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014 zakwalifikowano
4. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014 zakwalifikowano
5. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014 zakwalifikowano
6. Suszek Maria KS OLIMP LUBIN 12.05.2014 zakwalifikowano
7. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015 zakwalifikowano
8. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014 zakwalifikowano
9. Janicka Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014 zakwalifikowano
10. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014 zakwalifikowano
11. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 zakwalifikowano
12. Zielińska Patrycja TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014 zakwalifikowano
13. Stankiewicz Maria TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014 zakwalifikowano
14. Branny Paulina UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014 zakwalifikowano
15. Szczyrek Liliana MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014 zakwalifikowano
16. Błaszko Maria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.05.2015 zakwalifikowano
17. Gapska Ewa TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014 zakwalifikowano
18. Hołowińska Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.07.2014 zakwalifikowano
19. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015 zakwalifikowano
20. Volianska Milana KKS KRAKÓW 18.05.2014 zakwalifikowano
21. Wegenke Barbara TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014 zakwalifikowano
22. Mrugała Dobrawa SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016 zakwalifikowano
23. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015 zakwalifikowano
24. Heller Antonina MKS GRYF MIELEC 07.04.2015 zakwalifikowano
25. Żurowska Zuzanna KS SZPADA WROCŁAW 22.12.2015 zakwalifikowano
26. Rostkowska Milena UKS TRÓJKA RADLIN 28.07.2016 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
2. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
3. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
3. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
5. Branny Anastazja UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
6. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
7. Janicka Pola TORUŃ - RIPOSTA 17.07.2014
8. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
9. Suszek Maria KS OLIMP LUBIN 12.05.2014
10. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
11. Uchman Maja UKS KOSYNIER GLIWICE 24.06.2014
12. Zielińska Patrycja TORUŃ - RIPOSTA 18.12.2014
13. Branny Paulina UKS RAPIER RYBNIK 27.04.2014
14. Gapska Ewa TORUŃ - RIPOSTA 02.08.2014
15. Hołowińska Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.07.2014
16. Volianska Milana KKS KRAKÓW 18.05.2014
17. Stankiewicz Maria TORUŃ - RIPOSTA 19.06.2014
18. Szczyrek Liliana MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2014
19. Błaszko Maria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.05.2015
20. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015
21. Wegenke Barbara TORUŃ - RIPOSTA 10.07.2014
22. Mrugała Dobrawa SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.12.2016
23. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
24. Heller Antonina MKS GRYF MIELEC 07.04.2015
25. Żurowska Zuzanna KS SZPADA WROCŁAW 22.12.2015
26. Rostkowska Milena UKS TRÓJKA RADLIN 28.07.2016

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content