Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn - Konin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bończak Miłosz 25 AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
2. Broniszewski Marcel 4 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
3. Czajkowski Ksawery 8 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
4. DĄBROWSKI Antoni 22 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
5. DENKIEWICZ Aleksander 12 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. DENKIEWICZ Benedykt 11 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. DOWGIERD Krzysztof 13 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
8. Działach Andrzej 54 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
9. Dzierniejko Jakub 33 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
10. Fiedorowicz Mikołaj 21 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
11. Flaszak Antoni 29 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
12. Glasner Hubert 24 KKSZ KONIN 18.07.2000
13. Hryciuk Szymon 1 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
14. Józefowski Filip 23 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
15. Kaczmarczyk Adam 14 KKSZ KONIN 17.05.2006
16. Kajor Krzysztof 7 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
17. Kałecki Adam 43 KKSZ KONIN 28.10.2008
18. Kończyło Tomasz 51 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973
19. KOWALCZYK Łukasz 31 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
20. Krochmalski Jakub 39 DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
21. Kutek Konstanty 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
22. Lipiński Marcin 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2000
23. Ławresz Damian 34 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
24. Makowski Konstantyn 28 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
25. Makowski Aleksander 36 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
26. MALCER Kacper 19 KKSZ KONIN 13.01.2006
27. Marker Bartosz 20 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
28. Mazur Jan 53 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002
29. MIKOŁAJCZUK Norbert 40 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 29.07.1995
30. Mioduszewski Szymon 47 KKSZ KONIN 06.04.2009
31. Moczydłowski Kajetan 27 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
32. Mrozowicz Remigiusz 37 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
33. Nijakowski Kornel 56 KKSZ KONIN 26.06.2009
34. Nowinowski Kacper 6 KKSZ KONIN 03.02.2003
35. Nowinowski Bartosz 49 KKSZ KONIN 06.01.2009
36. Paciorek Robert 46 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 17.04.2004
37. Palmowski Błażej 55 KKSZ KONIN 03.06.2009
38. Pardela Michał 15 UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005
39. Patiño Emir 41 KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
40. Przybylski Mikołaj 16 UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
41. Radoch Filip 18 KKSZ KONIN 23.05.2006
42. RADOCH Igor 45 KKSZ KONIN 05.10.2009
43. Redziński Michał 50 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 06.04.1988
44. Rekiel Miłosz 38 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
45. Sadowski Mikołaj 30 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
46. Scalcione Francesco 44 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 15.01.1999
47. Simonian Artiom 42 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.04.2005
48. SIWIK PIOTR 52 KKSZ KONIN 19.09.2007
49. Sokołowski Nikodem 57 KKSZ KONIN 07.02.2007
50. Stasiak Olaf 3 KKSZ KONIN 18.07.2002
51. Strządała Emilian 35 KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
52. Szczepanik Piotr 2 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
53. SZPAK Bruno 32 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
54. WIĘCH Sebastian 5 UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
55. 48
56. ZASTAWNY Paweł 17 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
57. Ziarnowski Rafał 26 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Hryciuk Szymon AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
2. Nowinowski Kacper KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
2. Broniszewski Marcel MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
4. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
5. WIĘCH Sebastian UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989 zakwalifikowano
5. Kajor Krzysztof AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
7. Kutek Konstanty MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
8. Szczepanik Piotr MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
9. Marker Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
10. Lipiński Marcin ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2000 zakwalifikowano
11. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
12. Pardela Michał UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005 zakwalifikowano
13. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
14. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
15. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
16. Stasiak Olaf KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
17. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
18. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
19. Patiño Emir KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001 zakwalifikowano
20. ZASTAWNY Paweł UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
21. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
22. Kończyło Tomasz KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973 zakwalifikowano
23. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
24. Przybylski Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
25. Ziarnowski Rafał ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 zakwalifikowano
26. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006 zakwalifikowano
27. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
28. Fiedorowicz Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
29. Czajkowski Ksawery ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001 zakwalifikowano
30. Ławresz Damian UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
31. Józefowski Filip AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
32. Działach Andrzej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
33. Glasner Hubert KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
34. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
35. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
36. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009 zakwalifikowano
37. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
38. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
39. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
40. Makowski Aleksander GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
41. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 zakwalifikowano
42. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009 zakwalifikowano
43. Bończak Miłosz AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 zakwalifikowano
44. Dzierniejko Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
45. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008 zakwalifikowano
46. Redziński Michał KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 06.04.1988 zakwalifikowano
47. Rekiel Miłosz O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 wyeliminowano
48. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
49. wyeliminowano
50. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
50. MIKOŁAJCZUK Norbert KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 29.07.1995 wyeliminowano
52. Scalcione Francesco KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 15.01.1999 wyeliminowano
53. Paciorek Robert KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 17.04.2004 wyeliminowano
54. Nijakowski Kornel KKSZ KONIN 26.06.2009 wyeliminowano
54. Mazur Jan KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002 wyeliminowano
56. Simonian Artiom KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.04.2005 wyeliminowano
57. Palmowski Błażej KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Stasiak Olaf KKSZ KONIN 18.07.2002
2. Broniszewski Marcel MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
3. Kutek Konstanty MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
3. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
5. WIĘCH Sebastian UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
5. Kajor Krzysztof AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
7. Szczepanik Piotr MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
8. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
9. Hryciuk Szymon AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
10. Marker Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
11. Lipiński Marcin ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2000
12. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
13. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
14. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
15. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
16. Józefowski Filip AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
17. Nowinowski Kacper KKSZ KONIN 03.02.2003
18. Pardela Michał UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005
19. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
20. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
21. Patiño Emir KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
22. ZASTAWNY Paweł UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
23. Kończyło Tomasz KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973
24. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
25. Przybylski Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
26. Ziarnowski Rafał ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
27. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
28. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
29. Fiedorowicz Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
30. Czajkowski Ksawery ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
31. Ławresz Damian UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
32. Glasner Hubert KKSZ KONIN 18.07.2000
33. Działach Andrzej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
34. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
35. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
36. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009
37. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007
38. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
39. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
40. Makowski Aleksander GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
41. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
42. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009
43. Bończak Miłosz AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
44. Dzierniejko Jakub UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
45. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008
46. Redziński Michał KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 06.04.1988
47. Rekiel Miłosz O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
48. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007
49.
50. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009
50. MIKOŁAJCZUK Norbert KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 29.07.1995
52. Scalcione Francesco KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 15.01.1999
53. Paciorek Robert KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 17.04.2004
54. Nijakowski Kornel KKSZ KONIN 26.06.2009
54. Mazur Jan KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002
56. Simonian Artiom KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 07.04.2005
57. Palmowski Błażej KKSZ KONIN 03.06.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content