Nazwa: XXXII Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy szpada dziewcząt Zuchy/Skrzaty - Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.03.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Branny Anastazja | 6 | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
2. | Branny Paulina | 8 | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
3. | Budnik Małgorzata | 30 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 |
4. | Ciupak Maja | 22 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.01.2014 |
5. | Ferenc Dominika | 11 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.11.2015 |
6. | Hołowińska Zofia | 24 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.07.2014 |
7. | Karcz Anna | 20 | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 |
8. | Karcz Jaśmina | 29 | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 |
9. | Kozłowska Małgorzata | 19 | KSz WARSZAWIANKA | 08.01.2015 |
10. | Kujawa Julia | 28 | PIAST GLIWICE | 28.08.2015 |
11. | Lesisz Matylda | 4 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.03.2014 |
12. | Majewska Zofia | 9 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
13. | Marciniak Maria | 31 | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2014 |
14. | Melnyk Eliza | 15 | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 29.04.2015 |
15. | Mrugała Dobrawa | 26 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.12.2016 |
16. | Owczarek Oliwia | 13 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 06.01.2014 |
17. | Puła Aleksandra | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.01.2014 |
18. | Pyrzyńska Alicja | 17 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.05.2014 |
19. | Radosz Alicja | 10 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.08.2014 |
20. | Rambiert Olga | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 |
21. | Siemieńska Zofia | 25 | KKS KRAKÓW | 02.10.2014 |
22. | Słomka Hanna | 5 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 |
23. | Stężała Hanna | 14 | BTS BYTOM | 10.07.2014 |
24. | Strabel Magdalena | 21 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.12.2014 |
25. | Szczęśniak Zofia | 27 | PIAST GLIWICE | 12.01.2015 |
26. | Szczyrek Liliana | 18 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
27. | Szlachta Alicja | 34 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.07.2015 |
28. | Uchman Maja | 3 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 |
29. | Volianska Milana | 32 | KKS KRAKÓW | 18.05.2014 |
30. | Waśko Katarzyna | 16 | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 |
31. | Włodarczyk Zofia | 23 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 09.09.2014 |
32. | Wojtyczko Amelia | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
33. | Zaiats Nina | 12 | KKS KRAKÓW | 31.01.2015 |
34. | Żurowska Zuzanna | 33 | KS SZPADA WROCŁAW | 22.12.2015 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 | zakwalifikowano |
2. | Owczarek Oliwia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 06.01.2014 | zakwalifikowano |
3. | Kozłowska Małgorzata | KSz WARSZAWIANKA | 08.01.2015 | zakwalifikowano |
4. | Marciniak Maria | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2014 | zakwalifikowano |
5. | Słomka Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 | zakwalifikowano |
6. | Rambiert Olga | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 | zakwalifikowano |
7. | Volianska Milana | KKS KRAKÓW | 18.05.2014 | zakwalifikowano |
8. | Waśko Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 | zakwalifikowano |
9. | Budnik Małgorzata | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 | zakwalifikowano |
10. | Puła Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.01.2014 | zakwalifikowano |
11. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 | zakwalifikowano |
12. | Lesisz Matylda | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.03.2014 | zakwalifikowano |
13. | Uchman Maja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 | zakwalifikowano |
13. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 | zakwalifikowano |
15. | Branny Paulina | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 | zakwalifikowano |
16. | Stężała Hanna | BTS BYTOM | 10.07.2014 | zakwalifikowano |
17. | Radosz Alicja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.08.2014 | zakwalifikowano |
18. | Kujawa Julia | PIAST GLIWICE | 28.08.2015 | zakwalifikowano |
19. | Karcz Jaśmina | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 | zakwalifikowano |
20. | Hołowińska Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.07.2014 | zakwalifikowano |
21. | Melnyk Eliza | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 29.04.2015 | zakwalifikowano |
22. | Branny Anastazja | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 | zakwalifikowano |
23. | Włodarczyk Zofia | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 09.09.2014 | zakwalifikowano |
24. | Zaiats Nina | KKS KRAKÓW | 31.01.2015 | zakwalifikowano |
25. | Szczęśniak Zofia | PIAST GLIWICE | 12.01.2015 | zakwalifikowano |
26. | Karcz Anna | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 | zakwalifikowano |
27. | Ciupak Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 15.01.2014 | zakwalifikowano |
28. | Siemieńska Zofia | KKS KRAKÓW | 02.10.2014 | zakwalifikowano |
29. | Strabel Magdalena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.12.2014 | zakwalifikowano |
30. | Pyrzyńska Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.05.2014 | zakwalifikowano |
31. | Szlachta Alicja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.07.2015 | zakwalifikowano |
32. | Mrugała Dobrawa | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.12.2016 | zakwalifikowano |
33. | Żurowska Zuzanna | KS SZPADA WROCŁAW | 22.12.2015 | zakwalifikowano |
34. | Ferenc Dominika | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.11.2015 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
2. | Rambiert Olga | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 |
3. | Słomka Hanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.06.2014 |
3. | Puła Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.01.2014 |
5. | Waśko Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 |
6. | Uchman Maja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.06.2014 |
6. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
8. | Branny Paulina | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
9. | Kozłowska Małgorzata | KSz WARSZAWIANKA | 08.01.2015 |
10. | Marciniak Maria | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2014 |
11. | Volianska Milana | KKS KRAKÓW | 18.05.2014 |
12. | Budnik Małgorzata | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 |
13. | Lesisz Matylda | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.03.2014 |
14. | Stężała Hanna | BTS BYTOM | 10.07.2014 |
15. | Branny Anastazja | UKS RAPIER RYBNIK | 27.04.2014 |
16. | Szlachta Alicja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.07.2015 |
17. | Owczarek Oliwia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 06.01.2014 |
18. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
19. | Radosz Alicja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.08.2014 |
20. | Kujawa Julia | PIAST GLIWICE | 28.08.2015 |
21. | Karcz Jaśmina | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 |
22. | Hołowińska Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.07.2014 |
23. | Melnyk Eliza | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 29.04.2015 |
24. | Włodarczyk Zofia | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 09.09.2014 |
25. | Zaiats Nina | KKS KRAKÓW | 31.01.2015 |
26. | Szczęśniak Zofia | PIAST GLIWICE | 12.01.2015 |
27. | Karcz Anna | KSz WARSZAWIANKA | 17.09.2015 |
28. | Ciupak Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 15.01.2014 |
29. | Siemieńska Zofia | KKS KRAKÓW | 02.10.2014 |
30. | Strabel Magdalena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.12.2014 |
31. | Pyrzyńska Alicja | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.05.2014 |
32. | Mrugała Dobrawa | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 02.12.2016 |
33. | Żurowska Zuzanna | KS SZPADA WROCŁAW | 22.12.2015 |
34. | Ferenc Dominika | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.11.2015 |