Nazwa: Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt (2010-2011) - Szczecin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.04.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Banaś Antonina | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |
2. | BAZYLI Zuzanna | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 |
3. | WARZECHA Marcin | 35 | PIAST GLIWICE | 07.06.2010 |
4. | BIEŃKO Amelia | 34 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 |
5. | Bolonna Solomiya | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.10.2011 |
6. | BORAWSKA Emilia | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 |
7. | BUDA Oliwia | 15 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
8. | Butyńska Hanna | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 |
9. | CHARHEIKA Nicol | 39 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.08.2010 |
10. | DŁUGA OLIWIA | 31 | IKS LESZNO | 24.02.2011 |
11. | DONDAJEWSKA Urszula | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 |
12. | DOWNAR Anastazja | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 |
13. | DUMAŃSKA Ludmiła | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 |
14. | GATZ Alicja | 3 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 |
15. | Gorczyńska Natalia | 33 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.11.2011 |
16. | HRUZEVYCH Ivanna | 9 | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 |
17. | JUREK Natalia | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 |
18. | Juszkiewicz Nadia | 13 | IKS LESZNO | 04.05.2010 |
19. | Kociubińska Zofia | 1 | IKS LESZNO | 14.08.2010 |
20. | Laurans Matylda Anna | 28 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.10.2010 |
21. | Łaszczyńska Maja | 8 | IKS LESZNO | 20.06.2011 |
22. | Łuczkowska Weronika | 23 | IKS LESZNO | 10.05.2011 |
23. | Moskal Maria | 22 | IKS LESZNO | 03.09.2011 |
24. | MOŚ Barbara | 17 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 |
25. | MUCHA Julia | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.09.2011 |
26. | Murawska Aleksandra | 5 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
27. | Nowaczyk Amelia | 2 | IKS LESZNO | 17.08.2011 |
28. | NOWAK Lena | 4 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
29. | NOWAK ALICJA | 24 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 |
30. | Nowicka Matylda | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 |
31. | OLSZANOWSKA Helena | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 |
32. | PAUL Liliana | 12 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 |
33. | Paziewska Julia | 37 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.08.2010 |
34. | POKORSKA Zuzanna | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 |
35. | RONOWSKA Hanna | 21 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 23.02.2011 |
36. | SIKORA Ewa | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.10.2011 |
37. | SZOSTAK Waleria | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 |
38. | WITTSTOCK NATASZA | 26 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 |
39. | ZĄBKOWSKA Julia | 19 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Nowaczyk Amelia | IKS LESZNO | 17.08.2011 | zakwalifikowano |
2. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | zakwalifikowano |
3. | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 | zakwalifikowano |
4. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | zakwalifikowano |
5. | PAUL Liliana | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 | zakwalifikowano |
6. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | zakwalifikowano |
6. | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 | zakwalifikowano |
8. | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 | zakwalifikowano |
9. | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 | zakwalifikowano |
10. | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 | zakwalifikowano |
11. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | zakwalifikowano |
12. | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 | zakwalifikowano |
13. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | zakwalifikowano |
14. | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 | zakwalifikowano |
15. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | zakwalifikowano |
15. | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 | zakwalifikowano |
17. | ZĄBKOWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 | zakwalifikowano |
18. | Laurans Matylda Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 28.10.2010 | zakwalifikowano |
19. | OLSZANOWSKA Helena | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 | zakwalifikowano |
20. | Nowicka Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 | zakwalifikowano |
21. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | zakwalifikowano |
22. | DŁUGA OLIWIA | IKS LESZNO | 24.02.2011 | zakwalifikowano |
23. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | zakwalifikowano |
24. | Banaś Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 | zakwalifikowano |
25. | Moskal Maria | IKS LESZNO | 03.09.2011 | zakwalifikowano |
26. | WARZECHA Marcin | PIAST GLIWICE | 07.06.2010 | zakwalifikowano |
27. | SIKORA Ewa | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.10.2011 | zakwalifikowano |
28. | Łuczkowska Weronika | IKS LESZNO | 10.05.2011 | zakwalifikowano |
29. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | zakwalifikowano |
30. | HRUZEVYCH Ivanna | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 | zakwalifikowano |
31. | Gorczyńska Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.11.2011 | zakwalifikowano |
32. | DONDAJEWSKA Urszula | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 | zakwalifikowano |
33. | BIEŃKO Amelia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 | zakwalifikowano |
34. | Butyńska Hanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 | zakwalifikowano |
35. | RONOWSKA Hanna | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 23.02.2011 | zakwalifikowano |
36. | MUCHA Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.09.2011 | zakwalifikowano |
37. | Bolonna Solomiya | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.10.2011 | zakwalifikowano |
38. | CHARHEIKA Nicol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.08.2010 | zakwalifikowano |
39. | Paziewska Julia | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.08.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 |
2. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 |
3. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 |
3. | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 |
5. | Nowaczyk Amelia | IKS LESZNO | 17.08.2011 |
6. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
7. | PAUL Liliana | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.08.2011 |
8. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
9. | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 |
10. | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 |
11. | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 |
12. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 |
13. | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 |
14. | ZĄBKOWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.03.2011 |
15. | Laurans Matylda Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 28.10.2010 |
16. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 |
17. | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 |
18. | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 |
18. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
20. | OLSZANOWSKA Helena | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 |
21. | Nowicka Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.2011 |
22. | DŁUGA OLIWIA | IKS LESZNO | 24.02.2011 |
23. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 |
24. | Banaś Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |
25. | Moskal Maria | IKS LESZNO | 03.09.2011 |
26. | WARZECHA Marcin | PIAST GLIWICE | 07.06.2010 |
27. | SIKORA Ewa | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.10.2011 |
28. | Łuczkowska Weronika | IKS LESZNO | 10.05.2011 |
29. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 |
30. | HRUZEVYCH Ivanna | WROCŁAWIANIE | 15.03.2011 |
31. | DONDAJEWSKA Urszula | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 |
32. | Butyńska Hanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 |
33. | Gorczyńska Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.11.2011 |
34. | BIEŃKO Amelia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 |
35. | RONOWSKA Hanna | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 23.02.2011 |
36. | MUCHA Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.09.2011 |
37. | Bolonna Solomiya | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.10.2011 |
38. | CHARHEIKA Nicol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.08.2010 |
39. | Paziewska Julia | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.08.2010 |